2017 Aralık Anneleri

Hayırdır gelmişsiniz döktürmüşsünüz.... heee bak aklıma ne geldi hamileliğinde sigortam Yok nasıl fiğim yapacağım diye kas kas kavrulurken sana özelden mesaj atan kişiyim bilmem hatırlarmısın

Bu senı kınamayacagımız anlamına gelmiyor ki yaptıgın yardımı başa kakıyorsun bu durumda eshefle ve şiddetle kınıyoruz.

P Portakal-cicegi

Bebeklerle ilgili yazışmaları okumak için gelmişsin iyi hoş da, onlar bizim bebeklerimiz. Sen de kendi bebeğin hakkında danışmaya ihtiyacın olan konularda yazsaydın seninle de bir paylaşımımız ve dayanışmamız olurdu ki aylardır burada bunu yapıyoruz.

Canım ara.ara girip okuyordum.Malum iki cocuklu bir anne olarak hicyazma fırsatım da olmadı.Farkedersenizde yeni uyeyim.Bundan boyleyazısırız

Hayırdır gelmişsiniz döktürmüşsünüz.... heee bak aklıma ne geldi hamileliğinde sigortam Yok nasıl fiğim yapacağım diye kas kas kavrulurken sana özelden mesaj atan kişiyim bilmem hatırlarmısın
napayim simdi ben sana ozaman tesekkur etmistim.simdi bize uyanik dedgn icin de mi tesekkur edeyim.ay dur sana tapayim mi yada allah allah.madem takip ediysn burasini konusmycak milletn arkasindan beni taniyo musun burdaki 30 kisiyi taniyo musun uyanik miyiz degil miyiz onu nerden biliyosn.sirf polemik icin gelmissin baska bi derdin yok.ha sende haklisin senin gibi tartisma yaratanlari gormez K Kazen gelir bizi görür.sende bole gek gek gerinirsn oranizi buranizi kiniyorm diye.

Bu senı kınamayacagımız anlamına gelmiyor ki yaptıgın yardımı başa kakıyorsun bu durumda eshefle ve şiddetle kınıyoruz.
Avukat hanımcım yaptıgım yardımı başa kakmıyorum sen oraya cekiyorsun sadece beni sinsi sinsi takip etmişim gibi belirttiği için takipte kalmayıp özelden de olsa yorum yaptığı yardımcı olmaya çalıştığımı belirttim

Avukat hanımcım yaptıgım yardımı başa kakmıyorum sen oraya cekiyorsun sadece beni sinsi sinsi takip etmişim gibi belirttiği için takipte kalmayıp özelden de olsa yorum yaptığı yardımcı olmaya çalıştığımı belirttim
ben dahil seni kimse hatirlamiyo ki.ozelden degil burda konussaydin.niye biz gidinxe konustn niye arkadaslarnla ozelden uyaniklar diye yazismadn neden burasi.biz yazosrken neden bi merhaba yojta biz gidicne uyaniklar

İyi geceler sevgili aralık anneleri, bebeği kaç aylıkken oturtabiliyoruz. 4 ay asısında sağlık ocağındaki ebe artık destekli oturtabilirsin demişti ama çevremdeki herkes erken diyor. Tabi insanın ilk tecrübesizliği olunca herseye tedirgin ve pimpirikli oluyor

İyi geceler sevgili aralık anneleri, bebeği kaç aylıkken oturtabiliyoruz. 4 ay asısında sağlık ocağındaki ebe artık destekli oturtabilirsin demişti ama çevremdeki herkes erken diyor. Tabi insanın ilk tecrübesizliği olunca herseye tedirgin ve pimpirikli oluyor
bebege gore degisr bizimkide oturmaya basladi destejki degil ama kucakta oturma pozisyonu aliyo

Ben de doktor tavsiyesi ile oturtuyorum 3 aylıktan beri

kiz 3 ay erken degilmi bizimkini bu aralar hafif oturtuyorum 5 dk dolmadan hemen yatiriyorum bisey olcak diye cok pimpirikliyim acaba :ıslık:

Doktor önerisiyle 3. Ayda oturtulan 4 bebek tanıyorum ama sen icine sinmiyosa oturtma tabi ki. Destekli otururken kendi kendine gazini cikarabiliyor bu guzel ama bn de 1-2 dk filan oturtuyorum sanririm

Hanımefendiler,
uyarılarınız Ali kıran baş kesen olun diye açılmadı, site kurallarına ve genel toplum adabına uygun yorumlar yazarsanız sevinirim.
Hiçbir topik kimsenin tekelinde değildir.

X