2020 Şubat Anneleri

Galiba bizde atak denilen şeylerden yaşıyoruz bugün itibari ile çok huysuz uyumak emmek hiçbirşey yapmak istemiyor. Eşim yanlışlıkla külot bez almış giydirmek bir işkence 😩 birde Kızlar sıcağı sever derler bizimki kıyafetleri çıkarınca rahatlıyor.
Depremleri bizde hissediyoruz hemde baya iki gündür sallanıyoruz. İkincisine tuvalette yakalandım şaka gibiydi herşey gidip gidip geldi. Ben geçmesini bekledim kaçmaya çalışmadım. İstesem de kaçamazdım 🤣🤣🤣 Allah korusun ya evladın olunca ekstra endişelerin artıyor.

merhaba canım. benim de kanamam vardı dün acile gittim kan uyuşmazlığı için iğne yaptılar. senin iğneden sonra kanaman hemen kesildi mi acaba. yoksa az az mı gelip kesildi.
Merhabalar canım kusura bakma çok geç gördüm mesajını çok az geldi ve kesildi canım senin şuan ne durumda

Tadım böyle mi oluyordu ablalarım bilemedim ben 😂

Eklentiler

• 76D487A1-DBDC-409E-AD6B-3F052CB46A6C.jpeg
    76D487A1-DBDC-409E-AD6B-3F052CB46A6C.jpeg
    77,7 KB · Görüntüleme: 27
Kaan Alp cok kotu terlemeye basladi ve isilik oluyo yavas yavas 😩 emerken uyurken falan boynundan asagi islaniyo yavrum sadece bezle duruyoruz evin icinde arada suya elimi sokup vucuduna suruyorum serinliyo hosuna gidiyo garibimin simdi boyle ise temmuzda ne yapacagiz hic bilmiyorum

Nasilsiniz neler yapiyorsunuz kizlaarr :halay:

İyi ki gelmisim 2 gunde kendime geldim resmen ve saka gibi ama annemle kavusunca memeler yine taş gibi oldu bana sut yapan en guzel sey annemmis onu anladim 🤣

Burasi cok sıcak gerci Rizede de nem boguyordu insani ama İstanbulun guneside cok guzel yakiyo 😃

Burada cogu kisi maskesiz ne yazik ki insanlar salmis kendini sahiller piknik yapan insanlarla dolu.

Vaka sayisi yine 1500 leri buldu bu gidisle bu korona bi 5 sene daha bitmez valla kimse ustune duseni yapmiyo cunku cok rahatlar 🤦🏻‍♀️

Dun gece Kaan Alp uzun bir sureden sonra ilk defa 4 saat sonra emmeye kalkti cok sevindim 🤣

Bu arada ben seviniyordum atak haftasi bitti diye ama 40 haftayi baz alarak sayiliyomus bizimkisi 3 hafta once dogdu o zaman suan 19 degil 16. Haftada mi oluyoruz oyleyse eger 3 hafta daha var ataktan ooff yaaa :olamaz:
Anne baba evi gibisi yok😂😂 Rabbim eksikliklerini göstermesin 🙏 Biz iyice fenalardayız gece uyku düzeni falan kalmadı gerçekten sabaha kadar beşik sallamaktan sefil oldum 🙄
Bu arada sen menenjit aşısını yaptırmış mıydın zeyfcim

Kaan Alp cok kotu terlemeye basladi ve isilik oluyo yavas yavas 😩 emerken uyurken falan boynundan asagi islaniyo yavrum sadece bezle duruyoruz evin icinde arada suya elimi sokup vucuduna suruyorum serinliyo hosuna gidiyo garibimin simdi boyle ise temmuzda ne yapacagiz hic bilmiyorum
Herkesin çocuğu incecik geziyor bizimki halen altı çift kat Erzurum’da çöl iklimi var resmen sabah akşam buz gibi öğlen yanıyorsun ama bir o kadarda esintili. Çocuğu olmayanlar için Erzurum iklimi bence güzel. Bizde temmuzda izne gideceğiz tabi vakalar artmazsa . Yollarda iki çocukla ne yapacağız hiç bilmiyorum. Bugün koltuklarını yerleştirip oturdum ortaya. pek konforlu görünmese de mecbur ortada gideceğim.

Kızlar bexsero şısını yaptıran var mı aranızda? Yada yaptırmayı düşünüyor musunuz? Ben şu ateş olayından çok korkuyorum 🙄

Bugün dr A gittik 1 yaşından sonra da memenjit aşısı olabiliyormuş o zqman yaptırcaz biz çok ateş oluyormuş...
Bende öyle istiyorum ama biz Kocaeli de ikamet ediyoruz doktorumuz geçen yıl bu bölgede 6 aydan küçük 3 bebek ölümü olduğunu söyledi kafam çok karıştı. Eşim yaptırmak istiyor. Bende ateşten korkuyorum sonuçta Allah korusun ateşinde kalıcı hasarları olabiliyor.

