2020 Şubat Anneleri

Kızlar ben kırışık karşıtı serumlar sipariş ettim bu kremler vesaire kullanabiliyor muyuz emzirirken bir de saç boyayabiliyirmuz? Artık bakım yapmak istiyorum zayıfladıkça eski halime dönmek istiyorum 67 oldum bu arada kaldı 7 🤗 d
Tebrik ederim 🥳. Zayıflamak çok güzel. Eski herşeyi yiyebiliyorsun vücuttaki o yumoş görüntü gidiyor. İçerikleri temizse bakım yaptırabilirsin bence. Benim bakımım bu ara vücut bakımı ve kaş bıyıktan ibaret 🤣 bazen günlerce krem sürmüyorum.

Saç boyamanın zararı olmadığını söyleyen de var ama mecbur kalmadıkça boyamadım. 2 senede 2 kez boyandılar ☺️
Tabiki bir kereye mahsus boyayabilirsin, görece daha iyi içerikli olanları tercih edersin.
Kırışık karşıtı serumun sorun yaratacağını sanmam.🤷🏻‍♀️
Bu arada tebrik ederim 😎
Yaaa tam da içimden Selozy'i etiketlenen mi ki demiştim. Ben 2 senedir hiç boyamasim dediğin gibi doğal içerikli bir boya alıp boyayım. Serumları da kullanayım o zaman... çoook teşekkür ederim 😘♥️😘♥️

İyiydi iştahı son zamanlarda değil mi? Dişler geçene kadar böyle devam et düzelince tekrar eski düzen gidersin canım hiç değilse muhallbe tarzı yiyormuş öyle de gidiyordur vitamini kalorisi
Yani duzelmisti diyebilirim ama kisa surdu hastalikti dişti derken bayagi bir yemedigi sadece memeyle gecirdigi gunler cok oldu

Tebrik ederim 🥳. Zayıflamak çok güzel. Eski herşeyi yiyebiliyorsun vücuttaki o yumoş görüntü gidiyor. İçerikleri temizse bakım yaptırabilirsin bence. Benim bakımım bu ara vücut bakımı ve kaş bıyıktan ibaret 🤣 bazen günlerce krem sürmüyorum.
Cook teşekkür ederim aynen zayıfladıkça neşem yerine geldi. Ben de hiç bakım yapamadım inan bazen kaş bile alamıyorum açıkçası. Krem sürmedim ben de günlerce bugün bir baktım kırışıklıklar var yüzümde o zaman karar verdim😂😂😂 bir de binden titreşimli yüz yıkama cihazı aldım o da çok iyiymiş 2 kere kullandım gayet başarılı 💕♥️😘

[QUOTE="Zeyf, post: 66391315, member:
İşe başlarken boyatırım artık martta başlayım diyorum bakalım kısmet.
Bakım iyi de. Uğraşmak zor.:)
Banyo yaparsam şükrediyorum:)
[/QUOTE
Aynen çok zor hele bebek olunca banyo yapmaya şükreder olduk☺️

Allah yardımcın olsun. Baya uğraştıracak bu oğlan seni. Herkesin yolculuğu farklı oluyor kimininki sessiz sedasız çıkarıyor dişleri yemeklerini yiyor. Bizimkilerde zor çıkarıp yemeyenlerden oldu. Öykü bana resmen yapışmış durumda. Bacaklarıma sarılıyor tuvalete gitmek için birinin kucağına veriyorum. Akşama kadar 10 küsür kilo çocuğu taşımaktan kollarım ağrıyor. Denizcim de annecim beni biraz kucağına alıp sevsene diyor ay kıyamıyorum alıp seviyorum. Birde öykü emerken görünce meme istiyor arada veriyorum ama oda ısırmaya başladı öykü de ısırıyor. Çocuklarımdan şikayetim yok ama onlara yetişemediğim için çok üzgünüm ve mutsuzum.
Buradan anladığım kadarıyla Bence 2 çocukla gayet iyi gidiyorsun ben seni çok takdir ediyorum hiç üzülme mutsuz da olma bence çocuklarına gayet güzel yetisiyorsun 🤗🤗♥️

