2020 Şubat Anneleri

Uufff bir duzene girse keske artik su regl olayi 4 gun gecti hala gelen giden yok :işsiz:

Kaan Alp 3 gundur sulu sekilde kaka yapiyo tam ishal diyemem ama sulu yani cıvık atesi vs de yok keyfide yerinde degisik bir seyde yemedi bu ara yine her seyi isiriyo diş mi acaba diyorum ama oyle cok sismis cikacak bir diste gozukmuyo hali hazirda sadece salyasi var cok

Kaan Alp 3 gundur sulu sekilde kaka yapiyo tam ishal diyemem ama sulu yani cıvık atesi vs de yok keyfide yerinde degisik bir seyde yemedi bu ara yine her seyi isiriyo diş mi acaba diyorum ama oyle cok sismis cikacak bir diste gozukmuyo hali hazirda sadece salyasi var cok
Canım yaman da öyleydi 3-4 gün sulu kaka yaptı ishal gibi değildi ama bildiğin cuvık yani sonra ateşi çıktı bi gece ondan sonra doktora gittik influenza dedi ama değilmiş tabi 6. Hastalıkmış ateş 3 gün sürdü sonra kırmızı döküntüler oldu sende takip et ateşi fln olabilir aklında olsun inşallah yediğü bişeyden olmuştur

Canım yaman da öyleydi 3-4 gün sulu kaka yaptı ishal gibi değildi ama bildiğin cuvık yani sonra ateşi çıktı bi gece ondan sonra doktora gittik influenza dedi ama değilmiş tabi 6. Hastalıkmış ateş 3 gün sürdü sonra kırmızı döküntüler oldu sende takip et ateşi fln olabilir aklında olsun inşallah yediğü bişeyden olmuştur
Farkli bir sey yemedi. Bizde 6. Hastalik gecirmis olabiliriz kaanda bir ara hastalanmisti ya doktor antibiyotik vermisti dokuntulere allerji dedi bana o 6. Hastalik gibi gelmisti allerji olduguna inanamadim cunku 3 gun ates surdu 39.5 39.8 lere kadar cikti 3. Gun birden kesildi ama tabi yine de kesin bir sey diyemem belki de allerjiydi takipteyim cok sukur atesi falan yok suanlik

Selamlar,ben Selozy.
Hesabım kapatılmış. 🧐
Üye olurken kullandığım maili hatırlamadığım için açma talebi gönderemiyorum. Kısmet,demek buraya kadarmış😁
Yeni hesap açmayacağım.
Size kuzenimin hesabından ulaştım. Hepinize kendinize iyi bakın demek için geldim, bebekleri öpüyorum 😘
Keşke açsan yeni hesap selozy ya, yine de geri gelmezsen yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim, helal et hakkını,
Denizciğimi kocaman öpüyorum, sağlıkla, mutlulukla büyüsün inşAllah :KK200: :KK200:

Selamlar,ben Selozy.
Hesabım kapatılmış. 🧐
Üye olurken kullandığım maili hatırlamadığım için açma talebi gönderemiyorum. Kısmet,demek buraya kadarmış😁
Yeni hesap açmayacağım.
Size kuzenimin hesabından ulaştım. Hepinize kendinize iyi bakın demek için geldim, bebekleri öpüyorum 😘
Aaa kotu oldu bu yaa 😕
Bende Denizi opuyorum iyi bakin kendinize. Belki bir gun bizi ozler geri gelirsin :)

Selamlar,ben Selozy.
Hesabım kapatılmış. 🧐
Yeni hesap açmayacağım.
Ama neden kapatılır?
Sağlık olsun. Siz iyi olun da. Kuzunu da öpüyorum kendinize iyi bakın.

Hanımlar öyküye bugün bexsero yaptırdık koldan yaptılar erzurumda bacaktan olmuştu. 1 yaştan sonra bütün aşılar koldan yapılıyor dedi Erzurum’un uygulamasına şaşırdı. Denize özellikle şaşırdılar. Sizinkiler nerden yapıldı.

