2020 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğimin cinsiyeti ....

• Ankete Katılan
    248
Anlamadım arzu hanımda ne sorun vardı. Genelde memnun herkes o bayandan. Valla ben de aile hekimime pek güveniyordum ama yaptı beni hemen covid.
Arzu hanımda sorun yoktu canım hatta gayet memnun kaldım çok tatlı bir bayan az önce görüştüm hatta telefonda tahlillerimi değerlendirdi..sorun jimerdeydi tahlil ücretlerinde yani o yüzden tekrar saglik ocagina gidip tahlillerimi orda yaptirdim..700 tl tahlil ücretimi olur Allasenn 😱 hepsini yaptirdim dün bedava

Hemşire bana gelmeden 1 saat önce calpol ver gel dedi birde birgun once banyo yaptir dedi birkac gun banyo yapmayacak dedi agrisi ve atesi olur dedi
verme ateş düşürücü. aşı sonrası ateş olursa ver. vücut aşı içindekilerle savaşmayı öğrenmeli. önermiyor birçok doktor aşı öncesi

Bende bıraktım bi kaç saat önce şuan göklerde kartal 🦅 gibiyim 👻🤭
Çok uçma bebek acıktı😂 benimkiler hoop anne nereye daha karpuz kesecektik dediler de geri döndüm😂
Bu arada aptamil prosyneo mama bize iyi geldi bu sabah ikisi birden kakasını yaptı ve şükürler olsun katı değildi zeytinyağıda kullanmadım kaç gündür..

Çok uçma bebek acıktı😂 benimkiler hoop anne nereye daha karpuz kesecektik dediler de geri döndüm😂
Bu arada aptamil prosyneo mama bize iyi geldi bu sabah ikisi birden kakasını yaptı ve şükürler olsun katı değildi zeytinyağıda kullanmadım kaç gündür..
Benimkide beni havada kaptı 😂 opppp gidemezsin dur nireyeee dedi 😂 çok iyi öyleyse canım kusma yaptımı bakıcam bi onada sma deneyim diyorum bi olmazsa onada bakayım

Bu arada kızlar yanlış mı yapıyorum bilmiyorum gece alarm da kursam kalkamıyorum 6 saat boyunca göğüslerim o şekilde bekliyor uyanınca hemen sağıyorum. Normalde 3 saate bi kalkıp sağmak istiyorum ama yorgunluktan bayılmış gibi uyuyunca uyanamıyorum. 3 saatte bi sağarak aldığım süt miktarıyla 5-6 saatte alacağım sür miktarı arasında fark olur mu acaba ? Bu göğüsler kaç saatte max seviyesinde doluyor acaba 😂 Zaten günde bi defa buzluğa süt atabiliyorum 3 saatte bi kalkabilsem daha fazla süt miktarı olur muydu ki ? Tahminlerinizi alayım hatunlar 💐
Bende aynıyım cok useniyorum ama sagmamız lzm bos gogus daha cabuk doluyor sut uretimi icin uyarmıs oluyoruz

Bu benim de çok sinirimi bozuyor ya. Bebeğim doğdu bir şey yapamadık, 40i çıktı yapamadık ve sünnet olduk yine yapamıyoruz. Böyle minik parti davet tarzı bir şey yapası geliyor insanın. Bir kutlama yani. Içimde kaldı cidden.😔

Hadi bunları geçtim. Dün ananemi kaybettik, cenazesine gidemedim. 😔
Düzelsin artık her şey.😔
Basın sağolsun mekanı cennet olsun

Sünnet anneleri benim oğlum da dün sünnet oldu bugün sanki pipisi birazcık şiş gibi normal mi inecek mi doktoru aramalı mıyım sizce sonuçta bir işlem gördü normal gibi de geliyor değil gibi de geliyor kafayı yicem 😂🙈
Normal şişlik iniyor 2 güne.