Yani duzelmisti diyebilirim ama kisa surdu hastalikti dişti derken bayagi bir yemedigi sadece memeyle gecirdigi gunler cok oldu
Demi aynen. Bir de karnını doyurdun mu senden iyisi yok.. oo bir de kaş bıyık aldın mıı tamam daha ne istersin😆
U UMUDUN
Valla kaş bıyık alınınca insan gibi hissediyorum açıkçası😆😆😆😆 mis v
Dis zorlayacak sizi canım inşallah kısa sürede düzelir dediğim gibi muhallebi tarzı yedir çorba ağırlıklı beslensin bu surecte. diş çıkarırken iştahsızlık oluyormuş inşallah hemen atlatirsiniz🙏

Kızlar bu ara hiç yorulmadığım kadar yoruluyorum.
öykü sürekli beni istiyor babasına gitmiyor durmuyor kesinlikle
Sabah uyanınca yanıma geliyor kafamın üstüne yatıyor 😃 sırnaşıyor öyle uyandırıyo beni 😃
Emeklediği için evi süpürüp silmem lazım ama nerdeee çok zor 😔
Tuvalete gidemiyorum
Yemek yiyemiyorum
Uyuyamıyorum

yatak keyfi yapmasını özledim
Rahatça sıcak sıcak çay kahve içmesini özledim
Müzik dinlemesini özledim
Vicdan azabı çekiyorum böyle düşününce

SiZde de oluyor mu arada böyle
Yalnız değilim demi ☹️

Sabah uyanınca yanıma geliyor kafamın üstüne yatıyor 😃 sırnaşıyor öyle uyandırıyo beni 😃
Tuvalete gidemiyorum
Yemek yiyemiyorum
Uyuyamıyorum

Yalnız değilim demi ☹️
Merak etme yalniz degilsin, benimde ozledigim bircok sey var ama sabredecegiz bu gunler gececek

Diş çıkarma dönemlerinde iştahsızlık çok normal, düzelir.
Evet istahsizlik goruluyo dogal olarak canlari yanarken yemek istemiyolar ama benim korkum suan kucultup vermem kati seyler yememesi. Korkuyorum bu sekilde alisacak diye boyle vermesemde gun boyu sadece memeyle duruyo en azindan boyle 4 5 kasikta olsa yiyo vitaminini aliyo diye rahatliyorum biraz

Evet istahsizlik goruluyo dogal olarak canlari yanarken yemek istemiyolar ama benim korkum suan kucultup vermem kati seyler yememesi. Korkuyorum bu sekilde alisacak diye boyle vermesemde gun boyu sadece memeyle duruyo en azindan boyle 4 5 kasikta olsa yiyo vitaminini aliyo diye rahatliyorum biraz
Diş çıkarmakla pütürlü yememenin direkt ilgisi var mı bilmiyorum. Bence de pütürsüze alışabilir. Bi bugün değil ki iki yaşına kadar ara ara hep diş çıkaracak hep pütürsüz veremezsin.
Deniz de şuan bitek yoğurt yiyor ama pütüründen değil soğuk soğuk iyi geliyor diye diyordum ☺️

Cook teşekkür ederim aynen zayıfladıkça neşem yerine geldi. Ben de hiç bakım yapamadım inan bazen kaş bile alamıyorum açıkçası. Krem sürmedim ben de günlerce bugün bir baktım kırışıklıklar var yüzümde o zaman karar verdim😂😂😂 bir de binden titreşimli yüz yıkama cihazı aldım o da çok iyiymiş 2 kere kullandım gayet başarılı 💕♥️😘

Buradan anladığım kadarıyla Bence 2 çocukla gayet iyi gidiyorsun ben seni çok takdir ediyorum hiç üzülme mutsuz da olma bence çocuklarına gayet güzel yetisiyorsun 🤗🤗♥️
Herşeyi Yiyebiliyorsun yazmışım giyebiliyorsun olacaktı 🤪 öyküyü emzirirken yazmıştım. Kısmetse pazartesi kaş bıyık aldıracağım. Çocukları bırakıp çıkmak çok iyi oluyor. Gözüm arkada kalmıyor.

