2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kuzlar merhaba iki günde bir de olsa bebek hareketlerini hissediyordum. Bir hafta oldu belki de hareket hissetmiyorum telaş yapmalı mıyım sizce. Acaba rahim genişlediği için mi hissetmiyorum

Bende gecen hafta 1 2 tık hissettim ama birkac gündür hic haraket yok. Insallah iyidirler

Merhabalar anne adayları,

Korunmayı bırakınca adet döngünüzde değişiklik oldu mu?

Ben 6 aydır korunmuyorum, her ay değişik oluyor,
ilk normal süresinden az sürdü,
sonraları erken geldi,
bu ayda 6 gün gecikti.
Benzer durum yaşadınız mı?
Hamile kalmadan önceki ay tam yedi gün gecikmişti, ki bu kadar gecikme hiç yaşamamıştım. Öncesinde de üçer gün geri gitmişti.
Tuhaftı.

Kızlar ben yaklaşık 1 haftadır hissediyorum bebeğimi hemde ilk gebeliğim. Doktoruma da söyledim hissedebilirsin artık normal dedi. Üstelik öyle gazla karıştırılabilecek bir şey değil hissedince anlıyor insan 😍 resmen beni dürtüyor gibi, güçsüz hafif tekmeler gibi gün içinde 3 4 defa hissediyorum. Göbek deliğinin 3 parmak altında falan. Bebeğimin gelişimi biraz önde demişti doktorum en son belki de bu sebepledir. O kadar güzel mükemmel bir his ki en kısa zamanda hepiniz hissedersiniz umarım ❤️🙏

Merhaba hanımlar. Benim sağ kaburga bitiminin 2-3 parmak altında bir ağrım oluyor geçenlerde de olmuştu ama geçmişti bugün yine oldu. Ağrıdan ziyade acıyor resmen geniş bir alan değil tek bir nokta gibi. Sizce ne olabilir? Yarın kontrolüm var ama belki benzer bir şey yaşayan olmuştur diye sormak istedim.

Canim ben sadece omuz bezi ve puset örtüsü birde ölcü vererek 2 tane alt açarken yada koltuga vs koyarken kullanmak icin örtü diktircem. Bizim doğumlar yaz sonu sonbahar gibi oyüzden bende kestiremiyorum fazla
Anladım canım aynen uc ay yaz cocugu sonrası kıs neler yapmam gerek bılemıyorm hıc cocukta olmayınca

Anladım canım aynen uc ay yaz cocugu sonrası kıs neler yapmam gerek bılemıyorm hıc cocukta olmayınca

0_3 ay fazla ivir zivir alma canim. Zaten herseyi giyemiyorlar rahat pamuklu şeyler tercih et. Simdi internetten hersey kapida. Ben oglumda birsürü şey almiştim çogunu kullanamadı. En güzeli temel ihtiyaclari alip gerisini lazim oldukça almak.

Ürün newderm emollient therapy. Nemlendirmesi hoşuma gitti benim senin de kaşıntın kuruluktan kaynaklıysa bi dene. Ben egzamadan dolayı kortizonlu kremde kullanıyorum ya belki o azaltmıştır onu da bilemiyorum.
Benimkide kuruluktan dolayı çünkü kaşıyınca bildiğin kepek gibi kollarım bacaklarım da deri dökülüyor alayım bende deneyeyim çok sağol☺️

Benimkide kuruluktan dolayı çünkü kaşıyınca bildiğin kepek gibi kollarım bacaklarım da deri dökülüyor alayım bende deneyeyim çok sağol
Ben eczaneden 109 tl ye almıştım hepsiburada da 54.90 a buldum şimdi sipariş verdim hemen yine ah bu eczanelerden yediğimiz kazıklar 🤭
Rica ederim bu arada inşallah faydasını görürsün..

Kızlar bu arada bizim cinsiyetimiz daha belli değil belli olunca instagramda jammybaby diye bi sayfa var ürünleri çok hoşuma gidiyor. Muhtemelen hastane çıkışını falan ordan alıcam %100 pamuk diyor ama bu markanın ürünlerinden alan bebeklerinde kullanan daha önce hediye alan var mı acaba?

Kızlar bu arada bizim cinsiyetimiz daha belli değil belli olunca instagramda jammybaby diye bi sayfa var ürünleri çok hoşuma gidiyor. Muhtemelen hastane çıkışını falan ordan alıcam %100 pamuk diyor ama bu markanın ürünlerinden alan bebeklerinde kullanan daha önce hediye alan var mı acaba?
Bende oradan almayı düşündüm çok şeker şeyler var ama iyi midir bilemiyorum tabi 🧐

X