2020 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin / Bebeklerinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    293
aling aling teşekkür ederim evet sling zor oluyor gittikçe ama kucakta taşımaktan yine iyi oluyor şimdilik. Epey alternatif var kanguruda da 🙄 ergonomik olması önemli büyüyebilen model olmasını istiyorum tabi bir miktarda ekonomik. Çok farklı fiyat aralığına sahip bir ürün

Kanguru kullanıyorsanız fikirlerinizi paylaşabilir misiniz sevgili annişler ben sling kullanıyorum max 6 ay olduğu için kanguru araştırıyorum.

@metEla teşekkür ederim görüşlerini paylaştığın için 🤗

Ben neko switch almıştım ikinci el 150 ye. Sıfırı 430 civarıydı. 18 aylığa kadar kullaniliyo. Citcitlari sayesinde ayarlanilabiliyor büyüdükçe.
Rahat seviyorum.

Ben de varım ama niyetlendim artik alcam. Buradaki arkadaslar çok övdü 😅 esim yasaklicak yakinda kk takilmani istemiyorum die 😜

viomi v2 pro duydum bunu da. Acaba onun hatasi mi yoksa hepsi arada sapitiyor mu?

bir bakayim once canm. Olursa bilgi isticem. O markayi ilk duydum.

Evimiz herhalde 120 m2 falandir. Bu salonda yemek masasinin altina mutfak masasinin altina falan giriyo mu rahat rahat. Sandalyelerin ayaklari var ya. Mobilyalarım ciddi yüksek. Sorun olacagini sanmiyorum ölcmem lazm.

Benimki xiaomi vacum mop 2 in1 essential
O da arada sapıtıyor. :)

Hatta eşim güya akıllı diye eleştiriyor.
Dedim sen ondan akıllısın güya ondan çok sapıtıyorsun olur o kadar :KK70:

Sandalyelerimin bacakları arası mesafe dar olduğu için arasından geçemiyor. Ben kaldırıyorum masa üzerine o yüzden.
Ama sandalye bacakları geniş olanlar hiç ugrasmaz bacakların kenarından dolana dolana aynı yerlerden gece gece süpürüyor.
Çok gözlemledim girebileceği her alana girmek için zorluyor gibi.

Oğlum destekli oturmaya başladığından beri yüz üstü durmak istemiyor Ağliyor sizde de böyle bir durum var mı

Kanguru kullanıyorsanız fikirlerinizi paylaşabilir misiniz sevgili annişler ben sling kullanıyorum max 6 ay olduğu için kanguru araştırıyorum.

@metEla teşekkür ederim görüşlerini paylaştığın için 🤗
Ben de sling kullanıyorum. Solomombaby kanguru aldım. Bir kez denedim. Daha kullanmadım.

Ben neko switch almıştım ikinci el 150 ye. Sıfırı 430 civarıydı. 18 aylığa kadar kullaniliyo. Citcitlari sayesinde ayarlanilabiliyor büyüdükçe.
Rahat seviyorum.

Benimki xiaomi vacum mop 2 in1 essential
O da arada sapıtıyor. :)

Hatta eşim güya akıllı diye eleştiriyor.
Dedim sen ondan akıllısın güya ondan çok sapıtıyorsun olur o kadar :KK70:

Sandalyelerimin bacakları arası mesafe dar olduğu için arasından geçemiyor. Ben kaldırıyorum masa üzerine o yüzden.
Ama sandalye bacakları geniş olanlar hiç ugrasmaz bacakların kenarından dolana dolana aynı yerlerden gece gece süpürüyor.
Çok gözlemledim girebileceği her alana girmek için zorluyor gibi.
Neko baktığım markalar arasında yalnızken de rahatça takabiliyor musunuz kullandıkça alışıyor insan sling de zor geliyordu ilk başlarda

Ek gıdanın nesi zor buldum bebeğin yememesi, iğrenç bişimiş gibi ağzından çıkarması. Yoğurt ve kabak farklı zamanlarda denenmiş olup sevdirilemedi. Üst üste denemeli sanırım. Ya da eşref saati lazım bulamadık.

