2020 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğimin cinsiyeti ....

• Ankete Katılan
    248
Biz de mesaideyiz. Emerken sirtina kadar çıkan kaka yüzünden bir de üst baş değiştirme operasyonu yaptık. Iyice uykusu gitti.🤦‍♀️
Şimdi babası ayağında sallıyor. Bu ayakta sallama işini de çözemedik. Başka türlü uyumuyor ya 😓
Gece kakaları uyku kaçırıyor sevmiyorum gece kaka yapmasını 🧐

Kesinlikle çok şanslısın iki mucize var sende. Ama en çok merak ettiğim ikizlerde şikayetleri aynı anda olduğu oluyor mu. Mesela aynı anca acıkıyolar mı. Gerçi olsa bile bizim iki memeden aynı anda süt geliyor ya sen de ikisini aynı anda emzirebilirsin heralde 😄
Evet aynı anda ağlamaları, aynı anda acıkmaları, aynı anda hapşurmaları hatta aynı anda ıkınmalarıma bile şahit oldum mucize gibi bir şey 😍

@sadev nerelerdesin kayboldun yine 😅
@taydin zaten hiç gelemiyor kızı doyuramıyor hala sanırım🤣
M mertur bir şey diyemiyorum 3 çocuk Abiler de evde inşallah iyisindir ☺️

selam şekerim süperim 🤪 abiler bebiş çok renkli hayatımız var 🤣 gün bitmiyor, nerde bitiyor nerde başlıyor zaman kavramı kalmadı bende 🙈😅🌷🍀 sen nasılsın 😊

Uyanıyor emiyor doyuyor mayışıyor uyumadan gazını çıkart altını al derken uyanıyor ve sanki hiç emmemiş gibi tekrar memeye saldırıyor az önce bıraksam uyuyacaktın şimdi ne değişti ki meme çekiştiriyorsun sanki ben içtim o sütleri

Kızlar biz dün gece eşimle çok şiddetli kavga ettik oğlumu emziriyordum o şekilde bile hiç bizi sütün durumunu düşünmüyor bebek o bağırdıkça memede sıçradı durdu. eşime bebeğin yanında yüksek sesle bağırma dedikçe adam kafayı yemiş gibi bağırıp durdu nerdeyse eve polis gelecekti. Çocuğumun sağlıklı bi ortamda büyümesini istiyorum ama eşimle ikimizde çok baskın karekteriz iki tarafta dediğim dedik olunca her an kavga edebiliyoruz. Kızlar akıl verin ne yapayım bu şekilde yaşamak istemiyorum ama oğlumdan ayrılmakta istemiyorum eşim olacak öküz bebeği bırak git diyor düşünebiliyor musunuz ? Acaba aileme haber versem mi gelip bizi alıp götürseler. 10 aralıkta işe başlamam gerek oda var Allah ım ya herşey üstüme üstüme geliyor

X