2020 Şubat Anneleri

o kadar iyi anlıyorum ki Ela için hissettiklerini, hastanede olduğum süre boyunca aklım hep kızımdaydı. babasıyla kaldılar evde hiç de sorun yaşamamışlar. Ela kiminle kalacak?
inşallah hiç bir sorun olmadan evine döneceksin canım dualarım seninle ❤

bu gece heyecandan uyuyamazsın da bana da öyle olmuştu, ki benimki belirsizdi henüz ama o gece hissettim ve uyuyamadım bir türlü. çok güzel heyecanlar bunlar 😍
aynen oyle canim cok sagol💗 gunduz babannesi olucak yaninda aksam babasi gidicek uyutmaya ,insallah gecede hic uyanmaz ,ertesi sabah birlikte yanima gelicekler ,

İnşallahh yarın bir hareketlenme olur canım insan artık gelsin istiyor☺☺

Ya insanlar niye karışır anlamıyorum ki bırak çocuğuma nasıl bakmak istiyosam öyle bakayım dimi ama eltinde hemen laf söylese oda yıkatmasaymış çocuğunu 🤷🏻‍♀️ Kayınvalideni göndersen canım annem gittikten sonra gel desen kabul etmezler mi??
Ay inşallah olur ya 🤲🏻🤲🏻🤲🏻Aynen öyle canım valla Gelsin istiyoruz tabi sağlıkla gelsin kuzularımız ama fıtığım da var oda zorlamaya başladı artık iyice penguen gibi oldum😂😂

aynen oyle canim cok sagol💗 gunduz babannesi olucak yaninda aksam babasi gidicek uyutmaya ,insallah gecede hic uyanmaz ,ertesi sabah birlikte yanima gelicekler ,
Ya senindemi günün geldi canım sağlıcakla gelsin kuzucuk inşallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🧿bende artık çok ağırlaştım umarım bir an önce gelir artık dualarım seninle Rabbim yardımcın olsun

Teyzeleri bugün oglusumun 7.gunu akikasini kestik dağıttık rabbim kabul etsin inşallah 🥰
Babası kulağına ezan okuyup ismini söyledi
Saçını kestirmiyor babası azcik ucundan alcaz bizde
Allah kabul etsin canim ayni islemleri bizde yaptik 7. Gun 🙂 bende kiyamadim kesmeye zaten cok az var 🥰

Kızlar biliyorum alakasız ama sormadan edemicem. geçen perşembe dışarda soğuktan iki parmağımın son boğumları uyuştu hala geçmedi. Doktora da gitmedim bir renk değişikliği yok. Ama parmaklarıma dokununca değişik bir acı var. Donmuş olabilir mi. (Arabanın karını temizlerken eldivenim ıslandı 5-10 dakika öyle dışarda kalmıştım)

Bende perşembe günü doğuruyorum kızlar. Allah nasip ederse mis kokulu oğluşuma kavuşucam. Çok heyecanlıyım hele eşim benden de heyecanlı.
Sağlıcakla al canım kucağına inşallah 🤲🏻Rabbim analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah

Kızlar sizinkide memeyi alırken bazen agliyormu yoksa direk saldırıyormu benmi çok şey bekliyorum acaba ne bebisimden ya

Amin canım inşallah evet normal bekliyoruz ama bekleyemiyorum işte🤣🤣yarın kontrolümüz var bakalım sende bizlere dua et 🤲🏻
Ayni ben:işsiz:zaman cok zor geciyor artik hayirlisiyla bi gelseydiler minikler:emir_bebek:kendimi zor tasiyorum artik. Yarin kova burcunun da son gunu ama bu kizda tık yok:KK12:rahim agzi incelmis ama acilma yoktu dun. Sabah ola hayrola en onemlisi saglikla hepimiz kucagimiza alalim bebisleri insallah:KK200:

X