2020 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Ben de tablodaki ölçülere göre aldım ama küçük geldi M beden 🤣 Senin belin kaç cm? Değişime vereceğim ben de.
Bana 3xl oldu 😅78 kg yum ama nası belim 91 cıktı anlamadım 😅 cikolata cok yedim gaz yapıyomuş suan kıvranıyorum süt vercem diye iyi yemeye vurmuşum bide hızlı yemek yiyorum cocuk dan bide 4 5 saat uyudugım İcin sürekli acıkma hali 😅

Ay tükendim kızlar. Çok üzülüyordum deniz’in Kardeşi olmayacak diye, aman olmasın ya kardeşim beynimi yedi.
İnternetten araştırıp boşuna evham yapmayın. İnternete göre Benim kuzum beyin kanaması geçiriyor. Allah korusun. Şişliği bir aydır inmedi. Hiç inmediği gibi artttı bugün. Ikındıkça ağladıkça içerden kılcal damar kanamaya devam ediyormuş. Ya operasyon yapacaklar, orayı açıp damarı yakacaklar, kanı boşaltacaklar, ya da bekleyeceğiz bir gün geçer ümidiyle. İnanamıyorum ya! O kadar hafif bir çarpma ne kadar uzadı. Geçmiyor. Bugün artık buz koydum 10 dk tuttum. Bir ümit azalır belki diye. Daha da şişti sanki. Artık anlamıyorum da şişti mi aynı mı.. inmediği biliyorum sadece. Cuma günü geniş kapsamlı kanama testi yapacaklar. 8C5765EC-8737-4975-B017-6DD79C60C888.jpeg

Ay tükendim kızlar. Çok üzülüyordum deniz’in Kardeşi olmayacak diye, aman olmasın ya kardeşim beynimi yedi.
İnternetten araştırıp boşuna evham yapmayın. İnternete göre Benim kuzum beyin kanaması geçiriyor. Allah korusun. Şişliği bir aydır inmedi. Hiç inmediği gibi artttı bugün. Ikındıkça ağladıkça içerden kılcal damar kanamaya devam ediyormuş. Ya operasyon yapacaklar, orayı açıp damarı yakacaklar, kanı boşaltacaklar, ya da bekleyeceğiz bir gün geçer ümidiyle. İnanamıyorum ya! O kadar hafif bir çarpma ne kadar uzadı. Geçmiyor. Bugün artık buz koydum 10 dk tuttum. Bir ümit azalır belki diye. Daha da şişti sanki. Artık anlamıyorum da şişti mi aynı mı.. inmediği biliyorum sadece. Cuma günü geniş kapsamlı kanama testi yapacaklar. Eki Görüntüle 2585432
oyy yerım onu rabbım şifa versın operasyona gerek kalmadan ıner inşallah 🙏

İnternetten araştırıp boşuna evham yapmayın. İnternete göre Benim kuzum beyin kanaması geçiriyor. Allah korusun. Şişliği bir aydır inmedi. Hiç inmediği gibi artttı bugün. Ikındıkça ağladıkça içerden kılcal damar kanamaya devam ediyormuş. Ya operasyon yapacaklar, orayı açıp damarı yakacaklar, kanı boşaltacaklar, ya da bekleyeceğiz bir gün geçer ümidiyle. İnanamıyorum ya! O kadar hafif bir çarpma ne kadar uzadı. Geçmiyor. Bugün artık buz koydum 10 dk tuttum. Bir ümit azalır belki diye. Daha da şişti sanki. Artık anlamıyorum da şişti mi aynı mı.. inmediği biliyorum sadece. Cuma günü geniş kapsamlı kanama testi yapacaklar. Eki Görüntüle 2585432

Valla deniz hanim ayni tempo ile cadiliga devam ettigine gore korkma hic biseycigi yok. Seni korkutmak istemis sadece

