2020 Şubat Anneleri

ağzım açık okudum cidden. bir de dalga geçmiş kendinize başka paspas bulun diye. pes doğrusu 😀 sanki biz emekle diye zorluyoruz bebekleri, iç güdüsel olarak yapıyorlar zaten. yapma yavrum deyip engelleyelim mi yani?

ay ben bile sinir oldum. hangi şehirdesiniz? inşallah gönlünüze göre bir doktor bulursunuz. ben kızımı yıllardır aynı doktora götürüyorum, hiç yanılmadı teşhislerinde ve çok memnunuz. demir konusunda o da 6 ay gerek yok 6 aydan sonra kana bakalım gerekirse veririz diyor.
Ya bizede dun verildi ama bende asm ninkini kullanmak istemiyorum bir de kendi cocuk dr muza danismak istiyorum o bu konuda ne diyecek bakalim bencede once tahlil yapilmasi gerek boyle seylerin kullanimi icin şak diye ezbere yapistiriyolar her seyi 🤦🏻‍♀️

Ya bizede dun verildi ama bende asm ninkini kullanmak istemiyorum bir de kendi cocuk dr muza danismak istiyorum o bu konuda ne diyecek bakalim bencede once tahlil yapilmasi gerek boyle seylerin kullanimi icin şak diye ezbere yapistiriyolar her seyi 🤦🏻‍♀️
bana doktor 6 aya kadar anne sütünden alıyorlar zaten, sonra kanına bakar gerekirse veririz demişti kızımda, hatta kanına bakıldığında gerek duymadı ve biz hiç kullanmadık bir kez bile. sorun da yaşamadık. bende ezbere vermek istemiyordum zaten. oğlumda da öyle yapıcam şimdi.

bana doktor 6 aya kadar anne sütünden alıyorlar zaten, sonra kanına bakar gerekirse veririz demişti kızımda, hatta kanına bakıldığında gerek duymadı ve biz hiç kullanmadık bir kez bile. sorun da yaşamadık. bende ezbere vermek istemiyordum zaten. oğlumda da öyle yapıcam şimdi.
Bayiliyorum boyle dr lara. Bende bu aralar fazla gitmek istemiyorum hastaneye dr muzda onemli bir sey olmayinca gelmeyin diyo ama bi danismak istiyorum bir de sey soracagim dr a sana da sorayim kaan alpte ufurum var ya begumde de vardi demistin ucakta basinctan etkilenirler mi acaba bir sorun olur mu ?

ağzım açık okudum cidden. bir de dalga geçmiş kendinize başka paspas bulun diye. pes doğrusu 😀 sanki biz emekle diye zorluyoruz bebekleri, iç güdüsel olarak yapıyorlar zaten. yapma yavrum deyip engelleyelim mi yani?

ay ben bile sinir oldum. hangi şehirdesiniz? inşallah gönlünüze göre bir doktor bulursunuz. ben kızımı yıllardır aynı doktora götürüyorum, hiç yanılmadı teşhislerinde ve çok memnunuz. demir konusunda o da 6 ay gerek yok 6 aydan sonra kana bakalım gerekirse veririz diyor.
Herhalde emeklemek çocuğa zarar verecek. Baksana bize emeklemişiz de nolmuş😂 şaka bi yana inanılmaz bir deneyimdi. Demir için sevindim. Biz izmirdeyiZ.

hahaha bende 😀😀
şimdi ilk ya onların Canan heyecanlılar 🤪
😂😂😂 ya valla biraz heycanlıyım ama eşim hiç sevmez aslında geçen sene babalar gününde evde test yapıp çift çizgiyi görmüştüm eşime gösterdim ne bu dedi🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ anlamadı hatta dur doktora gidelim ondan sonra seviniriz dedi😭😭 hevesimi kursağımda bırakmıştı
Hiiççç kusura bakmasın alamam 😂 ilk anneler günümü hiç birşey yapmayarak sinir krizi içinde geçirmemi sağladığı için ona hediye mediye yok 😂
Benimkide anneler gününde bişey almadı ama sonrasında çok istediğim bişeyi aldı şimdi ben bişey yapmazsam ayıp olur gibi geliyor keşke hediye alacak olanlar fikir verse🙈🙈

😂😂😂 ya valla biraz heycanlıyım ama eşim hiç sevmez aslında geçen sene babalar gününde evde test yapıp çift çizgiyi görmüştüm eşime gösterdim ne bu dedi🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ anlamadı hatta dur doktora gidelim ondan sonra seviniriz dedi😭😭 hevesimi kursağımda bırakmıştı

Benimkide anneler gününde bişey almadı ama sonrasında çok istediğim bişeyi aldı şimdi ben bişey yapmazsam ayıp olur gibi geliyor keşke hediye alacak olanlar fikir verse🙈🙈
Bu mevzu daha oncede acilmisti biz kutlamiyoruz bu tarz gunleri ama esim yine de minik ugur bocekli pasta almis gelmis 😆 esinin bir eksigi,begendigi bir sey varsa alabilirsin. Ben kendime zor begenen birisiyim baskasina hediye almak beni hepten kasıyo 🤣

