2016 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    306
Günaydın güzel anneler.. Aranızda daha önce travel sistem, hafif ağırlıkta, tekerlekleri 360 derece dönebilen bebek arabası kullananınız var mı? Şuan aradığım özellikleri karşılayan iki marka buldum, bugaboo ve stokke. Cape towndan bakmak istemedim taşıma zahmetinden ötürü. O yüzden biraz erken araştırıyorum. Çok güzel arabalar ama azıcık tuzlular. Çevrenizde kullanıp satmak isteyeniniz varsa ona da talibim. :KK70:
Hehehe çok güzelmiş yahu :KK70: ama çok pahalııı:KK31:

Günaydın mutlu pazarlar ..kızlar 16 haftalik hamileyim 2 gün önce kanamam oldu ve 1 gece hastanede yattım şimdilik kahverengi lekeler devam ediyor progesteron a başladım. Raporluyum
Benim gibi olan oldumu çok korkuyorum

Ayrıntılı ultrasyona kaçıncı haftada gireceksiniz.benim tüp bebek yaptırdığım merkez 12-17 hafta arası gir dedi ama takibini yaptırdığım merkezde 18 .hafta da girmelişin dedi.
Sizler ne zaman gireceksiniz

kızlar ya ben 17+6 yım yarın 18 hafta oluyorum ben daha bebeğimin hiçbir hareketini hissetmiyorum. benim gibi olan var mı . benim ilk gebeliğimm

kızlar ya ben 17+6 yım yarın 18 hafta oluyorum ben daha bebeğimin hiçbir hareketini hissetmiyorum. benim gibi olan var mı . benim ilk gebeliğimm
Canım ben hissediyorum ama doktora hissediyorum dediğimde ilk gebelikte normalde 19-20 haftalarda hissediliyor istisna olarak 16-17 haftada hissedenler var dedi.

Ayrıntılı ultrasyona kaçıncı haftada gireceksiniz.benim tüp bebek yaptırdığım merkez 12-17 hafta arası gir dedi ama takibini yaptırdığım merkezde 18 .hafta da girmelişin dedi.
Beni 20 hafta çağırdı doktora göre değişiyor demekki

Günaydın mutlu pazarlar ..kızlar 16 haftalik hamileyim 2 gün önce kanamam oldu ve 1 gece hastanede yattım şimdilik kahverengi lekeler devam ediyor progesteron a başladım. Raporluyum
Benim gibi olan oldumu çok korkuyorum

canım çok geçmiş olsun inşallah düzene girer. ilk 3 ay progesteron kullanmışmıydın?

Benin saga sola kullanilsin flue verdiğim park yatak ana kucağı sling bu gün geri döndü evime. 4 yıl evvel arkadaş lar hamileyken istemişlerdi vermiştim. Şimdi onların bebeler büyüdü çocuk oldu benim malzemeler 2 çocuk büyüttü sıra nasip ederse benim bebeğimde.
İnsan bir tuhaf oluyor yeni eşya seviyorum aslında ama eşyada anı hatıra yaşanmışlık daha çok seviyorum galiba. Allah var çok güzel bakmışlar eşyalarımıza. Bu gün duygulanma sebebim oldu bu geri dönüş gözümün önünde duran ana kucağında kızım ne güzel uyurdu uyanır gülerdi içini dolduracak olan bebeğim için yine kızımın yüzü canlanıyor gözümde. Anneliği ilk tatmak böyle bişey her Bebek benim kızıma bir yerden benziyor kardeşi olsun olmasın

E elvin_06 geçmiş olsun sağlıkla büyüsün kucağına gelsin inşallah bebeğin hayırlısıyla sağlıkla.
Kanamalar moralini bozmasın pozitif düşün olumlu bakmaya çalış hep. Rabbime emanetiz

Seninle tarihlerimiz ayni bizimkiler kazandibi :)))cinsiyet ogrendin mi ben 20gun sonra falan ogrenicem ://
bi de ben varım valla kazan dibi:) sat larımız aynı ben ultrasona göre 4 gün öne çektim takvimi.cinsiyeti biz 2,5 hafta oldu öğreneli size neden söylemedi ki aslında bellidir büyük olaslkla

Ben 20.haftamda giricem yani organlarina bakilacagi icin ileri haftalar daha iyiymis yurtdışında bu yuzden 20.haftada tavsiye ediyorlar

Ben 20.haftamda giricem yani organlarina bakilacagi icin ileri haftalar daha iyiymis yurtdışında bu yuzden 20.haftada tavsiye ediyorlar

Canım ben hissediyorum ama doktora hissediyorum dediğimde ilk gebelikte normalde 19-20 haftalarda hissediliyor istisna olarak 16-17 haftada hissedenler var dedi.
ayyy ne mutlu sana ben kendimi dinliyorum tık yok tedirgin olmaya başladım.iki hafta sonra Dr a gideceğim ben de o zaman sorarım diye düşünmüştüm. sağlıkla kal

ben de henüz hiç hissedemiyorum canım doktorum ilk gebeliğin olduğu için 20.haftda anca hissedersin dedi meraklanma sen de canım[/QUOTE. umarım yaaaaa bi hissedebilseydik . hem nasıl bir duygu merak ediyorum hem de acaba yolunda gitmeyen birşey mi var diye tedirgin oluyorum. umarım en kısa zamanda hissederiz

bi de ben varım valla kazan dibi:) sat larımız aynı ben ultrasona göre 4 gün öne çektim takvimi.cinsiyeti biz 2,5 hafta oldu öğreneli size neden söylemedi ki aslında bellidir büyük olaslkla
Oglumda 14.haftada pat diye soyleyen dr.um bunda 13.haftada gittigimde yanilma olabilir bidaha geldiginde poposuna bakariz dedi :))bende israr etmedim yanilma olmasin diye
zaten bebegimde 1paket cikolata yememe ragmen keyif yapiyordu hic oyle cok kimildamadi ://
Burdakilere sordum nubu belli dehil diye fikir soyleyende olmadi ://

Ben de aynı haftadayım canım benim de çok hissettiğim söylenemez. Geçtiğimiz haftalarda çok derinden bir iki bir şey hissettim sandım ama devamı gelmedi. 20. Haftadan sonra net hissetmeye başlarız. Sen sıkma canını.

Evet canim Tüp bebek olduğu için ilk 3 ay cronel jel kullandım
Cok gecmiş olsun Can'ım 7 hastalıkken bende yasadım Progestan iğne kullanıyordum benim de tüp bebek bunun yanı sıra Dr istirahat verdi 45 gün raporluydum 3 aylıkken ise başladım merak etme bol bol dinlen inşallah sağlıkla bebislerimizi kucağımıza alırız

X