Çok geçmiş olsun 🙏inşallah kendiliğinden geçer minik kuşumuz iyi olsun

Bana 3xl oldu 😅78 kg yum ama nası belim 91 cıktı anlamadım 😅 cikolata cok yedim gaz yapıyomuş suan kıvranıyorum süt vercem diye iyi yemeye vurmuşum bide hızlı yemek yiyorum cocuk dan bide 4 5 saat uyudugım İcin sürekli acıkma hali 😅

Ben belimi ölçtüm 90 dı M aldım ordaki tabloya göre 65 kiloyum ama benim belim kalın sen nasıl karar verdin 3xl olduğuna ben anlayamadım hangisi bana olacak diye yarın değişime vereceğim ne alacağımı bilemedim bir türlü.Belinin neresini ölçtün en kalın yeri mi en ince yeri mi 🤣🤣🤣🤣 amaaannn göbekli olduğum ortaya çıktı bu sayede 😂😂😂😂

Geçer canım öyle kalacak hali yok ilerde fotoğraflarını gösterir gülersiniz birlikte canını sıkma sen 😘

Ben belimi ölçtüm 90 dı M aldım ordaki tabloya göre 65 kiloyum ama benim belim kalın sen nasıl karar verdin 3xl olduğuna ben anlayamadım hangisi bana olacak diye yarın değişime vereceğim ne alacağımı bilemedim bir türlü.Belinin neresini ölçtün en kalın yeri mi en ince yeri mi 🤣🤣🤣🤣 amaaannn göbekli olduğum ortaya çıktı bu sayede 😂😂😂😂
Ordaki danışman a yazdım :) göbek deliğinin 3 4 parmak üstü dedi 😅 dedim zayıflar neden korse giyer 3xl bana da büyük geldi değiştiririm olmazsa perşembe gelecek diyor ben tulum korse aldm ama basen de yayılmış

Ordaki danışman a yazdım :) göbek deliğinin 3 4 parmak üstü dedi 😅 dedim zayıflar neden korse giyer 3xl bana da büyük geldi değiştiririm olmazsa perşembe gelecek diyor ben tulum korse aldm ama basen de yayılmış
Sana özelden yazayım dedim burda bu konuda kalabalık etmeyeyim diye ama özel mesajın kapalıymış 😜 benim belim tüm her yeri aynı ölçü nerdeyse 😂 sana 3xl büyük olduysa ya 2xl ya da xl alacaksın ölçümüz aynı gibi benim de öyle almam lazım sanırım 😂 Ama ben geçen sene bir tanıdığın xs bedenini demiştim olmuştu ondan m aldım ne ara xl oldum ya da 2xl bilemedim 😂😂😂

Sana özelden yazayım dedim burda bu konuda kalabalık etmeyeyim diye ama özel mesajın kapalıymış 😜 benim belim tüm her yeri aynı ölçü nerdeyse 😂 sana 3xl büyük olduysa ya 2xl ya da xl alacaksın ölçümüz aynı gibi benim de öyle almam lazım sanırım 😂 Ama ben geçen sene bir tanıdığın xs bedenini demiştim olmuştu ondan m aldım ne ara xl oldum ya da 2xl bilemedim 😂😂😂

Yok yok burdan konusun iyi oluyor. Ilerde hangi beden alacagima karar vericem sayenizde 😂🤣🤣

Ben de 80 tartılmıştım 1 ay önce. Sonra zayıflamadım 'da . Artmışımdır kesin. Ölçüme gore large sipariş ettim. Sen niye 3xl Karnını mı ölçtün?

AY anım.ya merak etme bi sekilde gececek. Onemli bir sey degil nasilsa

Benim de en ince yer 92. Tabloya gore large aldım. Yarin gelecek guya. Biraz bekle de bizim yorumlara gore degisirsin

Oh oh bu gece herkes uyumuş maşallah.