İki çocuk makul olan bence ama yaşlarının yakın olması iyi değilmiş ikisi de laftan anlamıyor ikiye bölünemiyorsun. İkisi de kucak istiyor. Bu sabah denizin yanına yatıyorum öykü nasıl anlıyorsa halbuki yatağı ayrı. uyanıp bas bas bağırıyor . Denizle uyumayı özledim bir dur kızım diyorum. temel ihtiyaçlarını zar zor karşılarken kişisel gelişimleri araya kaynıyor. Elimden geldiğince yetişmeye gayret ediyorum her gece kendime söz veriyorum onlara daha sabırlı yaklaşacağım diye.

Ben çocukluğumla ilgili hep annemi Güler yüzü ile hatırlıyorum çocuklarım da beni öyle hatırlasın istiyorum ama aynaya bakınca endişeli bir surat ifadesi oluyor hep 😞
Ben baya bu ebeveynlik işini kafaya takmış durumdayım.🤣🤣🤣

Tuvalete gidemiyorum
Yemek yiyemiyorum
Uyuyamıyorum

Yalnız değilim demi ☹️
Değilsin canım. Benim babacı kızım anacı oldu 😂 akşama kadar kucağımda. Bırakınca çığlık kıyamet bazen yere hızlıca bırakıp koşarak kaçıyorum o gelene kadar bir işimi hallediyorum. 🤣senin özlediklerini bende özledim. Çalışma hayatım varken istediğim zaman yer gezer saçlarımı yapar makyajımı eksik etmezdim. Şimdi tüm bunlar değişmiş durumda . İlerde o günlere döneceğimi Ümit etmekten başka bir şey gelmiyor elimden.

Diş çıkarmakla pütürlü yememenin direkt ilgisi var mı bilmiyorum. Bence de pütürsüze alışabilir. Bi bugün değil ki iki yaşına kadar ara ara hep diş çıkaracak hep pütürsüz veremezsin.
Deniz de şuan bitek yoğurt yiyor ama pütüründen değil soğuk soğuk iyi geliyor diye diyordum ☺️
Evet ama baska turlu yemiyo disleri zorlayinca bi oturusta rahat 1 buyuk kalip peynir yer normalde kaan o kadar cok seviyo ama simdi veriyorum agzina verdigim gibi cikariyo agzindan asla yemiyo o sekilde bu diger yemekler icinde gecerli oteki turlude vermezsem cocuga iskence yapiyomusum gibi geliyo birazda olsa yiyecegi varken illa puturlu yicek diye cocugu ac birakamam ya diyorum suan onemli olan yemesi vitaminini almasi beslenmesi. Annelerimiz bizde de blender kullanmis kucuk kucuk vermis ama hepimiz cignemeyi biliyoruz diyorum gerci ben blender kullanmiyorum onun kadar mama kivamina getirmiyorum ama artik dusunmekten kafayi yiyecegim. Ne gece uyur ne yemek yer ne kiyafet giyer ne bezini degistirmeme izin verir ne tek basina oyalanir bensiz durur o kadar cok yiprandim ki artik anlatamam sagligi yerinde olsun o yeter diyorum ama bu sekilde de ben sagligimdan oluyorum stres sıkıntı yorgunluk uykusuzluk gercekten oturup agliyorum artik ara ara icimi bosaltabilmek icin birazda olsa rahatlamak icin. Hic bir cocuk kolay buyumez illa ki vardir hepsinin bir sıkıntısı ama kaan oyle degil ki her seyi sorun her seyi sıkıntı her seyi zor ve bu durum beni bitiriyo :KK43:

