2018 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    262
Günaydın arkadaşlar. 3 4 gündür bebeğimin hareketleri cok azaldi oynasa bile ilk hareketlerini hissettiğim zamanlar gibi cok hafif pit pit seklinde. Genelde de oynamiyor tatli yemek sola yatmak da hareketlendirmiyo bütün gece uyuyamadim kontrolum carsamba günü ns yapsam bilemiyorum acilde de iyi bakmıyorlar. Bir kac gundur ince ince sancilarimda var dayanilmayacak kadar cok değil tabi. Normal mi sizce bunlar

Benim.bebeğim baştan beri hareketleri hafif olduğu için bana normal geliyor bu hareket mevzusu.

Ama sancı falan da demişsin bilemedim valla. Doktoruna sorsan mi acaba belki git acile falan der

yesa yesa F ferayegul ben devlete gidiyorum kontrole ya carsamba gidebilirim ya da o güne kadar acile gidebilirim. Acile de pek guvenmiyorum acikcasi. 11 haftalikken leke geldi gittim iyisin dediler yolladilar ertesi gun cok buyuk kanama yasadim 4 5 gun hastanede yattim. Cok bunaldm kimseye de demek istemiyorum herkes gözüme bakiyor zaten bebeğe birsey olmasin diye bisey yoksa bide beni dusunmesinler

yesa yesa F ferayegul ben devlete gidiyorum kontrole ya carsamba gidebilirim ya da o güne kadar acile gidebilirim. Acile de pek guvenmiyorum acikcasi. 11 haftalikken leke geldi gittim iyisin dediler yolladilar ertesi gun cok buyuk kanama yasadim 4 5 gun hastanede yattim. Cok bunaldm kimseye de demek istemiyorum herkes gözüme bakiyor zaten bebeğe birsey olmasin diye bisey yoksa bide beni dusunmesinler

Canım yalancı sancılar pozisyon degistirince uzaninca ya da duş alınca geçermis bunları bi dene

Bebek hareketleri de sonuçta hiç hiç hissetmiyor değilsin

Bana kötü bi şey gibi gelmedi ama işte insan da emin olamıyor

Günaydın arkadaşlar. 3 4 gündür bebeğimin hareketleri cok azaldi oynasa bile ilk hareketlerini hissettiğim zamanlar gibi cok hafif pit pit seklinde. Genelde de oynamiyor tatli yemek sola yatmak da hareketlendirmiyo bütün gece uyuyamadim kontrolum carsamba günü ns yapsam bilemiyorum acilde de iyi bakmıyorlar. Bir kac gundur ince ince sancilarimda var dayanilmayacak kadar cok değil tabi. Normal mi sizce bunlar

Canım bebeğin hareketleri zaman zaman azalıyor. Benim bebeğim de normalde çok hareketli ama bazen çok çok az hareket ediyor. Günde 10 hareket hissediyorsan sorun yok demektir. Sancıların da ben nasıl bir şey olduğunu bilmiyorum ama geçen gün doktor kontrolum sırasında feci kasık ve bel ağrım vardı. Nst ye girdim ama sancı çıkmadı. Doktor çok ağrın varsa yatırayım dedi ama ben istemedim. Hastanede yatacağıma evde yatarım dedim. Sanırım ağrıların sancı olması için kasılma olması gerekiyor. Ben sancı cekmedim ama arkadaşımda gördüm. Karnı top gibi olup kasılıyordu. Bi kaç dakika öyle kalıyordu. Sonra o kasılma geçiyordu. Bu kasılmalar Nst de sancı olarak çıkıyor. Ben de devlete gidiyorum ve acilde ilgilenmiyorlar gerçekten. Yine sen bilirsin ama kendini bi takip et. Bebek hareketliyse kanama ve suyunun gelme durumu yoksa endişe etme bence

Tatlım ben hareketlerini en iyi sessiz bir odaya geçip yan yattığım zaman hissediyorum. Birde öyle dene istersen ayaktayken fln hic hissetmem

hayırlı pazarlar kızlar,
engeç kalkan benim galiba 12 de kahvaltı, mutlak topla ev süpür sil bu saat olmuş..

dünden beri moralim bozuk hamilelik piskolojisi galiba herşey batıyor bana hamdolsun buyuk sıkıntım yok inşallah hersey yolunda gider bundan sonra ...

Ama bebegim hamdolsun şükürler olsun iyi hareketler cogaldi ablasi konusuyor oda karsilik veriyor kıpır kıpır içimde vuruyor ...

saat 3 den sonra ablama gidiyorum oglunu askere gonderecek bugün oturma yapcaz çarşamba günü yolluyoruz allahimin izniyle...

allahim güzel allahim hepimizin cocuklarini hayirla sağlıkla kucagimiza almayı büyütmeyi nasip etsin inşallah...

X