Muezzaa Muezzaa komiğiz ya. Akla hayale gelmeyecek kurgularımız var😂 bi an için gerçekmiş gibi paranoya yapmamız daha komik tabi😂😂😂 bebişi buldular da dilenci yaptılar, hayale bak. Tamam bu günden sonra hayalimde torun seveceğim. Kızımı dünyanın en iyi okullarında okutacağım, hiç para sıkıntısı da çekmeyeceğim. Hayal değil mi en güzelini kurarım😂 bakalım kaç saat dayanabileceğim bu güzel hayallere🤪 akşama doğru yine başlar, deprem olursa, yok okul servisi kaza yaparsa 😂😂😂 ya tecrübeli anneler siz nasıl dayandınız bu endişelere? O Otimoti _Ravzaa_ _Ravzaa_ yoksa annelik hep endişeli geçiyor?
Genelde kaygili , en kotu seyleri dusunerek geciyor. Bende kendimi oyle sanirdim 😊 yani mesela mutfaktayim yanima geldi kizim herseyi kontrol ederim , istem dısı ya demlige uzanmaya calisirsa , ya firina dokunursa ya bicak alirsa 😂kendimi bazen kotu hissediyorum ama birgun kazayla ay ne guzel kizim şunu yapmiyor dersem mutlaka onu yapar. Yada hasta olmuyor dediysem ☺

Kızlar selam 👋 Bizim bebiş de 21 günlük oldu çok şükür. Sarılık problemi vardı. Hala var. Düşmüyor ama yatışlık da değil. En son kapsamlı testler yapıldı sonucunh bekliyoruz. Anne sütüns bağlı olması muhtemel dedi dr. Kan uyuşmazlığı falan da yok. Son iki üç güne kadar çişi kakası da gayet iyiydi, mama yardımıyla kilo alımı da iyi. İnşallah farklı bir probleme sebep olmaz diye dua ediyorum ben de.
Bunun dışında lohusalık depresyonu olmasa da can sıkıntısı fazlaca. Endişeler daim. Her uyuduğunda valla bi dürtüyorum. Ama bu kadar endişelenince şunu da düşünüyorum bundan önce dokuz ay karnımızda gelişip büyüdüler, ne bir müdahalemiz oldu ne de ekstrem durumlar dışında bir çabamız. Onu koruyan korudu orada. Daracık bir alanda tek hücreden gelişti büyüdü. Tam bir mucize ❤️ Baktıkça hayranlık uyandıran en güzel mucize. Düşünüyorum da onu bu haliyle şuan geldiği yere tekrar koyabilir miyim acaba? Ne mümkün. O zaman neden endişeleneyim? Ben elimden geleni yapacağım gerisi Allah’ a kalmış. “Allah bize yeter, O ne güzel vekildir”

Bir de ben tırnakları uyurken kesiyorum ama o kadar ucundaki 😅hani gören üç dört önce kesilmiş zanneder 😅 üzerine de hafif törpülüyorum. Bakalm bi yere kadar böyle idare etcem. Yoksa en büyük korkum çocuk tırnağı kesmek benim de.

Benim bebişin dudakları aynı böyle doktora gidene kadar bu bilgiyle kendimi yatıştırıyorum ama var mı böyle bişi yaşayan bi sıkıntı olmaz umarım
Bizimkinin dudakları da böyle oluyor ara sıra. Geçiyor sonra

Ya benim oğlan gündüzleri de dogru düzgün uyumaz oldu. Kesik kesik uyuyo. Yalnızım , kayınvalidemle aynı binadayız ama o da kızının yanına tatile gitti. Allah kimseye muhtaç etmesin. Banyo yapmak için bile eşimi bekliyorum.
Ben de öyle maalesef evde kaynana olmasına rağmen eşimi bekliyorum banyo yapmak için küçük tuvaletimi yapsam büyüğünü yapamıyorum allah kimseyi kimseye muhtaç etmesin gerçekten 😔

Hay Allah ya inşallah kendiliğinden geçer... Canım benim kıyamam...

Kızlae bu arada benim aşırı dikişim var. Af edersiniz makata kadar kesilmiş. O en yakın kısmı da açılmış galiba hafif. Bugün kanadı biraz hiçbir şey yapmama rağmen. Kendi kendine kapanır mı sizce? Doktora gitmemi gerektiren bir durum var mı sizce? Tekrarla dikmezler herhalde o kesiyi? Küçük çünkü

X