2015'in Son Anneleri :)

Benim sakin geçiyor. 11 aralıkta sezeryan olucam Allah izin verirse. Çocuğun hareketlerini sık takip ediyorum. Biraz düşününce stres oluyorum heyecan korku hepsi bi arada. O yüzden düşünmemeye çalışıyorum
Son iki bebeğine kavuşamana :) benim de yarın kontrolüm var, bakalım ne diyecek, birdaha geldiğinde çatı muayeneni de yapalım dedi, bende de onun stresi var biraz

arkadaşlar doğumunuzun kolay geçmesi için neler yapıyorsunuz, eski annelerimizin yöntemlerinden falan uyguladığınız şeyler var mı ??

Son iki bebeğine kavuşamana :) benim de yarın kontrolüm var, bakalım ne diyecek, birdaha geldiğinde çatı muayeneni de yapalım dedi, bende de onun stresi var biraz
Bende de yarının stresi var sağ sağlim kucağımıza alalım inşallah bebişlerimizi. Yarım 13.00 da doğuma giriyorum. Bana dua edin :) 38+0 oluyo bebiş biraz erken alcak sanırım doktor inşallah bebeğim sıkıntı yaşamaz

Bende de yarının stresi var sağ sağlim kucağımıza alalım inşallah bebişlerimizi. Yarım 13.00 da doğuma giriyorum. Bana dua edin :) 38+0 oluyo bebiş biraz erken alcak sanırım doktor inşallah bebeğim sıkıntı yaşamaz
Allah selametle kucağına aldırsın inşallah, güzel hayırlı bir ömrü olsun bebeğinin. Ben de gittim kontrole muayene oldum ve hiç korktuğum gibi geçmedi, doktor hiçbir yerimi görmedi bile ve canım da acımadı, en az 4-5 cm açıklığın var dedi, ben şok !!!!! annemler gelecek yarın bakalım her an bekliyoruz biz de

Amin canım sap sağlim alırız inşallah bebişlerimizi kucağımıza. Ama benden tavsiye sakın moralini bozma bebeği çok etkiliyor. Bol bol bebişin le konuş dua et. Yemeklerden sonra sol yanına uzan. Bende bebek hareketlerini yazıyorum aksam 8.30 da . Nasıl hareketleri
Gayet hareketli canım Allah'a şükür şuan 23+5 olması gerekiyor mesela şu saate kadar 70 tekme attı ve genelde sert. Özellikle yemeklerden sonra hareketleniyor.. Dediğine uyuyorum yemeklerden sonra sol tarafıma uzanıyorum inş yakalar benim bebişimde..

Kızlar merhabalar,
Biz 9 gündür 2 kişiyiz :nazar::emir_bebek::KK24: Artık kızım Zehra'mla biraradayız..
7 Aralıkta 38+5 te plansız spinal sezaryen ile doğum yaptım.
Kontrole diye gittim doğuma girdim Hoppa 1 hafta bebeğimin sarılığınla uğraştım. Şuan ikimiz de iyiyiz çok şükür..
Arada sancılarım falan oluyor tabii o da geçecek inşallah.
Rabbim herkese bu duyguyu yaşatsın inşallah, sağ salim yavrularınızı kucağınıza almayı nasip etsin..

folik folik cim bu arada liste için bilgilerimi de ekliyorum.
Doğum kilom:77,2 kg (toplamda 16,2 kg aldım)
Kocaeli VM Medikal Park Hastanesi - 2000 tl spinal sezaryen doğum
Zehra - 7 Aralık 2015 :KK200: :nazar:

Bayanlar 1 yasindaki kizim cok istahsiz :KK43: ne meme emiyo ne yemek yiyo .siz bebeklerinize istahi acilsin diye neler yapiyosunuz.balik yagi markasi onerileriniz olur ,takviye edici vitamin gibi onerileriniz olur :KK43: veya bitkisel istah acan evde hazirlayacagim neler olabilr.lutfen fikirlerinize cok ihtiyacim var :KK43:

X