2020 Şubat Anneleri

Anam aylardır gelemiyorum gruba 😍 duygulandım yaw🥺🥺
selozy selozy doğum gününüz gelmiş kutlu olsun güzel bir ömrü olsun inşallah 😍
can09e can09e ablacım nasılsın ya 🥺ayran içtik ayrı düştük
Zeyf Zeyf sen nasılsın bebiş nasıl
Arada sen ve merve aklima geliyosunuz acaba napiyolar diyorum gruba girip yazman iyi oldu :)
Bende kaanda iyiyiz napalim ayni telaşlar ugrasip duruyoruz. Kucuk adamin pesinden kosuyoruz butun gun yerinde bir saniye duramiyo totosunda kurt var bizimkinin 😅

Kızlar menenjit aşısını 1 yaşında yaptıracak olan var mı ?
Tek doz olarak

Kızlar menenjit aşısını 1 yaşında yaptıracak olan var mı ?
Tek doz olarak
Ben yaptıracağım. Bir yaş aşılarımızı olamadık su çiçeği aşısının gelmesini bekliyoruz. Onları yaptırınca on gün sonra da özelde menenjiti yaptıracağım.

Hanımlar kendimi fıtık ettim galiba. Bugün ağır döşek taşıdım denizi öyküyü defalarca kucağımda tuttum. Öykü kucağımda iken ilk kez tutuldum. Babam masaj yaptı O hafif geçti ama yarım saat sonra ikincisi çok fena oldu . Nasıl çığlık attım ağladım anlatamam. Gözlerimden yaşlar boşandı avaz avaz ağladım. Sonra oturtular beni. Şimdi sert sıcak bir zeminde yatıyorum. Yarın geçmezse doktora gideceğim. İşin kötüsü eşim günü birlik Erzurum’a gitti.

Hanımlar kendimi fıtık ettim galiba. Bugün ağır döşek taşıdım denizi öyküyü defalarca kucağımda tuttum. Öykü kucağımda iken ilk kez tutuldum. Babam masaj yaptı O hafif geçti ama yarım saat sonra ikincisi çok fena oldu . Nasıl çığlık attım ağladım anlatamam. Gözlerimden yaşlar boşandı avaz avaz ağladım. Sonra oturtular beni. Şimdi sert sıcak bir zeminde yatıyorum. Yarın geçmezse doktora gideceğim. İşin kötüsü eşim günü birlik Erzurum’a gitti.
Çok geçmiş olsun doktora git bence bekleme

Ben yaptıracağım. Bir yaş aşılarımızı olamadık su çiçeği aşısının gelmesini bekliyoruz. Onları yaptırınca on gün sonra da özelde menenjiti yaptıracağım.
Sağlık ocağında yapılmıyor mu menenjit

Bebekleriniz gun icerisinde ne kadar su iciyo ?
Kaan 30 50 cc arasi iciyo cok az geliyo bana ama sureklide emiyo o yuzden mi susamiyo acaba ?
Gunde ortalama 5 cisli bez degistiriyorum.

Bebekleriniz gun icerisinde ne kadar su iciyo ?
Kaan 30 50 cc arasi iciyo cok az geliyo bana ama sureklide emiyo o yuzden mi susamiyo acaba ?
Gunde ortalama 5 cisli bez degistiriyorum.
50 cc az ama ne kadar katı beslendiğine ve ne kadar emdiğine göre değişir. Her bebeğin su ihtiyacı farklı olur.

50 cc az ama ne kadar katı beslendiğine ve ne kadar emdiğine göre değişir. Her bebeğin su ihtiyacı farklı olur.
50 maksimum ictigi bir de 😕
Fazla yemek yemiyo suyuda zaten icerse yemekten sonra iciyo iste bi 10 dk da bir emiyo falan 😵

Evde bas basaysak evet abartisiz bu sekilde yilmis durumdayim 😪😪
Emzirmeyincede vuruyo elide agir 😀
Yalnız olmasanız bir şekilde oyalanır ama işte..
Deniz bazen pipetli bardağını bir dikişte içip bitiriyor bazen çok çok az içiyor. İhtiyacı olunca içer diye düşünüyorum.
Kaan o kadar sık emiyorsa susamıyordur.

Yalnız olmasanız bir şekilde oyalanır ama işte..
Deniz bazen pipetli bardağını bir dikişte içip bitiriyor bazen çok çok az içiyor. İhtiyacı olunca içer diye düşünüyorum.
Kaan o kadar sık emiyorsa susamıyordur.
Bu sadece meme emdigi hali bir de cok su icse bez 10 kilo olurdu heralde 😅

Eklentiler

• P_20210107_201508.jpg
    P_20210107_201508.jpg
    86,1 KB · Görüntüleme: 29
Geçmiş olsun ihmal etme :KK43:

Kızlar ben iki ay regl oldum 2 aydır olmuyorum acaba benim gibi olan var mı hamile miyim menepoz mu 😅

Bu ay çok zor geçiyor hem çalışmak hem bebişime bakmak zor yardımcı olacak kimse de yok sinirlerim çok yıprandı :KK43:
Ek gıda olayını bir türlü oturtamadım 2 öğün veriyorum bazen yetişemiyorum zormuş çalışan anne bir de bebek küçükse :KK43:((

X