Hanımlar öyküye bugün bexsero yaptırdık koldan yaptılar erzurumda bacaktan olmuştu. 1 yaştan sonra bütün aşılar koldan yapılıyor dedi Erzurum’un uygulamasına şaşırdı. Denize özellikle şaşırdılar. Sizinkiler nerden yapıldı.
Gecmis olsun.
Bacaktan yapildi 🙄

Selamlar,ben Selozy.
Hesabım kapatılmış. 🧐
Yeni hesap açmayacağım.
Aa niye kapatıldı kii😔😔 kötü olmuş bizim için üzüldüm açıkçası
Sende kendine iyi bak Denizi öp bizim için❤️❤️

Evet bende öyle düşünmeye başladım. Hatta bacak daha acılı oluyor kendimden ve denizden biliyorum zırıl zırıl ağlamıştım 🤣
Kaan 1 yas asisi ve menenjitin 1. Dozundan sonra alt acma ortusune uyuz oldu onu gorunce cocuk kacmaya yer ariyo beyaz sedyede yatip igne oldugu icin onu ona benzetiyo galiba korkuyo istemiyo yatmak onda oyle bir korku kaldi maalesef ki simdi nimenrix vurulacak 17sinden sonra iyice huy kapicak su asi olaylari bi bitseydide rahat etseydik birazcik 🙁

Kizlar bebegimin ustteki 2 azi disi patladi. Su an alttaki 2 azi disi sis durumda. 3 gundur yogurttan baska bisey yemiyor asla. Bi azi dis bu kadar istahsiz yapar mi cocugu? Ne yapacagimi sasirmis durumdayim. Azi disi cikip boyle bisey basina gelen var mi?

Kaan 1 yas asisi ve menenjitin 1. Dozundan sonra alt acma ortusune uyuz oldu onu gorunce cocuk kacmaya yer ariyo beyaz sedyede yatip igne oldugu icin onu ona benzetiyo galiba korkuyo istemiyo yatmak onda oyle bir korku kaldi maalesef ki simdi nimenrix vurulacak 17sinden sonra iyice huy kapicak su asi olaylari bi bitseydide rahat etseydik birazcik 🙁
Denizde bebekken Erzurum’daki hemşiremizden korkuyordu. Ama çok tatlı Güler yüzlü bir insandı. Bizi görünce gülerek gelir halimizi hatrımızı sorardı. Buradakiler hiç gülmüyor üstelik tanıdık biri. Eşim çok gıcık oldu hiç gülmüyor biraz da ters konuştu buradaki uygulamalarını anlattı filan. Arzu hanım ne kadar iyiydi diye hayıflanıyor. istersen değiştirelim dedim. Boşver ne kadar göreceğiz diyor. Aynen şu aşılar bitseydi. Bexsero zamlanmış galiba 450’ydi burda 553 dediler. 1 ayda bu kadar nasıl zam yapıyorlar anlamış değilim 🤷‍♀️ 2 doz daha alacağız 🤦🏼‍♀️

Benim çocuklar iyice kudurdu. Deniz var ya terminatör gibi her yeri dağıtıyor bağırıyor çağırıyor. Kızınca bak nasıl dağıtıyorum herşeyi, diyor dediğim dedik tabiki alacaksın yapacaksın diyor bize 😂

öykü yapışık kızım birazcık benden ayrıldı kapı çalınca koş koş diyerek kapıya gidiyor çok tatlı diyor herkes ama oda çok fena annemler bizden yılmış olabilirler. Bizimkilere mümkün değil bir kişi bakamaz. Bende çalışırım bu ikisiyle eşim ve annem ne yaparsa yapsın 😂😂😂

Denizde bebekken Erzurum’daki hemşiremizden korkuyordu. Ama çok tatlı Güler yüzlü bir insandı. Bizi görünce gülerek gelir halimizi hatrımızı sorardı. Buradakiler hiç gülmüyor üstelik tanıdık biri. Eşim çok gıcık oldu hiç gülmüyor biraz da ters konuştu buradaki uygulamalarını anlattı filan. Arzu hanım ne kadar iyiydi diye hayıflanıyor. istersen değiştirelim dedim. Boşver ne kadar göreceğiz diyor. Aynen şu aşılar bitseydi. Bexsero zamlanmış galiba 450’ydi burda 553 dediler. 1 ayda bu kadar nasıl zam yapıyorlar anlamış değilim 🤷‍♀️ 2 doz daha alacağız 🤦🏼‍♀️
Yuh demek istiyorum gercekten ya 🤦‍♀️400 kusure almistik bizde.
nimenrix ne kadar bu ay onu vurulacagiz

X