2018 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    262
Bebeklerinin dişleri çıkan anneler oğlumun ateşi 38 diş ateş yapar mı heniz çıkmadı ama
Bizim birgun arayla pes pese cikti dislerimizin ikisi birden.huysuzluk ve hafif ates oldu.kafasindaki atesle vucudundaki ates baskaydi ama.kafa 38.4 ken bedeni 37.5 cikti en fazla.bende birkere carpol verdim.sukur baska ihtiyac olmadi.

Arkadaşlar bebislerinizi havuza soktunuz mu hiç. Doktorumuz denize girebilir demişti ama havuzu sormak aklıma gelmemişti. Enfeksiyon fln kapar mı idrar yollarından fln tehlikeli olur mu :KK64:

Arkadaşlar bebislerinizi havuza soktunuz mu hiç. Doktorumuz denize girebilir demişti ama havuzu sormak aklıma gelmemişti. Enfeksiyon fln kapar mı idrar yollarından fln tehlikeli olur mu :KK64:
canim bizim kiz girdi ama cok durmadi su ona soguk geldi ama enfeksiyonla ilgili bir sorun yasamadik.

Selam kızlar. Oğlumda konak hep. Ardı 10 gün önce taradım temizledim daha kalın katman oluştu sabah baktım saçını kaşıyor kanatmış hep. Şimdi de kaşınıyor ve kanıyor. Doktor da yok tatile girdik ne yapmam gerekir??

Benimde oglumda oyle konak olarak basladi egzamaya dondu atopik dermatit alerjik bi durum ne yazikki :KK43:

KUMKUM06 KUMKUM06 onun bebegi havuzdan enfeksiyon kapmisti.

Neye alerjisi var canım??? Belki bizim de öyledir. Tedavi olarak bir şey uyguluyor musun

Atopik dermatit benim oglumda da var. Tedavi namina bisey oneremio doktorlar. Sadece cilt kuru kalmicak bi de her sampuani kremi surmiceksin vucuduna dediler.
Mustela stelatopia serisi urunler
Bioderma atoderm serisi urunler
3 5 marka daha var ama benm doktorum bunlari daha cok onerdi. Dalinin hicbi urununu kullanma ve deterjan olarak haci sakir granul kullan dedi. Konak ara ara oluyo oglumda. Zeytinyagi onermisler yukarda biz aynen oyle gecirioruz. Dustan yarim saat once yap faydasini goruceksin
Gecmis olsun insallah atopik diildir

Neye alerjisi var canım??? Belki bizim de öyledir. Tedavi olarak bir şey uyguluyor musun
En tetikleyen sey yumurtaymis tedavi olarak alerjisi olan seyleri yemiyorum ve kremleri var onlari suruyorum cildi kurumu bebegin benim konak kaslarda baslamisti dogduktan sora 2 ay falan ha gecti ha gecicek zeytinyaglari sunlar bunlar derken artik iyice kasimaya kizartmaya kanatmaya baslamisti megerse yavrum alerjisi varmis kasiniyomus bende deli gibi hergun yumurta yiyodum onada vitamin olsun diye

Tabi bu besin alerjisi kaynakliysa ki umarim oyle degildir ciltle alakaliysa belli urunleri duzenli kullanirsaniz geciyo

En tetikleyen sey yumurtaymis tedavi olarak alerjisi olan seyleri yemiyorum ve kremleri var onlari suruyorum cildi kurumu bebegin benim konak kaslarda baslamisti dogduktan sora 2 ay falan ha gecti ha gecicek zeytinyaglari sunlar bunlar derken artik iyice kasimaya kizartmaya kanatmaya baslamisti megerse yavrum alerjisi varmis kasiniyomus bende deli gibi hergun yumurta yiyodum onada vitamin olsun diye
Bizim kaşlarda yok canım ama saçının tepesinde var.

kizlar eşimin köyüne gittik kızıma fındık böceği diye birşey yapismis herkes bişey olmazdiyor ama çok canım sıkıldı.sizkerden bilen var mı ben başka memleketliyim hiç bilmediğim bı böcek bu bir gibiydi.
Birde ben yanında yokken KV kızıma incir yedirmiş birşey olur mu

Doğdugundan beri var canım. Dokktra hiç sormadım sadece aile hemi zeytinyağıyla temizle demişti. Temzilşyorum yine oluşuyur
Canim teshis koymak gibi olmasinda dogdugundan beri varsa ve gecmiyosa muhtemelen alerjik bi durum o konaktan gecmistir artik atopik dermatite donmustur bence bi alerji doktoruna gotur kasiniyo olmasi zaten basli basina bu belirti

kizlar eşimin köyüne gittik kızıma fındık böceği diye birşey yapismis herkes bişey olmazdiyor ama çok canım sıkıldı.sizkerden bilen var mı ben başka memleketliyim hiç bilmediğim bı böcek bu bir gibiydi.
Birde ben yanında yokken KV kızıma incir yedirmiş birşey olur mu
Findik bocegide neymis ilk defa duydum.İncire alerjisi varsa illaki bi belirti gosterir aksi takdirde bisey olmaz bence

X