2020 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğimin cinsiyeti ....

• Ankete Katılan
    248
Ek gidayla araniz nasil hanimlar? 2ay oldu baslayali ama agzini acmiyor hic. Hep oynatarak yedirmeye calisiyorum ve hic bitmiyor tabaklar?
Blw yapan var mi? Nasil gidiyor?

Ek gidayla araniz nasil hanimlar? 2ay oldu baslayali ama agzini acmiyor hic. Hep oynatarak yedirmeye calisiyorum ve hic bitmiyor tabaklar?
Blw yapan var mi? Nasil gidiyor?
Bizde aynıyız az bişey yiyor. Önce dilinin ucuyla bakıyor beğenmezse hiç açmıyor ağzını. Blw de yapıyorum sanki mıncıklasın yerlere atsın diye yapmışım gibi davranıyor 🤭 Bu arada 6 tane diş çıkardı yorucu geçti yani o yüzden fazla üzerine gidemedim.

Benim şimdi ikinci dogumum Allah nasip ederse sezeryan olacagım cünkü ilkinden sonra 6 ay iyileşmek için ugrastım vajina yarası oldu,hafif bi genişleme ve sarkmam var bir de zorlandığım için bu hamileliğimde vajina varisi cıktı ilk dogum tahribatından dendi, ilk aylar belirli bi meaafeden sonrasını zor yuruyordum ki dogumum 10 dakika içinde gercekleşti uzun uzun masada kalmadım. Sanırm ben zorunı yasayanlardanım
Merhabalar benimde 2. Dogumumdan sonra mesan ve rahim sarkmam oldubyasim 28 afedersin ama elime sislik geluykr vajinadan dogum yapali 2 ay oldu sizce toparlarmi sizin nasil acaba durumunuz ameliyat olmak zorundami kalicam bilmiyorum cok uzgunum veni etiketleyerek donüş yaoarsaniz beni cok mutlu edersiniz 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Bizde aynıyız az bişey yiyor. Önce dilinin ucuyla bakıyor beğenmezse hiç açmıyor ağzını. Blw de yapıyorum sanki mıncıklasın yerlere atsın diye yapmışım gibi davranıyor 🤭 Bu arada 6 tane diş çıkardı yorucu geçti yani o yüzden fazla üzerine gidemedim.
Ayyy evet ayni benimki de ayni. Dil ucuyla test ediyor resmen 😆
Bizde de 6dis var ve son ikisi cok zorladi. Ben de cok aldiris etmiyorum.
Meyveye bayiliyo eline veriyorum yiyor epey.
Kasikla yemeyi pek sevmiyo

Kızlar günaydın. Nasip olursa önümüzdeki salı memlekete ailemin yanına gideceğiz oğluşla. Memlekette onu denize sokmak istiyorum. Malum ilk kez denize girecek, ben de acemiyim size danışayım dedim. Deniz için ona boyun simidi, sinevonun güneş kremini bir de sleepynin mayo bezini aldım. Ek olarak bir de şapka ve deniz patiği bakmaya çalışacağm. Sizce almam gereken aklıam gelmeyen başka şeyler var mı ? Bir de bebiş denize en fazla ne kadar süre girmeli bilginiz var mı size sorayım dedim :)

Herseyi dusunmussun cnm daha ne olsun 🙂 havlusunu unutma. Deniz patigi cok gerekli mi emin degilim. Henuz yurumedikleri icin elzem degil diye dusumuyorum. Sapka muhakkak kullan tabi. Denize girme suresi diye bisey yoktur beybin ne zaman sıkılır usur ya da uykusu gelirse o vakit cikarirsin sudan. Bol gunesler iyi tatiller cnm.

Kızlar günaydın. Nasip olursa önümüzdeki salı memlekete ailemin yanına gideceğiz oğluşla. Memlekette onu denize sokmak istiyorum. Malum ilk kez denize girecek, ben de acemiyim size danışayım dedim. Deniz için ona boyun simidi, sinevonun güneş kremini bir de sleepynin mayo bezini aldım. Ek olarak bir de şapka ve deniz patiği bakmaya çalışacağm. Sizce almam gereken aklıam gelmeyen başka şeyler var mı ? Bir de bebiş denize en fazla ne kadar süre girmeli bilginiz var mı size sorayım dedim :)

Merhabalar benimde 2. Dogumumdan sonra mesan ve rahim sarkmam oldubyasim 28 afedersin ama elime sislik geluykr vajinadan dogum yapali 2 ay oldu sizce toparlarmi sizin nasil acaba durumunuz ameliyat olmak zorundami kalicam bilmiyorum cok uzgunum veni etiketleyerek donüş yaoarsaniz beni cok mutlu edersiniz 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Merhabalar benim oyle elime şişlik olarak gelen bi sarkmam yoktu doktor çatı muayenesinde söyledi hafif var dedi ,varisim vardı o da daha dogum yaptıgım gibi bir kac saat içinde indi.biraz daha toparlar ama bence mutlaka doktora gidin.cok mu zorlandınız dogumda gecmiş olsun.ikinci dogumlar kolay olur derler. Ama doktorlar acele ediyorlar acılma tam olmadan zorluyorlar veya bebek iriyse malesef.. Direkt sezaryen oldum ben bu defa

Kurban bayramınız mübarek olsun bebişlere ne yemek yediriyorsunuz havalar sıcak dönüşümlü hep aynı şeyleri yediriyorum farklı tariflere ihtiyacım var ☺️

Kızlar merhaba 10 aylık kızım var..4 gündür odadan çıksam ağlıyor aynı odada devamlı kucakta oturup oyun oynamak istiyor..tuvalete bile gitmeme izin vermiyor hemen farkediyor yokluğumu..yanına gelene kadar deli gibi ağlıyor? ayrılık kaygısı mı acaba?sizlerde de var mı bu durum?

X