2014 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeklerimizi cinsiyetleri..?

• Ankete Katılan
    451
Her emzirmede agliyorum yaaa.nasil biseydi bu ya.olmuyo saatlerce tutamiyo memeyi.kafayi yiyorum.o agliyo ben agliyorum.

Galaxy Note 2

Ebrum canim benim sakin ol. Sen sakin ol ki kuzucugunda sakin olsun. Rabbim baska dert vermesin canim benim. Gogus ucu denedin mi.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Gunaydin kizlar minnoslarla dertsiz tasasiz mis gibi bir gun olsun insallah..

Gunaydin canlar biz gene gaz nobetindeyiz.. Bir pirt ve gark sesine evde bayram havasi olusturuyorz :)

ARkadaşlar bugün 1 aylık olduk ama aşı tarihini 4 ağustosa verdi sağlık ocağı sizce geç olmaz mı herkes 1.ayda yaptırıyo biz 40 günlükken olcak

Gunaydin kizlar..

Benimkide ishal oldu. Dun asi olduk ya acaba o mu yaptu ki? Çünkü sabah gittik asi olduk o zamana kadar birşey yoktu öğleden sonra oldu.. KV belki mama yapiyodur dedi bebelac kullanıyorum ama hep veriyorum ara ara neden simdi yapsinki dokunacak olsa bastan beri dokunmaz mi..

Gunaydin canim gecmis olsun. Bencede mama yapsa daha evvel yapardi.

Gunaydin canlar biz gene gaz nobetindeyiz.. Bir pirt ve gark sesine evde bayram havasi olusturuyorz :)
Gunaydin dilercim :) pirtlara girklara ohhh masallah diyecegim aklima gelmezdi hic :)

Gunaydinnnnnn...... Saat 3te yattik sari şekerim ilk kez beşiğinde yatti babisde benim yaninda:KK9::KK9::KK9: alip tekrar icime katasim varr sim sıkı sarılmak istiyorum:KK16:

Gunaydin canim gecmis olsun. Bencede mama yapsa daha evvel yapardi.

Gunaydin dilercim :) pirtlara girklara ohhh masallah diyecegim aklima gelmezdi hic :)

Sorma sinemcim ohhh hadi masallah aferim oglum hadi bidaha falan modundayiz resmen:) bi buyuse ahhh:KK66:

Gunaydinnnnnn...... Saat 3te yattik sari şekerim ilk kez beşiğinde yatti babisde benim yaninda:KK9::KK9::KK9: alip tekrar icime katasim varr sim sıkı sarılmak istiyorum:KK16:
Ayy aynen hicran o kadar tuketiyor beni sipa ama uyandigimda bile ozluyorum :)
Cabuk geldigin yere geri gir diyorum :)))

Sorma sinemcim ohhh hadi masallah aferim oglum hadi bidaha falan modundayiz resmen:) bi buyuse ahhh:KK66:

:))) bizde de oyle ohhh masallah hadi bi tane daha.. :KK70: ya buyunce sıkıntılari azalacak daha topac olacaklar ama ben bir yandan da hizli buyumesin istiyorum :) miniminnacik cok tatlilarrrr :) sut kuzusu tam masallah... ilk dogdugunda parmaklari incecikti :) simdi masallah tombik olmus :)
Hem.masallah diyorum hem eyvah buyuyor diyorum :)

ARkadaşlar bugün 1 aylık olduk ama aşı tarihini 4 ağustosa verdi sağlık ocağı sizce geç olmaz mı herkes 1.ayda yaptırıyo biz 40 günlükken olcak

Canim hic bilgim yok hatta sen soyleyince farkettim asm bize su gun gel demedi. En son topuk kani aldirdik

Aa niye söylemedi acaba ozaman 1 aylık olduğunuzda telefon ederler sinemcim

Aa niye söylemedi acaba ozaman 1 aylık olduğunuzda telefon ederler sinemcim
Hamilelikte hep aramislardi. Bunda da ararlar sanırım. Olmadi zaten 1 ay dolunca hastanede kontrol var o gun gotururum. Asi karti falan vermediler cunku.

bende emdikten sonra agzi yuzu sut oluyo boyle mayisiyo yaa o haline bitiyorummmm ya oyyy kucagimdan bırakmak istemiyorum birde alisir inmez die korkuyorum :KK9:
Bende boncuk boncuk bakisina bitiyorum :) gun icinde uyanikken sarki soyliyorum ona nasil bakiyor ellerini falan oynatiyor :)
Koyun koyuna cok uyuyasim geliyor ama bende alisir diye korkumdan yatagina koyuyorum.

Sevgim memeyi almak istiyo deli gibi hemde redetse anlicam ama degil emmek istiyo. Ilk zamanlar sagiyodum biberon veriodum artik vermiyorum.ona alisinca hic almiyor.biberon alsa bile meme istiyor yine.anlayamiyorum yaa.sicak bi yandan cebellesiyom her emzirmede.o da mahfoluyo bende.cozum ariyorum bulamiyorum ya :-(

Galaxy Note 2

Hiç canını sıkma aynı problemi ben geçen sene ilk 3 ay yaşadım 3aylikti hala ilk seferde memeyi tutamiyordu her emzirme sinir ve ağlama krizleri yaşayarak uzun uğraşlarına tutturuyodum 3 aydan sonra kendiliğinden düzeldi ve hemen tutmaya başladı. Geçici bir süreç sabırlı ol biberon verme her emzirmede uğraşmaya çalış. . Allah yardimci olsun

Merhaba herkeslere… Biz de 16 gunluk olduk bugun, sıkıntılarimiz var ama buna da cok sukur. Bu arada kadro tamam mi dogurmayan kaldi mi?

Hiç canını sıkma aynı problemi ben geçen sene ilk 3 ay yaşadım 3aylikti hala ilk seferde memeyi tutamiyordu her emzirme sinir ve ağlama krizleri yaşayarak uzun uğraşlarına tutturuyodum 3 aydan sonra kendiliğinden düzeldi ve hemen tutmaya başladı. Geçici bir süreç sabırlı ol biberon verme her emzirmede uğraşmaya çalış. . Allah yardimci olsun

Inanki beynim zonkluyo ugrasmaktan.biberonda vermiyorum inat ettim.mahfoluyoruz ama yapcak bise yok.insallah dedigin gibi gecer hic gecmicek hep boyle devam etcek gibi geliyo.biraz olsun umut oldun bana cok Sağol.

Galaxy Note 2

Ben dogurmadim daha ama karnim baya bi asagida.. uyku duzenim hic yok on kere wc ye kalkiyorum kalkarkende asiri aci cekiyorum. Idrar torbam patlicak gibi cok baski oluyor

Ben dogurmadim daha ama karnim baya bi asagida.. uyku duzenim hic yok on kere wc ye kalkiyorum kalkarkende asiri aci cekiyorum. Idrar torbam patlicak gibi cok baski oluyor
kiss fatoss seninde beninki gibi gününü tamamlicak nerdeyse erken gelecekler diye odumuz çıkıyordu :KK9:

X