2020 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Hersey guzel olacak canim insallah Rabbimin izniyle :) guzel dusun ki bebis strese girmesin . Saglicakla kucagina alacaksin insallah. Benimde bir kan degerimde sorun varmis , yurtdisindayim ben burda o degere bakiyorlarmis ama tr de bakmiyorlarmis. Kan degerimin yukselmemesi gerekiyormus kontrol altindayim. Bebis dogdugunda sariligi yuksek olabiliyormus hatta kanini degisiyorlarmis o degerden dolayi. Ilk basta korktum sonra dedim ki kendi kendime Rabbim neylerse guzel eyler. Ben strese girsemde hersey olacagina varir. :KK66: sende stres yapma canim benim insallah cok guzel dogum hikayelerimiz olacak :KK43:
İnşallah canım hayırlısıyla Rabbım sağsağlim kucağımıza almayı nasip etsin senin de inşallah hamileliğin boyunca hiç bir sıkıntı sorun yaşanmadan kucağına alırsın bütün değerlerin güzel çıkar❤️

Kızlar merhaba. Benim de son adet tarihim 1 mayıs. Her ne kadar 5 Şubat görünse de ocak annesi olacağıma dair bir hissiyat var içimde. Var mı benim gibi yakın sat ı olan? Hepinize hayırlı olsun. Inşallah güzel geçiyordur hamileliğiniz.
Zaten genelde o tarihten önce doğuyor bebişler benim 30 ocak görünüyor ocak ortası bekliyorum😀
Kızım 11 eylül görünüyordu 26 ağustosta doğdu. Ama belli olmaz tabi 41 hafta taşıyanlar da var

İnşallah canım hayırlısıyla Rabbım sağsağlim kucağımıza almayı nasip etsin senin de inşallah hamileliğin boyunca hiç bir sıkıntı sorun yaşanmadan kucağına alırsın bütün değerlerin güzel çıkar❤
Amin canim benim insallah hepimizin cok guzel gecer saglicakla bebislerimizi kucagimiza aliriz :)

Zaten genelde o tarihten önce doğuyor bebişler benim 30 ocak görünüyor ocak ortası bekliyorum😀
Kızım 11 eylül görünüyordu 26 ağustosta doğdu. Ama belli olmaz tabi 41 hafta taşıyanlar da var
Benim gibi 42 hafta tasiyanlar da var canim :) birinci kizim 42 haftalik ikincisi 41 :)

Kızlar bir şey soracağım. Normalde de çok az fark olmakla birlikte hamileliğin başından beri sağ göğsüm aşırı büyüdü diğeri olduğu gibi duruyor şuan neredeyse 1 beden fark var. Bir de sağ göğsüm hassas ama sol öyle değil, ikisininde eşit oranda büyümesi gerekmiyor mu? Bir sıkıntı mı var niye öyle oldu anlamadım kafama takılıyor bir de bariz belli oluyor çok kötü duruyor 😑 var mı böyle bir şey yaşayan doktora mı sorsam bilemedim

Kızlar bir şey soracağım. Normalde de çok az fark olmakla birlikte hamileliğin başından beri sağ göğsüm aşırı büyüdü diğeri olduğu gibi duruyor şuan neredeyse 1 beden fark var. Bir de sağ göğsüm hassas ama sol öyle değil, ikisininde eşit oranda büyümesi gerekmiyor mu? Bir sıkıntı mı var niye öyle oldu anlamadım kafama takılıyor bir de bariz belli oluyor çok kötü duruyor 😑 var mı böyle bir şey yaşayan doktora mı sorsam bilemedim
Benim hersaman sag kucuk sol büyüktür.suanda da iyle arada fark belli oluyor ama ikiside büyüdü.
Kafana takma ama dr na sor belki normal bi durumdur

Uyku uyuyamiommm bacak agrilarimdan😭😭😭 doktor yag verdi ama oda cok yskiyooo surdm biraz of of simdedn boykeyse😔😔

Cinsiyeti öğrenen anneler cinsiyeti hangi hafta ve istanbulda olanlar hangi hastahanede ödendiniz yazarsaniz cok memnun olurum

Günaydın
kullanmak istiyorum. hem saglik acisindan hem doga açısından hemde msddi acidsn daha iyi geldi ama kullanisli mi ondan emin olsmadim
Ben de seninle aynı düşünce ve endişelere sahibim. Sağlık ve doğa açısından çok çok artısı var ama kullanışlılığı ile ilgili soru işaretlerim var benim de. Sanırım hazır bezler kadar iyi korumuyor. Daha temkinli olmak gerek. Ben evdeyken yıkanabilir bezlerden kullansam, dışarıda hazır bezlerden mi kullansam acaba diye de düşünüyorum. Üstünde ince bir bez kullanılıyor galiba, o kısmı kullan at oluyor. Yani en kakalı kısmı atıyorsun. Sonra kalan bez ve üstüne cover dedikleri bir koruma kilodu gibi birşey var bildiğim. İlk alırken epey pahalı oluyor tabi ama sonra tekrar tekrar alınmadığı için de ekonomik oluyor diyenler var. Keşke hazır bezler sağlık ve doğa açısından sıkıntılı olmasa da kullanmak zorunda kalmasak :)

X