2020 Şubat Anneleri

Öykü azı dişlere başladı galiba huysuzlukta çığır açmış durumdayız. Yapışık durumdayız Beni de bitirdi. Çıldırma eşiğine geldim. Görenler bana sabır diliyor 😬
Deniz de acayip yaramaz oldu. Bir dakika oturmuyor her yeri karıştırıyor suyla oynuyor. Üzerini evi su yapıyor. Bugün makyaj çantamı bulmuş talan etmiş bulduğunu kaptığı gibi kaçıyor evde bir kovalamaca. Herşeyi kendi yapmak istiyor. Laf dinlemiyor. Onu da gören ekstra sabır diliyor bana.

İyi gelişmeler ise öykünün konuşma anlama beceresi çok çabuk gelişiyor. Aromatik tatları seviyor.
Deniz de baya hayatı sorguluyor kendince çıkarımlar yapıyor. Zeki çocuk çünkü bizi gıcık edecek şeyleri analiz edip yapabiliyor. 🤣🤣🤣

Biz iyiyiz valla canım kv lere izmire gittik 5 gün kaldık kaçar gibi döndük🙈🙈 biz oraya gittik diye eltimlerde geldi kalmaya onunda yamandan 1 yaş büyük oğlu var pek şenlikliydi yanii 😂😂 sinir olup döndükk yol yorgunluğu da cabası
Sen napıyosun annendemisin hala
Hamilelik nasil geciyor :)
Evet esim 2 nisanda gelecek 10unda da geri donucez bir aksilik cikmazsa

Merhaba 1 yas 10 günlük oğlum. Bugün goz muayenesine götürdüm ve 2.75 astigmat cikti . Asiri moralim bozuk. Lutfen konu hakkında hakimiyeti olan anneler birsryler yazın. Sizler gittiniz mi göz muayenesine

Annemlere geldik ve öykü yine kucağa çıkmaya başladı. Bizimkilerden korkuyor hem benim peşimde yada kucağımda sürekli ağlıyor bas bas bağırıyor. Tuvalete gidemiyorum. Parka gidelim dedik en korktuğum köpek cinsi vardı pitbull 😱 acayip gerildim ağızlık yok tasma yok. Eşim kovuyor gitmiyor neyse sonra gitti. Eşim pitbull değil diyor 😬 Parkta bir kız denize kızıyordu vurdu mu görmedim çığlık attı deniz, hemen ışınlanıp kıza ne yaptığını sordum hemen kaçıverdi. Eşim sen ne yapıyorsun herkesle tartışırsın böyle diyor😂 seyirci kalamam valla dedim. Annemlere gelmek galiba beni daha çok gerdi 🤦🏼‍♀️

Merhaba 1 yas 10 günlük oğlum. Bugün goz muayenesine götürdüm ve 2.75 astigmat cikti . Asiri moralim bozuk. Lutfen konu hakkında hakimiyeti olan anneler birsryler yazın. Sizler gittiniz mi göz muayenesine
Doktor ne yorum yaptı? 1yaş muayenesinde bizde de astigmat çıktı. Kaç derece olduğunu bilmiyorum.Bu aylarda astigmat hala devam edebilir zamanla düzelecektir ,yine bakılacak dedi.
Sizinkinin ne kadar yüksek olduğunu,normal sınırda mı değil mi anca doktor yorumlar.

Ben 11 aydan beri doktora götürmedim 1 yaş oldu birimde sanki bir gözümüzde kayma var ben normal diye biliyorum zamanla geçer diyorlar çünkü doğduğunda doktor 3 yaşında getir demişti. Göz için

İkisinde de mi aynı ikisi arasında fark olması da önemliymiş 2 yaşından önce gözlük takılmıyormuş gözle görülür bir kayma var mı inşallah zamanla geçer

Ben 11 aydan beri doktora götürmedim 1 yaş oldu birimde sanki bir gözümüzde kayma var ben normal diye biliyorum zamanla geçer diyorlar çünkü doğduğunda doktor 3 yaşında getir demişti. Göz için
Sonuçta asm de muayene oluyor,aşılar için gidiyor dimi? Özel doktora ayrıyetten gözükmeniz şart değil,ama göz muayenesini yaptrsanız iyi olur.
Neden 3 demişler bilmiyorum rutin olarak 1 yaşta bakılıyor.
Bizde de kayma var 18.ayda en net şekilde anlaşılır dedi 18.aya göz muayenesi verdi.