Anne baba evi gibisi yok😂😂 Rabbim eksikliklerini göstermesin 🙏 Biz iyice fenalardayız gece uyku düzeni falan kalmadı gerçekten sabaha kadar beşik sallamaktan sefil oldum 🙄
Bu arada sen menenjit aşısını yaptırmış mıydın zeyfcim
Aminn ❤️
Ya bizimkide cok fena neredeyse 3 haftadir uyutmaya calismalar iskence yastiga yatar yatmaz basiyo cigligi direniyo ama bir yandan da gozlerini kasiyo deli gibi uykusuzluktan annem zorla uyuttu ne guzel uykusu gelince cok sallanmadan uyurdu kendi kendine simdi uykular tam bir iskence umarim cabuk duzene girer 😔

Kızlar bexsero şısını yaptıran var mı aranızda? Yada yaptırmayı düşünüyor musunuz? Ben şu ateş olayından çok korkuyorum 🙄
1 hafta önce yaptırdık canım biz. Aşıdan 3-4 saat önce yarım ölcek calpol ver dedi doktorumuz bize öyle yaptım aşıdan sonrada huysuzlandı yine calpol verdim. Gece 37.5 kadar çıktı ateşi daha fazla yükselmedi ertesi gün normale döndü zaten 🙏

Kızlar sünnet yaptıran anneler sünneti illa çocuk cerrahının mı yapması gerekiyor? Bilemdiğim için soruyorum. Hastaneleri arayıp fiyat ve bilgi alıyorumda. İstemem gereken bir şey var mı bileyim.

Bizimki konuşmaya hevesli yere pike serip üzerine bıraktım dönmeye çalışıyor oyuncaklara ulaşmaya çalışıyor. Hemde kucakta dura dura hareket etmez oldu tombik birşey oldu azıcık hareket etsin de zayıflasın 😂 Çok tatlı sesler çıkarıyor. Adıyla sesleniyorum benim tarafıma bakıyor konuşanı takip edip baya gülüyor. Çok farkında bir bebek iki çocuğum arasında gerçekten fark var. Belki cinsiyet faktörü devreye giriyor bilmiyorum. Deniz hala seslensek bakmaz. Gel çikolata var desem koşa koşa gelir uyanık 🤣
🤣🤣 evet karakterleri zıt olacak gibi 🤣🤣 bazen dönüyor bazen dönmüyor keyfi isterse 🤣 çok keyifçi olacak bizimki de kız 😍

Bizimkisi 3. Ayindan beri aglarken an nii diyo 😃
Onun haricinde keyifliyse surekli sesler cikariyor konusmaya cok hevesli otur karsisina sohbet et hic sıkılmadan dinliyo ve cevap veriyo, yeni bir ciglik sekli kesfetti bir de gulmeyle karisik ciglik atiyo ve hosuna gidiyo 😀
Çığlıkları çok tatlı oluyor 🤣🤣 seninki önce anne diyecek sanırım 🥰😂

Bugün kontrole gittik menenjiti sordum ne kadar erken okadar iyi dedi bizde yaptırdık 2 ay sonra 1 dozu daha var .
aşıdan sonra 7 saat sonra 37.6 oldu 1 çay kaşığı calpol verdim arada 37.5 olup düşüyor inşallah yükselmez :KK43:
Bende korkuyordum ama yaptıracaktım eninde sonunda umarım aşıları sağ sağlam atlatırız bu ay rota yapacam ikisinde aynı anda yapılmasının zararı yok dedi bu ay sonu yaptıracam rotayı da

Kilo 6.5 boy 62 baş 41 nasıl sizce 40 haftalık doğdu 4.5 aylığız oturma çalışmaları yapıyoruz ek Gıda için de elma ve havuç suyu birde sebzelere başlıcam arada yoğurt u erteledik alerji yaptı :KK43:((

Günaydın kızlar ❤
Biz sünnet olduk perşembe günü. korktuğum kadar zor değilmiş. ve tavsiyem 6. ayı geçirmeden yaptırın yaptırmayı düşünüyorsanız. büyüdükçe çok çok zor olurmuş cidden. rahat atlattık şükürler olsun.
Hayırlı olsun 😊

Galiba bizde atak denilen şeylerden yaşıyoruz bugün itibari ile çok huysuz uyumak emmek hiçbirşey yapmak istemiyor. Eşim yanlışlıkla külot bez almış giydirmek bir işkence 😩 birde Kızlar sıcağı sever derler bizimki kıyafetleri çıkarınca rahatlıyor.
Depremleri bizde hissediyoruz hemde baya iki gündür sallanıyoruz. İkincisine tuvalette yakalandım şaka gibiydi herşey gidip gidip geldi. Ben geçmesini bekledim kaçmaya çalışmadım. İstesem de kaçamazdım 🤣🤣🤣 Allah korusun ya evladın olunca ekstra endişelerin artıyor.
Geçmiş olsun bir daha gelmesin 🙏🙁

X