🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

Kuzum burada okumuştum 0.1 amh ile 3 ay serbest bırakılan bir arkadaşın gebe kaldığını 😍😍😍 Takviye önerilerini mutlaka yap , rabbim hepsini insanlar için yaratmış muhakkak fayda edecektir birbirimize dua edip elimizden geleni yapmaya devam 💃🏻
valla moralım çok bozuktu aslında ama bugun doktor o kadar güzel konustu kı ıcım çok rahatladı, bundan sonra kesinlikle baska doktora gıtmem özellikle tüp bebek ıcın. özel sigortam olduğu hastanede gecmedıgı ıcın hamile kaldığımda maalesef ona gidemem ama gitmeyi gercekten çok ısterdım. gıdebılenlerın aklında olsun Prof dr volkan turan

Göğüs ağrısı önemli mi kuzum illa olması gerekiyor mu belirtiler de 😂
Benim belirtilerimde önemli doğrusu ilk gebeliğimdeki gibiydi bu sabaha kadar kesin hamileyim diyordum ama bu sabah kaybolunca umudum kırılmadı değil ama kasık ağrım hiç geçmedi garip bir şekilde. Tabi herkesde böyle olacak değil herkesin kendine özgü😊

Benim belirtilerimde önemli doğrusu ilk gebeliğimdeki gibiydi bu sabaha kadar kesin hamileyim diyordum ama bu sabah kaybolunca umudum kırılmadı değil ama kasık ağrım hiç geçmedi garip bir şekilde. Tabi herkesde böyle olacak değil herkesin kendine özgü😊
Haydi bakalım kuzum merakla test sonucunu bekliyorum etiketle beni mutlaka 😂

İnşallah güzel haberleri alırız ben şu an için doğal yolla deniyorum bir düşük yaşadım tüm tahlilleri yaptım herşey temiz çıktı ama İnsan başından kötü bir olay geçince çok korkuyor
Çok geçmiş olsun ben hiç düşük yaşamadım 4 yıllık evliyim henüz hiç kalmadım Allah herşeyin hayırlısını versin

Kızlarrr testte hangi markaları kullanıyorsunuz? Ben cok kullandığım bi uygulama var adını yazmıyım şimdi orda erken gebelik testleri hatalı cıkaran markadan 🤦🏻‍♀️ önerilerinize açığım

Kızlarrr testte hangi markaları kullanıyorsunuz? Ben cok kullandığım bi uygulama var adını yazmıyım şimdi orda erken gebelik testleri hatalı cıkaran markadan 🤦🏻‍♀️ önerilerinize açığım
Ha bu arada freely almıştım böyle toplu olarak daha önce eski topiklerden olan arkadaşlarım belki hatırlar bi testi bozuktu. O yüzden tekrar güvenmem

Bence erken gebelik olarak prodictor early en iyisi onun bı tık alti yine erken gebelikte prodoctorda iyi bi marka. Kaset testte sadece laboquik marka en iyisi yalancı pozitif çıkardığını hiç görmedim hatta kuruma bile görmedim kaset testte

Bence erken gebelik olarak prodictor early en iyisi onun bı tık alti yine erken gebelikte prodoctorda iyi bi marka. Kaset testte sadece laboquik marka en iyisi yalancı pozitif çıkardığını hiç görmedim hatta kuruma bile görmedim kaset testte
Laboquik in erken gebelik testini bulamadım alışveriş yaptığım yerde normal kaset test vardı bende şimdi prodoctor aldım c.tesiye teslim edilir yazıyodu iğnenin 12. Günü olacak. Sabaha yetişmez pazar günü yaparım sabah. Adete de üç gün kalmış olcak diye şimdilik öyle planladım

X