2020 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    313
Oo masallah.
Senin bey babaci olacak galiba simdiden baksana huzur buluor esine gidonce uyuyor🤪
Biz de acaba simit alip kuvetinde yuzdursek olur mu ki ya.

Eksi koku ben de aliorum bazen.
Evet renkker de aynen oyle.
Yediklerimle ilgili diyr dusunuordum.aslinda.
Acep benimki de mi alerjik ya senim bebegin alrjikti ya.

Umarım değildir. Kakasında kan görüyorum ara ara, bence çok yapması önemli değil. Kakanın yapısı önemli (mukus, kan olması gibi)

herkes gidiyor Mersin'e biz gidoyoruz tersine..hiç olmadığı kadar gaz derdimiz var bizim de 🤷‍♀️
derdi ne bu beybilerin 😁
kendi evin gibi olmuyor cnm 🙄😊
Yükselti farkliliginsan olabilir mi seninki canım?
kızlar misafir kabul ediyor musunuz? ben daha etmedim hic.eger bir baslarsam duyan gelecek duyan gelecek akraba komsu vs.napsam bilemedim 🙄
anneme bile yeni geldim.ama bunu duyan.dondugumde bana gelme plani yapiyor bebek gormeye 🙄😁🥳
Cik, etmiyorum. Sadece kv kp gidip geliyoruz.

Canım çocuk büyüdükçe biberon ucunu değiştirmk gerekiyor. İlk 1 numaraydı, 1 aydan sonra 2ye geçtik. Şimdi 3numara aldım yakında başlayacağım ona da..
Aa evet bak sen deyince aklıma geldi benim küçük kız 6 aylık olunca biberonu bırakmıştı çekip çekip az gelince sinirleniyordu sanırım sonradan kafama dank ettiydi.oğlanınkini de değişelim 1 numara kullanıyoruz halen

Günaydın herkese 🐨 misafir konusu konuşulmuş, kızlar sakın millet alıncak kırılcak diye düşünmeyin. Alınan alınsın, kırılan kırılsın. Kimse sizden ve bebeğinizden daha önemli değil.
İlla gelmek istiyoruz diyenlerede resti çekin. Biz şu ana kadar sadece annemlere ve eşimin ailesine götürdük. O da 3 ayda 2 kere. He 1 kerede teyzesine gitti 3 ayda. Geri kalan insanlarda çok mühim değil zaten.
İnsanlar çok cahil anlamıyor özellikle yaşlılar bebek görmeye gidelin ayıp olur diye düşünüyor ama iş öyle değil işte.
Allahtan pandemide doğurmuşum diyorum bazen, ben öyle gelen giden çok sevmem çünkü. 🤭🤭

bu gece biz de oyleyiz.annemlerdeyim mecbur oglan da yanimizda.kizi tam uyuttum.oglus kabus gormus seslendi.onun sesine kiz uyandi.oglus uyudu kizla 1 e 6 nobeti tutuyoryz 💆‍♀️💆‍♀️💆‍♀️
derdi ne anlayamıyorum...bazen sebepsiz gibi geliyor.neden her gece uyumuyor? sen bir sonuca bagladin mi?
Bağladım canım, canı öyle istiyor 🤣🤣🤣🤣

Olur mu hiç ozamn kilo almazdı
Aldığı 400 gr 😁 ona da çok şükür 🙏 kilosu gerçekten önemli değil tek sağlıklı olsun . Ama aç aç bekleyince benim yüreğim dayanmıyor . 8de tam 3 dk emdi . Babasının yanına verdim ben uyudum . Saat 10 dan bu yana da babası uğraşmış 60 cc mamayı içmemiş daha . Karşımda ellerini emiyor şu an 😂

Bence de o doyuruyor
İnşallah. Bu ara kendini geri atmaya başladı çekip geri atıyor kendini . Ağzından dökülüyor süt hep . Bir de boğazına durmaya başladı hep . Acaba tazyikli geldiği için ememiyor mu ki . Önceden bırakmadan emerdi ama . Ya da tekrar meme reddi mi geliyor yoksa 😱

Kalppare Kalppare benim dert küpü oglum alerjikmis neocate diye mama verdi . Rapor cikaracak oyle alacaz . Tadi kotu pek icmiyor cocuklar dedi . Bunu icince hepsi duzelir dedi . Sende kullaniyordun nasıl anlatsana
Bizimki doktorda krize girdi . Doktor bizden sonraki hastayı almayın dedi adam bunaldi baya baya kafasini dinlicek sanirim biraz 😁😁 Allah yardimcin olsun kizim 6. Aylarini bekle dedi gönderdi eve geldik krizlerde bu . Esimle de birbirimize girdik. Guya size iyi haberlerle gelecektim 😁 sihirli degnegim olsa da zamani o mucize olacak 6. Aylara akitsam hizla .

Kalppare Kalppare benim dert küpü oglum alerjikmis neocate diye mama verdi . Rapor cikaracak oyle alacaz . Tadi kotu pek icmiyor cocuklar dedi . Bunu icince hepsi duzelir dedi . Sende kullaniyordun nasıl anlatsana
Bizimki doktorda krize girdi . Doktor bizden sonraki hastayı almayın dedi adam bunaldi baya baya kafasini dinlicek sanirim biraz 😁😁 Allah yardimcin olsun kizim 6. Aylarini bekle dedi gönderdi eve geldik krizlerde bu . Esimle de birbirimize girdik. Guya size iyi haberlerle gelecektim 😁 sihirli degnegim olsa da zamani o mucize olacak 6. Aylara akitsam hizla .

Benim kızım da alerjik. Diyetten önce akşam kesintisiz 2 saat ağlardı. Bir buçuk aydır diyetteyim akşam ağlamaları epeydir bitti 🧿 Bizimkinin derdi alerjiymiş, ağlamaları ağrısındanmış. İnşallah sizinki de geçer, birkaç haftaya güzel haberler yazarsın umarım 🙏🏻

Aldığı 400 gr 😁 ona da çok şükür 🙏 kilosu gerçekten önemli değil tek sağlıklı olsun . Ama aç aç bekleyince benim yüreğim dayanmıyor . 8de tam 3 dk emdi . Babasının yanına verdim ben uyudum . Saat 10 dan bu yana da babası uğraşmış 60 cc mamayı içmemiş daha . Karşımda ellerini emiyor şu an 😂
Bence bebeğin aç değil seni emiyor o yüzden mamayı almıyor. 400 gr az değilki 3 aydan sonra kiloda düşüş olması normal. Emmeyi kısa yapması artık büyüdü, işini çabucak hallediyor bırakıyor. Damaklar guclendi. 8 emmiş 10 da mama teklif etmissin icmemesi normal. Ben artik 2 saati 3 saati umursamiyorum.ne zaman adam akilli acikirsa o zaman meme veriyorum.he bu arada hep kısa emmiyecek uzun emdigi dönemlerde olacak. Az az da olsa azina akan mamada onu tutyordur. 2 saatte oyuzden açıkmıyordur.

Benim kızım da alerjik. Diyetten önce akşam kesintisiz 2 saat ağlardı. Bir buçuk aydır diyetteyim akşam ağlamaları epeydir bitti 🧿 Bizimkinin derdi alerjiymiş, ağlamaları ağrısındanmış. İnşallah sizinki de geçer, birkaç haftaya güzel haberler yazarsın umarım 🙏🏻
Aa ne guzel masallah . amin canim o gunleri gormek istiyorum artik .
Diyet olarak neler yemiyorsun . Hic kan gormedim bezinde . Bide o mamadan kullandin mıydı

X