2015 Şubat Anneleri

amin allah razı olsun arkadaşım
karamsar olmamaya çalışıyorum ama elimde değil
görünce içim parçalanıyor
Rabbim yavrularınıza sizinle birlikte hayırlı ve uzun ömürler versin
o masumların hürmetine benim gibi bekleyenlerede biran önce evlat kokusunu içimize çekmeyi nasip etsin inşallah

AMİNN canım benim..
Dualarım seninle.

Kimyasal gebelik yaşıyor olma ihtimalim çok fazla. Umarım bu topiğe yetişebilirim. Rabbim herkesin gönlüne göre versin benim de inşallah. Gelecek olan arkadaşlara şimdiden hoşgeldiniz diyeyim

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kismetse bende olucm ins

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Allah tüm isteyenlere sağlıklı evlatlar nasip etsin.bat 3 haziran :KK66: inşallah tutar

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Allah tüm isteyenlere sağlıklı evlatlar nasip etsin.bat 3 haziran :KK66: inşallah tutar

İnşallah canım hepimizin gönlüne göre olsun benimde bat 18 Haziran daha çook var :)

İnşallah canım hepimizin gönlüne göre olsun benimde bat 18 Haziran daha çook var :)

Tatlım sen hamile değilmiydin sanki bir konuda öyle okumuştum

Kimyasal gebelik geçirdim canım. Erken sevindim ama kısmet olmadı

Bu arada Şubat annelerine de yetişemeyeceğim gibi görünüyor doktorum 1 ay ara verin dedi

ne zaman hayırlıysa Allah o zaman nasip etsin inşalah.bende pek ümitli değilim bakalım hayırlısı

Son düzenleme:
ne zaman hayırlıysa Allah o zaman nasip etsin inşalah.bende pek ümitli değilim bakalım hayırlısı

Neden canım ümidini yitirme

3 senelik evliyim eşimle yeni karar verdik,daha ilk denememiz bu ay.planlı gebelık yani.hemen hamile kalacakmışım psikolojisine girdim ve bundan başka birşey konuşmaz oldum.topiklerde o kadar çok şey okudumki artık bunu bu kadarr düşünmemem gerektiğine karar verdim tabi uygulayabiliyormuyum;tabiki hayır. Bi ara kendimi dinlemeye ve gebelik belirtileri yaşamaya başladım yumurtlama dönemim gelmeden şaka gibi :)))) bu nedenle artık bu ay olmayacakmış gibi düşünmek istiyorum beynime hükmetmeye çalışıyorum:KK66:)

X