2020 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Selam kızlar benim yavru kuşumda 4 ay 11 günlük oldu 4.ay aşısını dün oldu huzursuzluk ve huysuzluk olmadı diğer günlerden farkı yoktu 4 ay aşısı yaptırıcak anaların bilgisine 🙂
1 ay erken doğduğu için tosbik buldu hemşiremiz minik serçemi 😃
Onun dışında hepsi aynı demek ki salyalar akıyo,eller sürekli ağzında..oyun halısında(pek uzun kalmıyo),kucakta gezinerek geçiyo günlerimiz.abisine bayılıyo gördüğü anda sevinçten çığlık atıp bi şeyler anlatıyo 😍 bende abisini karşısına oturtturup ikisini izliyorum 😌
En sevdiği şey ıslak mendil paketi ve hışırtılı ambalajlar çıkardığı sesi çok seviyo 😃 hışırtılı kitap aldım ama cips ve bisküvi paketinin yerini tutmadı 😅
Bizde de kucakçı var bir tane😊 Aşıya on gün geç mi götürdünüz, gitmeden önce görüştünüz mü sağlık ocağıyla? Bizim de yaklaşıyor aşı zamanımız

Kızlar diş çıkarma döneminde kilo veriyor mu bebekler
3 aylıkken nerdeyse 6.5 kg idi şimdi salya başladı emerken kavga halinde eli sürekli ağzında diş çıkarttığını düşünüyorum 4 ay 12 günlük şu anda uzun müddet 6.2 devam etti kilo bugün bir daha ölçtüm 6 kg geldi
Yarın sağlık ocağı doktorunu arayacağım ama panikledim biraz böyle bir durum yaşayan oldu mu aranızda

Kızlar diş çıkarma döneminde kilo veriyor mu bebekler
3 aylıkken nerdeyse 6.5 kg idi şimdi salya başladı emerken kavga halinde eli sürekli ağzında diş çıkarttığını düşünüyorum 4 ay 12 günlük şu anda uzun müddet 6.2 devam etti kilo bugün bir daha ölçtüm 6 kg geldi
Yarın sağlık ocağı doktorunu arayacağım ama panikledim biraz böyle bir durum yaşayan oldu mu aranızda
Evet benimde 3.5 aylık kilo alımı durdu hatta verdi bile istahsizlikdq var eskiye gire az emiyor . Sürekli salya akıtıyor birşeyleri ısıtma isteği var ve huzursuz biraz da

Bebeği 3.5 aylık olup diş çıkarma belirtisi olan varmi
Var 😄 ben. Haftaya 4 aylık oluyoruz ama 2.5 aydan beri eli sürekli ağzında ve salyalara önlük yetiştiremiyoruz. Ne bulursa ağzına götürüyor. Ağzına sığmayan oyuncaklara sinir olup onlarla kavga ediyor 😄

Benim oğluşumda 4 ay 3 günlük oldu bugün aşı yaptırdık 8 kılo oldu oğluşum kan ilacı aldık ferrum sız başladınız mı nasıl verıyosunuz salya bizdede çok eli sürekli ağzında

Benim oğluşumda 4 ay 3 günlük oldu bugün aşı yaptırdık 8 kılo oldu oğluşum kan ilacı aldık ferrum sız başladınız mı nasıl verıyosunuz salya bizdede çok eli sürekli ağzında
kan ilaci bize de dun verdiler icinde iki turlu paraben var. bunlar iyice kafayi yemis. biz bezini bile parabensiz alirken, yedirmek neymis. şu an vermeyi düşünmüyorum ben ki doktorlar bile kan degeri düşükse verin diyorlarmis. dvitamini de ocean kullaniyoruz

Bizde de kucakçı var bir tane😊 Aşıya on gün geç mi götürdünüz, gitmeden önce görüştünüz mü sağlık ocağıyla? Bizim de yaklaşıyor aşı zamanımız
Kucakçı bebek zor omuzlarım çok ağrıyo 😀evet aşıya geç gittik.sağlık ocağından arayıp aşı için haber vericez dediler.haber verdikleri gün gittik

Var 😄 ben. Haftaya 4 aylık oluyoruz ama 2.5 aydan beri eli sürekli ağzında ve salyalara önlük yetiştiremiyoruz. Ne bulursa ağzına götürüyor. Ağzına sığmayan oyuncaklara sinir olup onlarla kavga ediyor 😄
Onun dışında huzursuzluk varmı. Ben bazen ne yapsam.memnun edemiyorum son çare diş jeli aradım ara masaj yapıyorum.

Onun dışında huzursuzluk varmı. Ben bazen ne yapsam.memnun edemiyorum son çare diş jeli aradım ara masaj yapıyorum.
Huzursuzluğu yok ama çok düşkün olmaya başladı. Sürekli kucak istiyor ve kendini bana doğru itiyor. Bazen elimi ağzına sokup dişlerini kaşıyor. Diş jelini de düşünüyorum da şekersizini bulmak lazımmış.

X