2016 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlaarrr napıyosunuz ne var ne yok? Vallahi özledim buraları herkes nerelerde?
5.ayda da olmadı yine maalesef
Bu ay 6. Sayımız
İnşallah 2 haftaya güzel haber veririm :) nasılsın cisrik ? çocuklar nasıl?

merhaba kizlar,guzel annisler ben de grubumuzdaki muhabbet zamanlarimizi ozleyenlerdenim.:) iyi olmaya calisiyoruz biz,cocuklarin ikisi de hasta oldu onlarla ugrasiyoruz bikac haftadir usuttuler virus kaptilar vs derken baya oldu bu sekilde..surekli bi kosturmaca hali,dememe gerek bile yok da :)
bebek kendi halinde ama buyukle surekli ilgileniyoruz.konusmasiydi,oyunlariydi,aktivite bulma,cis...zaman gelecek su stresli donemleri de atlatacaz insallah,o zaman gelse de bi rahatlasam diyorum. sizin cocuklar nasil,moral motivasyon yerindedi ins hepinizde:) ve de ins 2 haftaya guzel haberi aliriz. en hayirli zamanda olsun insallah :)) gonlunuze gore

Ah cisrik uzun zaman olmuş yeni gördüm. Allah kolaylık versin. Bizimde 2. Yolda inşallah fakat bu biraz sıkıntılı oldu daha zor geldi hamilelik. Neyse ki şimdilik iyiyiz ve 9. Haftadayız. Yazdıklarını görünce de zor günler beni mi bekliyo acaba diyorum ama Allah nasip ederse kardeşi doğduğunda 4 yaşında olacak bizimki belki daha kolay olur bilemedim :))

Selam kızlar koşuşturmaca geçiyor günler kızım çok hareketlendi hiç durmuyor kucakta yerde yok yürüse daha mı iyi görecez yemesi iyi ama 8 kilo almıyor kilo çıtı pıtı bir kız çok sevimli herkese gülüyor sevdiriyor kendini akşama kadar parktayım ev işi yok bir yemek onlar mutlu olsun da ugrasıyorum abimiz de büyüdü 3.5 yasinda bisiklet aldık motor aldık parktayız ona baktıkça aman ne hızlı diyorum oğlum krndını kurtardı kız da o kadar olsa biraz rahatlayacam sanırım uykusuz yorgun geceler ama sevgileri çok başka hamilelere tavsiyem bol bol uyuyun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…