2017 Aralık Anneleri

Mrb ben de 2 gün önce idrar testinde pozitif gördüm.bugün kan verdim yarın sonucu alıcam inşallah.Allah hepimize hayırlısını hayırlı zamanda versin inşallah.
Hoşgeldin. Hayırlı olsun, sağlıklı bir hamilelik ve bebek olsun...

Mrb ben de 2 gün önce idrar testinde pozitif gördüm.bugün kan verdim yarın sonucu alıcam inşallah.Allah hepimize hayırlısını hayırlı zamanda versin inşallah.

Merhaba. Hayırlı olsun. Allah sağlıkla kucaginiza almayı nasip etsin inşallah

İnşallah tüm kalbimle amin amin amin

Allah razı olsun. Benim de iki kızım var. Üçüncü bir türlü olmadı. 2 ay önce düşük yaptım. Rabbim bir daha yaşatmasın. Rabbim inşallah kimseye yaşatmasın. İnşallah her şey güzel olur sizin için. İnşallah kucağınıza aldığınız zaman da böyle yazışıyor oluruz

Sıkıntı olmayacaksa neden kürtaj oldun acaba bende on ay önce oldum Bebeğimi kaybettim:cry:
Bebek gelişmedi 5+6 da düşük oldu Dr sonra dusuk tamamlanmadığı için çünkü kanda hcgb degerlerim düşmedi kürtaj olmak zorunda kaldım
Senin neden olmuştu canim

Çok geçmiş olsun canım allah acısını yaşatmadan yenisini nasip etsin inşallah benimki 9+5 haftalikken kalbi durmustu o yüzden kürtaj oldum canım çok zor anlıyorum seni ilk zaman çok zor oldu kabullenemedim hep acabalarla yaşadım dört doktora gittim inanmıyor insan çünkü kalbi atarken duyuyorsun aradan on gün geçmeden kalbi durmuş diyorlar

Çok geçmiş olsun canım allah acısını yaşatmadan yenisini nasip etsin inşallah benimki 9+5 haftalikken kalbi durmustu o yüzden kürtaj oldum canım çok zor anlıyorum seni ilk zaman çok zor oldu kabullenemedim hep acabalarla yaşadım dört doktora gittim inanmıyor insan çünkü kalbi atarken duyuyorsun aradan on gün geçmeden kalbi durmuş diyorlar
Amin cümlemize Seninki daha zor ben hiç kalp atışını duymadım. Bu süreçte bende başka bir Dr gittim emin olmak için.
Rabbim bir daha yasatmasin canim

X