Popüler Konu 2020 Ocak Anneleri

1903_BJK

ipek
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2008
173
77
Selam arkadaşlar. Bebeğim malesef artık emmiyor. Çok üzülüyorum her metodu deniyorum ama memeyi gördüğünde bile ağlıyor artık. Biberona çok alıştı malesef. İşe döndüğümde sorun yaşanmasın diye hem biberon hem meme gidiyorduk ve gayet iyiydik. Süt sağmaktanda çok sıkıldım. Başına böyle biriey gelen ve süzelen oldu mu? Biz bir kere daha yaşamıştık ama 2 günde düZelmişti şimdi maleswf daha uzun sürdü😔
Bebeği emme pozisyonunda uzun süre sakinleştirdikten sonra deneyin. Yine ağlarsa yine sakinleştirip vermeye çalışın.

selozy

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2019
4.468
9.462
Bebeği erken doğan tecrübeli arkadaşlara soru; bebeler büyüme ataklarını doğdukları haftaya göre mi doğmaları gereken haftaya göre mi geçirdiler?

Elifakca

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2019
622
817
Ergonomik kangurular hiç bişey yapmaz doğumdan bu yana ergobaby 360kullanıyoruZ
Ya ben de almayi düşünüyorum
Ama agir ve kaba mi
Kurulumu pratik mi
Sling alma gafletinde bulundum hayatimdan bezdim
Bi yığın kumas agir sicaklatiyo bunaltiyo ve cok zahmetli
Bir de 360 derece cok gerekli mi
Sirtimda bence hic tasimam ama one kullanir miyim bilemiyorum

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 456 gün geçti.

diladuru

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2019
2.116
2.582
29
Ya ben de almayi düşünüyorum
Ama agir ve kaba mi
Kurulumu pratik mi
Sling alma gafletinde bulundum hayatimdan bezdim
Bi yığın kumas agir sicaklatiyo bunaltiyo ve cok zahmetli
Bir de 360 derece cok gerekli mi
Sirtimda bence hic tasimam ama one kullanir miyim bilemiyorum
Ben çok memnunum arkadaşımda vardı denedim önce sonra aldım sende deneyebilirsen iyi olur her cocuk farklı

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 481 gün geçti.

Elifakca

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2019
622
817
Ben çok memnunum arkadaşımda vardı denedim önce sonra aldım sende deneyebilirsen iyi olur her cocuk farklı
Peki yenidogan aparati ile mi kullanıyorsun
Benim bebis 10 haftalık
Oturmaya baslamadan normal pozisyon rahatsizlil verir mi ki

refikaaydin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2019
756
2.084
36
Kanguru kullananınız varmı hangısı daha kullanışlı birde erkeklerde cok önermıyorlarmıs testıslerı sıkısır dıye
Erkekler için kullanımı bilmiyorum. Kullanıyorum, çok memnunum. Bebek de seviyor. Bebek için ergonomik olması anne için bel desteği önemli.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 473 gün geçti.

refikaaydin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2019
756
2.084
36
Bebeği erken doğan tecrübeli arkadaşlara soru; bebeler büyüme ataklarını doğdukları haftaya göre mi doğmaları gereken haftaya göre mi geçirdiler?
Değişiyor. Benimki doğduğu haftaya göre geçiriyor. Düzeltilmiş yaşa göre değil

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 473 gün geçti.

Elifakca

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2019
622
817
Bizimki cok degil 3 hafta once dogdu. Dogdugu haftaya gore suresinde gecirdi ilk atagi. Sonra da oyle devam eder galiba. Ama daha kucuklerde degisebilir durum. Cok mu erken doğdu sizin minik

selozy

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2019
4.468
9.462
Bizimki cok degil 3 hafta once dogdu. Dogdugu haftaya gore suresinde gecirdi ilk atagi. Sonra da oyle devam eder galiba. Ama daha kucuklerde degisebilir durum. Cok mu erken doğdu sizin minik
4 hafta erken doğdu. Zaten ilk aylarda ataklar arası ortalama 4 hafta var sanırım bana farketmiyor :)

Milena35

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2019
440
397
35
4 hafta erken doğdu. Zaten ilk aylarda ataklar arası ortalama 4 hafta var sanırım bana farketmiyor :)
Atakları daha rahat atlatmak adına takip ettiğiniz bir kitap bir şey var mı acaba?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 447 gün geçti.

Bakikalanhosseda

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2019
109
140

bizimkisi bir hafta erken doğdu ona rağmen şuanbulunduğu haftalardan önce geçiriyor.Mesela 4 hafta birkaç günlükken 5i, 7 hafta birkaç günlükken 8 inciyi geçirdi ki düzeltilmişe göre 9 da olması lazımdı.Bebekten bebeğe fark var galiba.

Atakları daha rahat atlatmak adına takip ettiğiniz bir kitap bir şey var mı acaba?
harika haftalar kitabın adı.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 457 gün geçti.

Milena35

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2019
440
397
35
bizimkisi bir hafta erken doğdu ona rağmen şuanbulunduğu haftalardan önce geçiriyor.Mesela 4 hafta birkaç günlükken 5i, 7 hafta birkaç günlükken 8 inciyi geçirdi ki düzeltilmişe göre 9 da olması lazımdı.Bebekten bebeğe fark var galiba.

harika haftalar kitabın adı.
Evet onu biliyorum dışında var mı acaba diye merak etmiştim😊 yinede çok teşekkür ederirm❤️🥰

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 447 gün geçti.