2020 Şubat Anneleri

Dün doktora gittim evet çatlak varmış hafif ve hametan yazdı bide şurup verdi diğer doktorun verdiği şurup işe yaramamıştı onuda söyledim bunu ek gıdaya kadar kullana bilirsin kabızlığını önler ıkınmaz çatlak artmaz dedi kremle birlikte iyileşicek dedi her mama kabız gaz yapıyo yapmayan yok dedi çok ilgili bi bayandı, çocuğum resmen acı çekiyodu inşallah iyi gelir hametandan ümitliyim çünkü çok duymuştum götürmücek olsaydım onu alıp kullanıcaktım zaten,
Kabızlık sorunu yaşayan arkadaşlar var poposuna bakın mutlaka çatlak oluşmasın gerçekten zor ıkındıkça artan bişey bu önem almak gerekir ve en iyisi hametanmış eğer yoksa bile günde 1. Kez kullanılanilir önler diye düşünüyorum.
Ve şehir hastanesi çok güzeldi inanılmaz büyük ve hepsi çok doktor ilgiliydi danışması hasta kayıdı vs kimse yoktu bi biz tabi yasak var o ayrı danışmadaki bayana sordum rutin kontrolleri doktorlarınız yapıyomu diye evet dedi doktor isimlerini bulamadım ama randevu sisteminde yazıyo araştırıp o hastaneyle devam edicem gbi evimede yakın en azından 2senedir tozunu çekiyorum yapım aşamasındaydı balkonum camlar toz hala aynı gerçi bitmedi daha

seviyoki kiskaniyo adam
cocuklarin 1 yas dogumgunlerinde eskisinden de fit oluruz bence ,biraz spor biraz irade yeter
ilk kizimda oyle olmustu ,1.dogumgununde gayet fittim ,

Canım banada yapılmadı o dediğin testten bende sadece 2 Li yaptırdım uyuşmazlıkta anne negatif olursa oluyor çünkü ben brh- im eşim 0rh+ ben iğnede vuruldum kanamam geldi biraz diye
merhaba canım. benim de kanamam vardı dün acile gittim kan uyuşmazlığı için iğne yaptılar. senin iğneden sonra kanaman hemen kesildi mi acaba. yoksa az az mı gelip kesildi.

Gunaydinlarr
2. Kez kahvaltida sandalyesine oturtuyorum yari yatik sekilde bu sefer pusetin ic sungerlerini koydum icine yumus yumus oturdu bas kismini tepinmekten indirdi tabi o baska
Ben henüz oturtmadım çok istekli kucağımda öne doğru eğiliyor sürekli. Saçlarını kestiniz mi yoksa bu kadar mı uzadı. Bugün çocukları lojmanın parkında çıkardım kız uyudu Deniz oynadı kızın saçları sararmaya başladı gözlerini de değişmezse bana benzeyecek inş. Değişmez

Yok kiz ne kesmesi keltos benim oglum bu birazcikin uzamis hali hahah

Yok kiz ne kesmesi keltos benim oglum bu birazcikin uzamis hali hahah
Bizim ailede herkesin saçı çok. Çocuklar baya saçlı doğdu. Defnenin saçını kazıdığımız halde Kaan Alp’ten uzun saçları var. Eski resimlerde koyu saçlı şimdi baya sararmış. Denizde aynı saçlı doğmuştu. Hatta doktor gösterince ne çok saçı var demiştim. hala da çok saçı vardır kestirmek istemiyor. Bugün eşimin saçlarını kestim onunda çok saçı var. genetik galiba kayınpederimin saçları olduğu gibi simsiyah duruyor .

Benimde boyleymis 1 yasina dogru anca uzamis simdi cok gür umarim bana cekmistir esimin tarafinin cogu kel bizim taraf daha sacli

Ya kızlar moralim çok bozuk annemle görüntülü konulurken telefonu kızımın yüzüne düşürdüm yakından görmek istemişti. Çık kötü agladı zor sustu şidide emerken uyudu şişme morluk yok ama hiç bu kadar kötü aglamamıştı sesi kısıldı öyle yani bir şey olurmuki

Cani yanmistir bir sey olacagini sanmam

Birşey olmamıştır inş. Bizim kızında abisi yakın mesafeden yüzüne telefon ve terlik fırlattı. Çok ağladı zor sakinleşti. bende yeğenim emeklerken yüzüne tencere kapağı düşürmüştüm. Morarmıştı Çok üzülmüştüm. Kazayla maalesef böyle şeyler oluyor kendini üzmemeye çalış.

cok yaygin yasanan bir kaza anneler tarafindan bisey olmamistir uzulme

kizlar ece dogduktan birkac hafta sonra malum virus cikinca ne kimse gelebildi ne ben mevlut fln yapabildim ,yengemler halamlar teyzemler kimse bu cocuga altin takmadi ,
bu bebede işler kesat vallahi
acaba eylul gibi bir mevlut yapsam hepsini cagirsam ,,,7aylik bebege mevlut yapmak cok sacmami olur

Olmaz cunku durumlar malum hal boyleyken kimse neden 7 aylikken yapiyosun diye sormaz

Al bendende okadar ya bide biz şehir dışındayız tüm akrabalar izmirde babaannesi bile göremedi yani yapılır aslında niye yapılmasın dimi ama

Al bendende okadar ya bide biz şehir dışındayız tüm akrabalar izmirde babaannesi bile göremedi yani yapılır aslında niye yapılmasın dimi ama
bencede kesinlikle yapilmali
Olmaz cunku durumlar malum hal boyleyken kimse neden 7 aylikken yapiyosun diye sormaz

yazdiktan sonra detayli sekilde dusundum ,virus isleri biter bitmez yapicam insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…