Doktor ne yorum yaptı? 1yaş muayenesinde bizde de astigmat çıktı. Kaç derece olduğunu bilmiyorum.Bu aylarda astigmat hala devam edebilir zamanla düzelecektir ,yine bakılacak dedi.
Sizinkinin ne kadar yüksek olduğunu,normal sınırda mı değil mi anca doktor yorumlar.
3 yasinda gözlük takacak dedi . Düzelir falan demedi 😔

Sonuçta asm de muayene oluyor,aşılar için gidiyor dimi? Özel doktora ayrıyetten gözükmeniz şart değil,ama göz muayenesini yaptrsanız iyi olur.
Bizde de kayma var 18.ayda en net şekilde anlaşılır dedi 18.aya göz muayenesi verdi.
Bizim asm de doktor bakmıyor hemşireler ilgileniyor asm deki doktor çok yaşlı o yüzden ona güvenmiyorum söylediğimi bile anlamıyor adam 🤣

Annesine pizza yapan minik adam 🥰

Eklentiler

• P_20210304_182223_1.jpg
    P_20210304_182223_1.jpg
    61,2 KB · Görüntüleme: 30
Hamilelik nasil geciyor :)
Evet esim 2 nisanda gelecek 10unda da geri donucez bir aksilik cikmazsa
Hamilelik ve Yaman çok zorluyor vallahi beni iyice memeye düştü kucağıma geldiği an emme emme diye diye üstümü çekiştiriyor kıyamıyorum veriyorum bende annemler olmasa yanımda gerçekten çook zor bukadar az arayla çocuk yapmak. Ama biri 2 biri 3 yaşına gelince çok güzel olacağını düşünüyorum gerçi A Alisdendef i gördükçe çok emin olamıyorum ama🙈🙈

Şimdi okadar kalabalıkta alışınca çocuk bakmaya eve dönünce zor olacak sanada tekrar düzen oturtmak fln
Bizim doktor da 2 yaşında yaptırcaz dedi göz muayenesini yine doktor farklılığı her konuda olduğu gibi bundada ortaya çıkıyor🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Şimdi okadar kalabalıkta alışınca çocuk bakmaya eve dönünce zor olacak sanada tekrar düzen oturtmak fln
Valla nereye gidersem gideyim kaan hep boyle oldugu surece zorluk yasayacagim kesin bir de bizimki ne kadar cok insan gorurse o kadar cok kuduruyo 😃

Pestilim cikti 1 saat 5 dk dir kaani uyutmaya calisiyorum 🥴 tam uyudu diyorum gaak gaak yapiyo guluyo benide gulduruyo ben gulunce dahada cok simariyo sapsal cocuk ya 😃

Pestilim cikti 1 saat 5 dk dir kaani uyutmaya calisiyorum 🥴 tam uyudu diyorum gaak gaak yapiyo guluyo benide gulduruyo ben gulunce dahada cok simariyo sapsal cocuk ya 😃
Evet gittikçe zor uyuyor bu aralar aynı durumdayım bizimki de oyun yapıyor sürekli şebek 🥰
Hiç yapmadığım şeyi yapıyorum ayakta sallıyorum o şekilde uyuyor sadece ☺️

Hanımlar ben 10 ay adet görmedim 10 ay sonra gördüm bitti 21 gün sonra tekrar gördüm onun biteli 30 gün oldu hala olmadım normal mi?

X