2020 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

6-9 kullanıyoruz şu an ama 9-12 bile olur yani. Kıyafet stoğu yaptığıma çok pişman oldum. Bebeğinize iriliğine göre ay ay alıveriş yaparsınız
Aynen bende oyle dusunuyorum demekki dogru düşünmüşüm ilk ay icin bir kac takim body yeterli olur . Sonrasi büyümesine gore alayim diyordum . Teşekkür ederim cevap icin 😊
Kıyafetler kalıba bağlı oluyor arkadaşların dedigi gibi. Kendi tecrübelerime dayanarak şunları söyleyebilirim. Hastane cikis takim fazla almayin bir anda küçülüyor. 2 ayligiz ama bugün üstünde 6 ay yazan bi takim giydik mesela. Hediye çok gelecegini düşünüyorsanız ona göre az almanizi öneririm. Biz mevlüt yaptik ve 2 yillik stogumuz oldu. Sadece 48 takim mevlütte geldi. Simdi sehir degistirip evime gectim arkadaslarimiz getiriyor burda da. Iyiki fazla almamisim diyorum o yüzden☺
Tesekkur ederim cevap ve iyi dileğiniz icin 🤗 oo baya kiyafet gelmis gule gule giysin saglicakla büyüsün bebisleriniz🙏

Kıyafetler kalıba bağlı oluyor arkadaşların dedigi gibi. Kendi tecrübelerime dayanarak şunları söyleyebilirim. Hastane cikis takim fazla almayin bir anda küçülüyor. 2 ayligiz ama bugün üstünde 6 ay yazan bi takim giydik mesela. Hediye çok gelecegini düşünüyorsanız ona göre az almanizi öneririm. Biz mevlüt yaptik ve 2 yillik stogumuz oldu. Sadece 48 takim mevlütte geldi. Simdi sehir degistirip evime gectim arkadaslarimiz getiriyor burda da. Iyiki fazla almamisim diyorum o yüzden☺
48 takim mi mini bi butik satin onlari sonra begendgnizi alin o parayla😊

Ay çok beğendim. Şöyle bir sorunumuz vardı onun nedenini de anladım bu yazıda; sünnet ağrısını unutsun diye saat başı emziriyorum çocuğu 10 gündür. Son 3-4 gündür hiç gece uykusu yoktu saat başı uyanıp azıcık emip yatıyordu. Acıkmadan emmek alışkanlık haline geldiği için doymadan yatıyormuş, bu yüzden sık sık uyanıyormuş. Emme aralığını uzatmayı deneyeceğim bakalım bugün ne olacak

Kızlar birsey sormak istiyorum. Bebeğinizi yatırırken yastık kullanıyor musunuz? Birde üstlerine ne örtüyorsunuz? Bizim altta pelus battaniye serili. Üstüne de peluş battaniye örtüyorum. Yanlış mı yapıyorum emin olamadım

Canim vidyo falan aradim ama bulamadım ya 😕
Canım anlamıştım ama çaresizlikten sormuştum nasıl yapacağım ki ben bunu diye. Azıcık denedim bakalım. Bir de doktor bize her altını açtığımızda kantaron yağı damlatmamızı söylemişti. O da yanlış kaynamasını engelliyor sanırım

Kızlar birsey sormak istiyorum. Bebeğinizi yatırırken yastık kullanıyor musunuz? Birde üstlerine ne örtüyorsunuz? Bizim altta pelus battaniye serili. Üstüne de peluş battaniye örtüyorum. Yanlış mı yapıyorum emin olamadım
Yastık önerilmiyor, 2yaşına kadar düşünmüyorum kullanmayı, abisinde de kullanmamıştım. Örtü olayı da evin sıcaklığına ve giysilerine göre değişir canım bence

Canım anlamıştım ama çaresizlikten sormuştum nasıl yapacağım ki ben bunu diye. Azıcık denedim bakalım. Bir de doktor bize her altını açtığımızda kantaron yağı damlatmamızı söylemişti. O da yanlış kaynamasını engelliyor sanırım
😂 yanlis anlamışım
Ya ben de bakamiyodum bile nasil yapicam dedim ama ihmal etmemek lazim
Biz yag kullanmadik belki kaygan bi bariyer oluşturup yapismasini engelliyordur

2. Ve 4. Ayda olanı yaptırdım. 2. Dozunu Salı günü yapacaklar. Rotavirüsün hiç etkisi olmadı, ağızdan veriliyor, şekerli bir şey olmalı hapur hupur götürdü Benim kız. Ne ishal oldu ne ateş. Canavar gibiydi.
Verem aşısı huysuzluk ve uyku yapmıştı, menenjit uyku ve ateş. Diğer aşıların hiç etkisi olmadı.
Rotavirüs ve menenjit aşılarını nerelerde yaptırdınız fiyatları nasıldı

X