Evet ama baska turlu yemiyo disleri zorlayinca bi oturusta rahat 1 buyuk kalip peynir yer normalde kaan o kadar cok seviyo ama simdi veriyorum agzina verdigim gibi cikariyo agzindan asla yemiyo o sekilde bu diger yemekler icinde gecerli oteki turlude vermezsem cocuga iskence yapiyomusum gibi geliyo birazda olsa yiyecegi varken illa puturlu yicek diye cocugu ac birakamam ya diyorum suan onemli olan yemesi vitaminini almasi beslenmesi. Annelerimiz bizde de blender kullanmis kucuk kucuk vermis ama hepimiz cignemeyi biliyoruz diyorum gerci ben blender kullanmiyorum onun kadar mama kivamina getirmiyorum ama artik dusunmekten kafayi yiyecegim. Ne gece uyur ne yemek yer ne kiyafet giyer ne bezini degistirmeme izin verir ne tek basina oyalanir bensiz durur o kadar cok yiprandim ki artik anlatamam sagligi yerinde olsun o yeter diyorum ama bu sekilde de ben sagligimdan oluyorum stres sıkıntı yorgunluk uykusuzluk gercekten oturup agliyorum artik ara ara icimi bosaltabilmek icin birazda olsa rahatlamak icin. Hic bir cocuk kolay buyumez illa ki vardir hepsinin bir sıkıntısı ama kaan oyle degil ki her seyi sorun her seyi sıkıntı her seyi zor ve bu durum beni bitiriyo :KK43:
Pütürsüze alışırsa pütürlü yesin diye yine sen uğraşacaksın, tabiki çocukluk çağında da çorbayla beslenmeyecektir ama geçiş aşamasında zorluk yaşandığı kesin bir şey.
Denizin üst dişlerinden biri çıkmak üzere ve hiçbir şey yemiyor. Yediği kadarı yetiyordur. Bebeklerimiz gelişim geriliği yaşayan bebekler değil çok şükür, çok da yedirmeye çalışmıyorum yemiyorsa üzülmüyorum. İki üç yaşına kadar bir yiyecek bir yemeyecekler çünkü daha çıkacak çok diş var 😆
Evet bir insanı yetiştirmek ve ona yetmek çok zor. Daha da zorlaştırma ve her şeyi kafana takma❤️

Pütürsüze alışırsa pütürlü yesin diye yine sen uğraşacaksın, tabiki çocukluk çağında da çorbayla beslenmeyecektir ama geçiş aşamasında zorluk yaşandığı kesin bir şey.
Denizin üst dişlerinden biri çıkmak üzere ve hiçbir şey yemiyor. Yediği kadarı yetiyordur. Bebeklerimiz gelişim geriliği yaşayan bebekler değil çok şükür, çok da yedirmeye çalışmıyorum yemiyorsa üzülmüyorum. İki üç yaşına kadar bir yiyecek bir yemeyecekler çünkü daha çıkacak çok diş var 😆
Evet bir insanu yetiştirmek ve ona yetmek çok zor. Daha da zorlaştırma ve her şeyi kafana takma❤️
1 yasindalar neredeyse 1 yasindaki bir bebek sadece anne sutuyle karnini doyurabilir mi ?
Bana doyuramaz gibi geliyo ac gibi geliyo o yuzden de uzuluyorum 😔
Suan sutumun miktarinida bilmiyorum surekli emdigi icin sagmayada firsatim olmuyo yetiyo mu yetmiyo mu ondanda haberim yok.
Mama icen bir bebek olsa en azindan yemese su kadar mama icti dersin kafan rahat olur bizde oyle bir durumda soz konusu degil.
Ah keske takmasam yapabilsem bunu cok guzel olurdu benim icinde.

1 yasindalar neredeyse 1 yasindaki bir bebek sadece anne sutuyle karnini doyurabilir mi ?
Bana doyuramaz gibi geliyo ac gibi geliyo o yuzden de uzuluyorum 😔
Suan sutumun miktarinida bilmiyorum surekli emdigi icin sagmayada firsatim olmuyo yetiyo mu yetmiyo mu ondanda haberim yok.
Mama icen bir bebek olsa en azindan yemese su kadar mama icti dersin kafan rahat olur bizde oyle bir durumda soz konusu degil.
Ah keske takmasam yapabilsem bunu cok guzel olurdu benim icinde.
Pütürlü yememesi kesin diş çıkardığı için mi? Aslında diş kaşıdığı için genelde sert şeyler yemekten hoşlanırlar.
Kızlardan benzeri durum yaşayan varsa fikir versin bakalım. Bana ilgisi olmayabilir gibi geliyor. İştahsızlık tamam ama pütürsüz verince yiyorsa bilemedim..
Deniz her şeye karşı iştahsız oluyor.
Meme emiyor. Mamayı zaten bıraktık,kendi bıraktı.

X