Ek gıdanın nesi zor buldum bebeğin yememesi, iğrenç bişimiş gibi ağzından çıkarması. Yoğurt ve kabak farklı zamanlarda denenmiş olup sevdirilemedi. Üst üste denemeli sanırım. Ya da eşref saati lazım bulamadık.
Kaşığa ağız açmıyorsa parmakla verin demişti doktorumuz hafif açken deneyin mesela benimkide öyle yapıyor sabah 9 da emzirp 11 de vermeye çalışıyorum

Kızlar, araştırıyorum ama net bi cevap bulamıyorum. Robot süpürge wifi ın çekmediği yerde kurulum aşamadında sorun çıkartır mı? Bu sinyal güçlendiriciler işe yaramıyor! Modemle mi uyumsuz nedir? Araştırdım; “powerline” diye bişey varmış. O da 300-500 tl arası bişey. Sürekli bi hesapta olmayan masraf çıkıyo. Bu durum canımı sıktı artık ya.

Yilbasinda 4 gun kv geçirelim diye bir kamyon esya ile gidip besik olmadigi icin sabaha kadar uyumayip yasagi delerek eve geri dönmüştük. Simsi tekrar niyet ettik allah rizasi icin bir kamyom esya taşımaya arti besik ile birlikte 🦉 delirdim mi? Hayır. Mdf beşik koca 130 cm 70 cm ebat. Delirmedim. Yok. Kabul edersem kalbim üzülür

Kızlar, araştırıyorum ama net bi cevap bulamıyorum. Robot süpürge wifi ın çekmediği yerde kurulum aşamadında sorun çıkartır mı? Bu sinyal güçlendiriciler işe yaramıyor! Modemle mi uyumsuz nedir? Araştırdım; “powerline” diye bişey varmış. O da 300-500 tl arası bişey. Sürekli bi hesapta olmayan masraf çıkıyo. Bu durum canımı sıktı artık ya.
Kurulumu wifi olan odada yaparsanız belki geri kalan sorun olmaz.

Yilbasinda 4 gun kv geçirelim diye bir kamyon esya ile gidip besik olmadigi icin sabaha kadar uyumayip yasagi delerek eve geri dönmüştük. Simsi tekrar niyet ettik allah rizasi icin bir kamyom esya taşımaya arti besik ile birlikte 🦉 delirdim mi? Hayır. Mdf beşik koca 130 cm 70 cm ebat. Delirmedim. Yok. Kabul edersem kalbim üzülür
Kayınvalide evine beşik alsa?

Bu robot süpürgenin mopu olmasa da olurmuş ya diye düşünüyordum ki demin banyoyu önce süpürttüm sonra moplattım süpürttüm sonuç sırf banyo için bile iyi ki. Banyonun yerlerini silmek ölüm gibiydi. Çok mu tembelim bilemiyorum.
Bana da ölüm geliyor. Ya tembeliz, ya da çok yorgun... Allahım nolur benim de robotum olsun

Keşke deneyimi ya da net bilgisi olan biri bişey dese. Olacağını bilsem hemen alıcam süpürge.
Evin haritasının dışında bizim banyo mesela. Kapattık kapısını çalıştı. Önünde eşik var ondan haritaya dahil etmedi. İnternette harita için lazım bence olabilir ya. İnternet kesintisinde çalışmıyor muymuş hiç?

Bana da ölüm geliyor. Ya tembeliz, ya da çok yorgun... Allahım nolur benim de robotum olsun
İnşallah. Çocuk olunca ne sıra ne vakit geliyor işler yetişmiyor. Eşime kalsa aman aman değil temizliği. Ama içinden her seferinde toz da çıkıyor. Kim hergün çocukla ev süpürebilir ki?

İnşallah. Çocuk olunca ne sıra ne vakit geliyor işler yetişmiyor. Eşime kalsa aman aman değil temizliği. Ama içinden her seferinde toz da çıkıyor. Kim hergün çocukla ev süpürebilir ki?
Ya hadi şimdi neyse, ama emeklemeye başladığında belki günde birden fazla süpürmemiz gereken anlar bile olacak. Eşin neden beğenmiyorki.

Evin haritasının dışında bizim banyo mesela. Kapattık kapısını çalıştı. Önünde eşik var ondan haritaya dahil etmedi. İnternette harita için lazım bence olabilir ya. İnternet kesintisinde çalışmıyor muymuş hiç?
Hiç bilmiyorumki. Xiaominin yetkili servisine sordum ama henüz bi cevap alamadım. Evde yatak odasından, cocuk odasından ve banyodan çekmiyor internet.

X