2020 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Rotavirüs ve menenjit aşılarını nerelerde yaptırdınız fiyatları nasıldı
Hastanede yaptırdık, özelde. Sigorta indirimiyle 330 muydu neydi rotavirüs. Menenjiti hatırlamadım o ara hastanede çok işimiz oldu. Rotavirüsü eczaneden alıp sağlık ocağında yaptırabilirsiniz galiba. EcZane sağlık ocağına yakınsa tabiki. Öyle daha ekonomik olur

Hastanede yaptırdık, özelde. Sigorta indirimiyle 330 muydu neydi rotavirüs. Menenjiti hatırlamadım o ara hastanede çok işimiz oldu. Rotavirüsü eczaneden alıp sağlık ocağında yaptırabilirsiniz galiba. EcZane sağlık ocağına yakınsa tabiki. Öyle daha ekonomik olur
Teşekkür ederim canım sağlık ocağı yapmıyomuş alsakta mecbur özelde yaptırcaz

Ay çok beğendim. Şöyle bir sorunumuz vardı onun nedenini de anladım bu yazıda; sünnet ağrısını unutsun diye saat başı emziriyorum çocuğu 10 gündür. Son 3-4 gündür hiç gece uykusu yoktu saat başı uyanıp azıcık emip yatıyordu. Acıkmadan emmek alışkanlık haline geldiği için doymadan yatıyormuş, bu yüzden sık sık uyanıyormuş. Emme aralığını uzatmayı deneyeceğim bakalım bugün ne olacak
İnşallah daha iyi geçer 🙏

Teşekkür ederim canım sağlık ocağı yapmıyomuş alsakta mecbur özelde yaptırcaz
Allah allah niye oyle olsun ki agizdan yapılıyor zaten zor bi tarafı da yok ki sorumluluk almak istemiyo diyelim
Oglumda aile hekimliginde yaptırdım iki dozu da hem de farkli sehirlerde
Hadi 4 yil oldu degisti desek
Kizimi 2. ay asisini yaptirirken rotavirusu de onumuzdeki ay mi yapsak dedim nasil istersen al gel yapalim dedi hemsire

Bize de rotavirüs isteğinize bağlı, 3.ay yapabiliriz dediler.
Allah allah niye oyle olsun ki agizdan yapılıyor zaten zor bi tarafı da yok ki sorumluluk almak istemiyo diyelim
Kizimi 2. ay asisini yaptirirken rotavirusu de onumuzdeki ay mi yapsak dedim nasil istersen al gel yapalim dedi hemsire

Degişiyo demekkı ben bı daha söylıyım bende hemşireyım birde

Ben almıştım kızım yüzü bana dönük durmaktan hoşlanmadığı için iade etmek zorunda kaldım. Babalinbaby yenidogan aparatı ile birlikte almiştim. Sağlam ve kullanışlı duruyordu.

Benim oğlan sürekli kavgadan çıkmış gibi tırnaklarını kesiyorum ama nerede kalıyor bilmiyorum yüzünü çiziyor
Kağıt törpü mu alacağım ben törpü yapılır mı
Bir akıl verseniz ya bana

Selam arkadaşlar. Bebeğim malesef artık emmiyor. Çok üzülüyorum her metodu deniyorum ama memeyi gördüğünde bile ağlıyor artık. Biberona çok alıştı malesef. İşe döndüğümde sorun yaşanmasın diye hem biberon hem meme gidiyorduk ve gayet iyiydik. Süt sağmaktanda çok sıkıldım. Başına böyle biriey gelen ve süzelen oldu mu? Biz bir kere daha yaşamıştık ama 2 günde düZelmişti şimdi maleswf daha uzun sürdü😔

Selam arkadaşlar. Bebeğim malesef artık emmiyor. Çok üzülüyorum her metodu deniyorum ama memeyi gördüğünde bile ağlıyor artık. Biberona çok alıştı malesef. İşe döndüğümde sorun yaşanmasın diye hem biberon hem meme gidiyorduk ve gayet iyiydik. Süt sağmaktanda çok sıkıldım. Başına böyle biriey gelen ve süzelen oldu mu? Biz bir kere daha yaşamıştık ama 2 günde düZelmişti şimdi maleswf daha uzun sürdü😔
Bebeği emme pozisyonunda uzun süre sakinleştirdikten sonra deneyin. Yine ağlarsa yine sakinleştirip vermeye çalışın.

Bebeği erken doğan tecrübeli arkadaşlara soru; bebeler büyüme ataklarını doğdukları haftaya göre mi doğmaları gereken haftaya göre mi geçirdiler?

Ergonomik kangurular hiç bişey yapmaz doğumdan bu yana ergobaby 360kullanıyoruZ
Ya ben de almayi düşünüyorum
Ama agir ve kaba mi
Kurulumu pratik mi
Sling alma gafletinde bulundum hayatimdan bezdim
Bi yığın kumas agir sicaklatiyo bunaltiyo ve cok zahmetli
Bir de 360 derece cok gerekli mi
Sirtimda bence hic tasimam ama one kullanir miyim bilemiyorum

X