2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
teyzeleri oğlumun ayakkabıları nasıl:)

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    863,6 KB · Görüntüleme: 106
inanırmısınz o kadar cok şey aldımki şuan herşey tmm oda takımıda bu ay sonu geliyo hepsini tek tek göstermek istiyorum ama eleştiri cok olurda üzülürüm die geri duruyorum odamız bu ay sonu tamamlansın hemen atıcam size arkadaşlar herkeze hayırlı hazırlıklar ve doğumlar

Kızlar bugün şeker yükleme testi yaptırdım 75lik. Açlık 85, 1. Saat 135 2. Saat 103 çıktı. Sanırım şeker yok. Yalnız hem kanda hem idrarda lökosit çıkmış. O canımı sıktı. Hemoglobin de 11, o da düşük sanırım...

inanırmısınz o kadar cok şey aldımki şuan herşey tmm oda takımıda bu ay sonu geliyo hepsini tek tek göstermek istiyorum ama eleştiri cok olurda üzülürüm die geri duruyorum odamız bu ay sonu tamamlansın hemen atıcam size arkadaşlar herkeze hayırlı hazırlıklar ve doğumlar
Ne eleştirisi olabilir ki canım hepimiz aynı duyguları paylaşıyoruz. Güle güle kullansın bebişlere cicilerini:)

valla cnm bence herşey alman çok normal insan sabırsızlanıyr hele de ilkse bide hep gönülden en iyisini almak geçiyor.
esas ben hçbrşey almadım diyenlere şaşırıyorummm

Selam ocak anneleri,

Ben de sizler gibi hamileyim ve mart annesi olacağım inşallah. Aynı zamanda da yüksek lisans öğrencisiyim. Tezim için de hamilelere ihtiyacım var. Bilimsel bir çalışma için yaklaşık 15 dakikanızı ayırıp anketimi tamamlayabilirseniz çok sevinirim. http://goo.gl/4lcEgp
Hepinize teşekkür ediyorum ve güzel bir hamilelik dönemi geçirmenizi temenni ediyorum :)
Telefondan giriyorum bakamadim ama eve gidince gireceğim mutlaka. Ben de tezle uğraşmaya başlıyorum yavaş yavaş, merak ettim içeriğini :)

Geri durmana hiç gerek yok arkadaşım, kimsenin kötü bir eleştiri yapacağını sanmıyorum aldıklarınla ilgili. Hepsi de cici cici şeyler, nesini eleştirelim ki :)

Kizlar yürürken sol kasığımda sanki biri oturuyo gibi baskı var ayakta duramıyorum lütfen yardım edin
Biri oturuyordur o zaman annesi :) ben de oluyor aynı şey, sıkıntı yoktur herhalde.

Herkes gezmelerde heralde kimsecikler yok, ne kadar sakin bugün topik:KK43:öğlen başlamış oldugum ev temizligini yeni bitirmenin mutlulugunu yaşıyorum:KK73:darısı sizlere olsun:KK49:

Kızlar sol kaburgamin ağrısı mahvetti beni iki gündür bi yandan midem yanıyo renie şurup ta fayda etmiyor mahfoldum kaç gündür :KK43:

Kremi her gün kullanıyorum canım. . Günde 1.5 litre ancak şu icebiliyorum. Haklısın valla azıcık iyi olsam dalıyor kendimi..

inş geçer canım en yakın zamanda sende kurtulursun

Ühhhüüü içim daraldı, inşallah sonucun güzel çıkar canım çekeceğin sıkıntıya değsin bari.

Aman eski sezon olsun ne olacak, temiz güzel olsun da. Yazlık kışlık yok diyorsan çok iyi canım. Bi gelsin de beğenmeZsem geri gönderirim artık.
Bebişin güle güle giysin takımlarını :KK49:

Öffff yani moral vermek isterdim ama :KK12::63: Allah kolaylık versin ne diyim, inşallah sonucu güzel çıkar canım.

39 tl canım bu takım
http://www.bebeshop.com.tr/Chicco-Pure-Bio-Organik-6-Parca-Hastane-Cikis-Seti-Keseli_13196.html#0

Maşallah bebişine canım, ismi çok güzelmiş çok beğendim :)

Aslında bizim ev çok sıcak oluyor o yüzden çok kalın şeyler almiyim diyorum. Chicco diye de atladım hemen. Bi de kadife ve polar konusunda önyargılıyım ordan burdan bişeyler duyuyorum sağlıklı değil diye, beğendiğim şeyleri de alamıyorum aslında kadifeler çok hoşuma gidiyor. Bi tane polar battaniye aldım sadece kanserojen falan diyorlar sinirim bozuluyor. :63:

inşallah iyi çıkar canım :)

İyi geceler kizlar bademciklerim sisti yutkunamiyorum korktigim basima geldi mamalesef normalde antibiyotik içerek iki haftada anca kendime geliyrdum şimdi ilacta alamicam bakalım ne kadar sürecek :KK43:
Tulumlarimizi ben.oglum icin hep kadife aldım kis icin yumuşacık ve kullanisli oluyor tavsiye ederim kadife tulumlari.
Hera canım sen hangisini brgendiysen onu al bence sonuçta boy olarsk bikaç santim kisa olmasi cok sey farketmez onemli olan kullanışlı olması ve bebegin rahat etmesi:)

geçmiş olsun canım bol limon ve mandalina ye çabuk iyileşirsin inş ayrıca ıhlamır iç limonlu iyi geliyor
teyzeleri oğlumun ayakkabıları nasıl:)

oyy çoookk güzellerrr :)

göster canım göster kimse birşey demez burdan bence :KK70:gösterde gözümüz açılsın:KK68:

herkese iyi akşamlarr anca geldim tüm güm bebiş için gezdik maskoya gittik ve duvar kağıdı aradık ama bulamadık şimdi netten arıyorum istediğim gibi değişik şeyler buldum sanırım int den alacağız duvar kağıdını

bu sabah 5 gibi uyandım, o uyanış daha uyuyamadım bebiş tekmeledi hep:KK69: gün içinde de uyudu şimdi yine tekmeliyo gündüzle geceyi karıştırdı benim yavruş:KK70:

bu arada 3 mobilya arasında kaldım 3500 civarı fiyatlar sizce nasıllar ve hangisini seçerdiniz
birisini düzgün çekmemişim netten buldum biride çilekteki softy

2014-10-11-2204.jpg
67602749.jpg
2014-10-11-2203.jpg
Softy-G01.jpg

X