2014 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeklerimizi cinsiyetleri..?

• Ankete Katılan
    451
Her emzirmede agliyorum yaaa.nasil biseydi bu ya.olmuyo saatlerce tutamiyo memeyi.kafayi yiyorum.o agliyo ben agliyorum.

Galaxy Note 2

Cnm ya eminim herşeyi denedin kendine bu kadar sıkıntı yapma almıyor demekki cnm bende oyleymisim annem veriyormus almıyormsum mamayla buyudum sen sağıyomusun peki cnm onu içiyor mu

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Cnm ya eminim herşeyi denedin kendine bu kadar sıkıntı yapma almıyor demekki cnm bende oyleymisim annem veriyormus almıyormsum mamayla buyudum sen sağıyomusun peki cnm onu içiyor mu

Sevgim memeyi almak istiyo deli gibi hemde redetse anlicam ama degil emmek istiyo. Ilk zamanlar sagiyodum biberon veriodum artik vermiyorum.ona alisinca hic almiyor.biberon alsa bile meme istiyor yine.anlayamiyorum yaa.sicak bi yandan cebellesiyom her emzirmede.o da mahfoluyo bende.cozum ariyorum bulamiyorum ya :-(

Galaxy Note 2

slm güzel anneler :KK34:

bende hala doğuramadım, bekleyenlerdenim :KK49::KK14:

dün dr.da kontroldeydim, nst, açıklık muayenesi, ultrason bakıldı veeeee yallah eve gönderildim :KK50:

dr. normal doğum diyor ama beklemeye sabrım kalmadı, sezeryan mı olsam acaba yaaaa :26: ama yavrumun zamanı gelmediyse eğer, erken de davranmak istemiyorum :emir_bebek:

offf bunaldım, sıcaklardan :KK37:

canım; aynı durumdayız..bebekler de irileşirse normal doğum zor gibi:KK43:

Al benden de o kadar, sıcaklar bi yandan, koca karnım bi yandan..doğurmak istiyorum artık bendeee:KK43:(

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kızlar bu kanamamız 40.güne kadar devam mı edecek?
bir de bebişimin göbeği kanadığı için k vit yaptık umarım kanaması geçer yoksa ileri tetkik yapılacak :KK50:Lütfen bebişime dua edin de kanaması dursun :emir_bebek:

Biz de k vitamini iğnesi yaptirdik sonra kanaması geçti. Sizin de geçer merak etme canım geçmiş olsun

kizlar bisey sorcam nisan gelmesi nasil oluyo banyo yaptim cikarken sumuksu bi sekilde hafif kirmizi pembeli gibi pat diye bisey dusti oyle mi pluyo benmi panik yaptim acaba ve kasigim hafif hafif agriyo adet olacak misim gibi
Evet nişanın gelmiş ilkinde benim de öyle olmuştu.adet sancısı gibi ağrım olmuştu ağlaya ağlaya dr.a gitmiştim suni ile aksama kucağıma almıştım:)

Ben de geçen uyuyorum esim sirnasmaya başladı hoşuma gitmedi değil:) iki çocuktan sonra hala beni istiyo demek ki:KK66:

Sevgim memeyi almak istiyo deli gibi hemde redetse anlicam ama degil emmek istiyo. Ilk zamanlar sagiyodum biberon veriodum artik vermiyorum.ona alisinca hic almiyor.biberon alsa bile meme istiyor yine.anlayamiyorum yaa.sicak bi yandan cebellesiyom her emzirmede.o da mahfoluyo bende.cozum ariyorum bulamiyorum ya :-(

Galaxy Note 2

Canım dr.una sordun mu ya da en iyisi hastanede ya da sağlık ocağında bebek hemşiresi bulup onun yanında emzirmeyi denesen onlar yönlendirir seni

Benim göğüs uçları iyileşti solu emebiliyo ama solu tutamiyor ve o yüzden hala silikon göğüs ucu kullaniyorum. .ne yapsam ya

Bebisi yıkarken kv. Su dokeyim dedi tmm dedim kafasından aşağı şar diye masrapadaki suyu döktü ya çocuk su yuttu bir de çok agladi suyu seven bebem inşallah korkmaz sudan. O değil de inşallah mikrop kapmaz bebeğim.

Son düzenleme:
Her emzirmede agliyorum yaaa.nasil biseydi bu ya.olmuyo saatlerce tutamiyo memeyi.kafayi yiyorum.o agliyo ben agliyorum.

Galaxy Note 2

ebrucum oncelikle azcik sakin ol canim meme ucu alip deneseydin belki isine yarardi. benim meme uclari yara oldu dokunamiyorum bile artik imdadima avent yetisti. kavramasida kolay oluyor memeyi agzina vermeyle cebellesmiyorum belki memeyi tutmasina yardimci olur. rabbim yardimcin olsun.

iyi geceler hanimlar. 26 saatin sonunda kafami yastiga koyuyorum sukurler olsun. kizim da felaket gaz var ve ishal oldu. dun geceden buyana uyumadim sadece gogsumde uyuyodu. goguslerim resmen sizliyo artik. cektigim anda aglamaya basliyodu. zor da olsa uyudu sabah ilk kontrolumuz var insallah testlerimiz temiz cikar.

Gunaydin kizlar..

Benimkide ishal oldu. Dun asi olduk ya acaba o mu yaptu ki? Çünkü sabah gittik asi olduk o zamana kadar birşey yoktu öğleden sonra oldu.. KV belki mama yapiyodur dedi bebelac kullanıyorum ama hep veriyorum ara ara neden simdi yapsinki dokunacak olsa bastan beri dokunmaz mi..

X