Kızlar sizin bebislerde böyle ishal gibi sıvı kakami yapiyor bir sesli yapıyor dksinda kiyafetine geciyor sulu oldugu icin normal mi bilemedim biz 33 günlük olduk ne zaman düzelecek
Bizin de 34 gün oldu aynı sekilde sesli ve ishal gibi anne sütü olduğu için sanırım

Arzu hanımda sorun yoktu canım hatta gayet memnun kaldım çok tatlı bir bayan az önce görüştüm hatta telefonda tahlillerimi değerlendirdi..sorun jimerdeydi tahlil ücretlerinde yani o yüzden tekrar saglik ocagina gidip tahlillerimi orda yaptirdim..700 tl tahlil ücretimi olur Allasenn 😱 hepsini yaptirdim dün bedava
O neymiş öyle 700 tl. Ben de geçmezse arzu hanıma giderim diyordum ama tahlilleri duyunca vazgeçsem mi diye düşündüm. Dün akşamdan beri antibiyotik alıyorum ama bugün düne göre daha kötüyüm sanki. Neyim var bir belli olsa. Sana ne dediler? Dorun neymiş

livaneli1608 livaneli1608
Canım sizin hastalar nasıl oldu ben takip edemedim forumu. Babam hasta benim de bugün 13. Günü ama öksürüğü çok başka da ağrı sızısı yok. Bir de nasıl iş bu ne verdikleri numaralara ulaşılıyor. Ne bir sağlık kuruluşuna kardeşimde başlamış şimdi. Bilgi almak için arıyoruz yok. Babamda hafif nefes sıkıntısı var artarsa hastaneye götürecek yok. Kimseye ulaşılmıyor. Sistem çoktan çökmüş gibi.

Calisan bayanlar sizlere sgk dan ilk maasiniz yatti mi ben e devletimi kontrol ettim baktim odeme gozukuyor sonra banka bilgilerimi tanimladim bugunde maasim yatti firmama sordum normalde sgk topli yatiriyormus ama bana aylik yatacak sanirim var mj acaba baska parasi yatirilan

Benimki emziği yanlızca sancısı varken alıyor..ama nasıl emiyor o anda keşke görseniz... sanki birşeyden hıncını alır gibi çiğniyor o an memem olsa ağzında vay haline dehşet içinde izliyorum emişini 😱😱😱😂😂😂😂
BEnimkiside ayni ya ayy diyorum ya memem olsa agzinda yanmistim diye biraz daha cekse emzikten sut getirecek resmen🤣

Her emdiginde kusuyor ya hemen kusuyo ya da daha sonra anlamadım ben ya gazına iyi geliyor sanki bu seferde kakasını yapamıyor çok zorlanıyor

Benimki cok kusuyor ya biktim artik morelim bozuldu iyice kiyafeti gectim bizim bile ustumuze kusuyor yemek oncesi sonrasi aralarda hep kusuyor 1aylik olduktan sonra basladi eskiden yoktu hic

Kızlar sizin bebislerde böyle ishal gibi sıvı kakami yapiyor bir sesli yapıyor dksinda kiyafetine geciyor sulu oldugu icin normal mi bilemedim biz 33 günlük olduk ne zaman düzelecek

Benimkide cok sesli yapiyor be su gibi cogu zaman beline kadar oluyor ve esyalarida batiriyor doktora soyledim.ishal.olmasi icin 6 kez ve uzeri olmali dedi zaten sivi aliyor normal suli olmasi dedi ama ilk zamanlar bu kadar su gibi degildi yani cok iyi hatirliyorum

Benimkide cok sesli yapiyor be su gibi cogu zaman beline kadar oluyor ve esyalarida batiriyor doktora soyledim.ishal.olmasi icin 6 kez ve uzeri olmali dedi zaten sivi aliyor normal suli olmasi dedi ama ilk zamanlar bu kadar su gibi degildi yani cok iyi hatirliyorum
Benimkide oylr canim 40miz çıkınca gidecegiz doktora onda sorucam bekliyorum tesk ederim bilgiler icin arada mama veriyorum ondada ayni benim sutumle alakasi yok ona sevindim

X