2020 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğimin cinsiyeti ....

• Ankete Katılan
    248
Ya kızlar dün gece boğuluyodu zor kurtardı kendini demiştim yaa..sabaha kadar öksürdü durdu halen acayip öksürüyo cigerlerinemi kaçtı acaba kusmuk falan..ıslık sesi gibi nefes alıyo... bir de hiriltisi var burnundanmı ciğerlerdenmi anlayamıyorum..hiç uyuyamadı kuzum öksürmekten rahat nefes alamamaktan gözlerinin altı şişti bugün resmen..
Gecmiş olsun cnm nebuluzator aldıysan icinde serum fizyolojik koyup yuzunun yakınına buhar veriyorum ben rahatlıyor benimkinin oksurugu hırıltısı refluden

Gecmiş olsun cnm nebuluzator aldıysan icinde serum fizyolojik koyup yuzunun yakınına buhar veriyorum ben rahatlıyor benimkinin oksurugu hırıltısı refluden
Aa gercektenmi var evde nebülüzatör almıştım büyük oğlanda lazım olur diye duruyo 10 yıldır çalışıuordur inşallah deniycem hemen teşekkür ederim

Kızlar gogsunde kitle olanlar buz torbası sıcaktan daha iyi geliyor aklınızda olsun oyle 10 dk falan tutarak sagın

Eklentiler

• IMG20201125164239.jpg
    IMG20201125164239.jpg
    71,6 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG20201125164227.jpg
    IMG20201125164227.jpg
    80,9 KB · Görüntüleme: 24
En şanslınız benim biri uyuyor biri uyanık kokularını içime çeke çeke seviyorum😍😍
Kesinlikle çok şanslısın iki mucize var sende. Ama en çok merak ettiğim ikizlerde şikayetleri aynı anda olduğu oluyor mu. Mesela aynı anca acıkıyolar mı. Gerçi olsa bile bizim iki memeden aynı anda süt geliyor ya sen de ikisini aynı anda emzirebilirsin heralde 😄

rnp06 rnp06 duşu da eşim onlara bakıyor ben öyle alıyorum şimdi kv burda onları beşik te sallıyor işimi hallediyorum ama fena sallanöaya alışacaklar 🤦‍♀️
Aman tek sallamaya alıssınlar bizimki geldiği gün alıstı sallamaya gaz sancısı yüzünden yeterk sussunda neye alısırsa alıssın modundaydık 😂

Benimkilerde önce babaya benziyorlar sonra bana doğru kayıyorlar🤣
Eşim bu durumdan rahatsız değil ailesi hepsi sana, ailene çekmiş diyorlar onu bile kıskanıyorlar 🤦‍♀️🤣
Ah bu aileler 😅😅
biz bugün 1aylık olduk. yarın aşımız ve kontrollerimiz var. dün normal tartıda babası tarttı 4700geldi.300gr sapsa 4400olmuştur diye umuyorum. 3440doğmuştuk.çocuk cerrahına da gideceğiz yarın.sünnetli doğduk ama yine operasyon gerekiyormuş sanırım. bakalım neler diyecek
Cerrah anneye mi 😅
Ben dee🤩 oynarken videosunu çektim uyuduğunda izliyim diye. Uyusun diye uğraşıyorum uyuduğunda da çok özlüyorum fotoğraflarına bakıyorum 😄
Ahahah aynı ben ya. Co yoruluyorum uyu artık diye hayıflanıyorum ama sonra da hep fotoğraflara bakıyorum. Telefon elindeyse ya buradayım ya da galeride 😅😅

Ahahah aynı ben ya. Co yoruluyorum uyu artık diye hayıflanıyorum ama sonra da hep fotoğraflara bakıyorum. Telefon elindeyse ya buradayım ya da galeride 😅😅
Ben dee videoyu sırf onun için çektim 😄 delilik parayla değil 😂😂
Aynen benim de telefon elimdeyse ya burdayım ya galeride ya da instagramda ya da vatzap aaa çokmuş ya 😜

X