Bu mevzu daha oncede acilmisti biz kutlamiyoruz bu tarz gunleri ama esim yine de minik ugur bocekli pasta almis gelmis 😆 esinin bir eksigi,begendigi bir sey varsa alabilirsin. Ben kendime zor begenen birisiyim baskasina hediye almak beni hepten kasıyo 🤣
Bizde hiç kutlamıyoruz aslında hiç bir günü aslında ama ben kendi kendime almam lazım hissiyatına kapıldım niyeyse😂 biraz ağzını arayım bakayım ben eşimin🙈🙈

acele etme daha vucudumuz yeni yeni toparliyor ,bende alisveris yapamiyorum zayifliyim biraz diye dikkat ediyorum ,
leslie muthistir bu arada ,bana diuetisyen tavsiye etmisti ,haftada en az 4 gun 40 dklik programini yap demisti ,2 ayda 8 kilo vermistim 3-4 sene once
Evet biraz acele ediyorum farkındayım aslında. Ama hamile pantolonu giyiyorum eski kotlarıma giremiyorum. Bu durum sinirimi bozuyor. Dışarı da çıkamıyorum çocuklardan dolayı. Eşim de lojman dışında yürüyüş yapmama sıcak bakmıyor bir kıskançlık geldi adama. Ben İcra memuruyum. Daireye 100den fazla insan girer çıkar hacize giderim şoför olur avukat olur onun çalışanı olur evlere girerim borçlular genelde erkek olur. Çalışırken kıskanmayan adam burda kıskanıyor. Soruyorum nedenini buradakilere güvenmiyormuş 😜
Leslie yapıyorum arada. Sonlara doğru bacaklar çalışmıyor 😆 Birde burdan bir arkadaşın önerdiği bayanla spor yapıyorum. Kondisyonum baya arttı aslında. Vücudum şekilleniyor sarkan yerler toplanıyor ama 60altına düşemiyorum 🤷‍♀️

Bayiliyorum boyle dr lara. Bende bu aralar fazla gitmek istemiyorum hastaneye dr muzda onemli bir sey olmayinca gelmeyin diyo ama bi danismak istiyorum bir de sey soracagim dr a sana da sorayim kaan alpte ufurum var ya begumde de vardi demistin ucakta basinctan etkilenirler mi acaba bir sorun olur mu ?
siz çocuk kardiyolojiye gittiniz mi peki? bizi gönderdi gitmiştik masum üfürüm dedi olurmuş, büyüdükçe geçermiş.
uçak içinde basınç dengeleniyor sonuçta canım, o kadar az bir basıncın bir zarar vereceğini sanmıyorum, yani hiç öyle bir şey duymadım 🤷‍♀️ ama doktoruna sor için rahat etmeyecekse.

evet🙈 birde busene anneler gununde bana bisey almadi oyuzden almicam😂 karantina muhabbetine gecistirdi hediye isini😀
sen nasilsin kuzum
aynen bizde de öyle oldu 😀 ben gerçi istemiyorum zaten böyle özel günleri kutlamak. kızımla resim yaptılar, kağıttan kolye yaptılar bana daha çok hoşuma gitti 🥰

iyiyiz idare ediyoruz canım, köye geldik burda bahçe var ya çocuklar için çok iyi oldu. siz nasılsınız?

Herhalde emeklemek çocuğa zarar verecek. Baksana bize emeklemişiz de nolmuş😂 şaka bi yana inanılmaz bir deneyimdi. Demir için sevindim. Biz izmirdeyiZ.
gerçekten çok acayip bi doktormuş, emeklemesin demek ne demek ya 😀
acilen bırak bence de o doktoru. gönlüne göre bulursun inşallah ya.

siz çocuk kardiyolojiye gittiniz mi peki? bizi gönderdi gitmiştik masum üfürüm dedi olurmuş, büyüdükçe geçermiş.
uçak içinde basınç dengeleniyor sonuçta canım, o kadar az bir basıncın bir zarar vereceğini sanmıyorum, yani hiç öyle bir şey duymadım 🤷‍♀️ ama doktoruna sor için rahat etmeyecekse.
Evet farabiye gelmistik hatirlarsin belki. Bize de ufak sorun teskil etmez buyuyunce duzelir demisti ama insan her seyi dusunuyo en ince ayrintisina kadar iste :KK43:

Evet farabiye gelmistik hatirlarsin belki. Bize de ufak sorun teskil etmez buyuyunce duzelir demisti ama insan her seyi dusunuyo en ince ayrintisina kadar iste :KK43:
aa evet şimdi hatırladım. yok sorun olmaz sen merak etme, uçaklarda geçti bizim ömrümüz bebekliğinden beri hiç bişey olmadı :)

Zeyf Zeyf hayır yan etki olmadı. Fazla gelip zarar verecek düzeyde bir takviye değil. Normalde tahlil yapıp kullanacaktık ama kontrollere gitmiyoruz. İstanbuldayız hastanelere mecbur kalmadıkça gitmiyoruz. Genetik demir eksikliğimiz var, doktorumuz verelim dedi.
Demir eksikliği beyin gelişimini kötü etkiliyor.

Kızlar mukuslu kaka alerji mi demek oluyordu? Bebeğim ishal olmuş gibi kakası sıvı ve mukuslu bir de popo çevresi baya kızarık ama pişik değil :KK43:

D Daphnesss Rota aşısının 1.dozunu 2.ay 2. Dozunu 5.ay yaptırsam olur mu diye sormuştun, en fazla 10 hafta geçebilirmiş. Yani olmuyor. Aklında olsun.

Gunaydinlarr
2. Kez kahvaltida sandalyesine oturtuyorum yari yatik sekilde bu sefer pusetin ic sungerlerini koydum icine yumus yumus oturdu bas kismini tepinmekten indirdi tabi o baska 😃

Eklentiler

• Screenshot_20200531-105306385_1.jpg
    Screenshot_20200531-105306385_1.jpg
    81,8 KB · Görüntüleme: 60
X