2017 Ağustos Anneleri

Madam_coco

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2014
1.366
897
Buyrun yeni anneler duygularimizi, bilgilerimizi, tecrubelerimizi birlikte paylasalim ve tavsiyelerde bulunalim :anneadayı:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1786 gün geçti.

Madam_coco

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2014
1.366
897
Kizlar ben daha cok yeni ogrendim kozmetik urunlerin kullanimi sampuan, nemlendirici kullanımı nasil olmali acaba:KK64: bide surekli yatip uzanmalimiyiz yaa cevrem surekli oyle diyor :işsiz:

hepyek-34

Hamd olsun Bugünlerimize...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2007
1.067
1.258
Slm kizlarr araniza yeni katildim bende. uzun ugraslar sonucu pozitif sonucumu aldim bende cok sukur. insallah hepimiz hayirlisi ve saglikla elleri ayaklari duzgun aliriz evlatlarimizi kucaklarimiza :dua:

IKokunhuzur

Bk:86.3 Gk:58.1 10 takım mezunu 💐
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2014
1.590
4.176
Merhaba kızlaaarr bende aranıza bugün katıldım nasipse 3 haftalık hamileyim bende 2. Bebeğim olacak bu inşallah ,ocak ayında 2 yaşına basacak Bi kızım var

Madam_coco

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2014
1.366
897
Slm kizlarr araniza yeni katildim bende. uzun ugraslar sonucu pozitif sonucumu aldim bende cok sukur. insallah hepimiz hayirlisi ve saglikla elleri ayaklari duzgun aliriz evlatlarimizi kucaklarimiza :dua:
Hayirli olsun bebegin canim ins sagliklada kucagina alirsin

Madam_coco

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2014
1.366
897
Merhaba kızlaaarr bende aranıza bugün katıldım nasipse 3 haftalık hamileyim bende 2. Bebeğim olacak bu inşallah ,ocak ayında 2 yaşına basacak Bi kızım var
Yasasin bi tecrubeli anne :rolleyes: tecrubelerinden cok sey ogreniriz artik benimde daha cok yeni bebegim yani aslinda bana oyle geliyor 8 hafta olmus :confused: ilk hamileligim 1.5 yil beklemeden sonra dogal yolla oldu :dua:

Madam_coco

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2014
1.366
897
Birde bu hamilelik takvimini nasil yapiyosunuz ya hep ozenmisimdir cok sukur banada kismet olucak sonunda takvim :KK66:
Canim kisisel bilgilerinde bebegin tahmini dogum tarihini soruyor gosterdigi sekilde aralara orta tire koyarak yaz tarihi kaydetmeyi unutma :KK66: bende cok hevesleniyordum yaa :KK48:

Bademellaa

b.k. 58.3 g.k. 57.2 h.k. 52
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2015
1.845
2.757
36
Canim adetim 5 gun gecikti.Test yptim poztif cikti.Dr gttik kan verdim,pozitif cikti 2 haftalik dedikler ama 3 haftalik olucak nrdeyse...

Ama o zaman 5 haftalık oluyor. Geç döllenmeden dolayı değerin düşükse haftasını az dediler demek ki. Hayırlı olsun canım sağlıkla kucağına almak nasip olur inşallah :anneadayı:

IKokunhuzur

Bk:86.3 Gk:58.1 10 takım mezunu 💐
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2014
1.590
4.176
Yasasin bi tecrubeli anne :rolleyes: tecrubelerinden cok sey ogreniriz artik benimde daha cok yeni bebegim yani aslinda bana oyle geliyor 8 hafta olmus :confused: ilk hamileligim 1.5 yil beklemeden sonra dogal yolla oldu :dua:

Bakalımmm tecrübeler ne işimize yarayacak :) size de hayırlı olsun inşallah sağlıklı Bi hamilelik geçiririz bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza alırız hepimiz :)