2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar bugun doktora gıttım ense kalınlıgı ve burnu ölçuldu cok sukur ıyı gorunuyor dedı doktor persembe tekrar gıdcm ıkılı test ıcın ınsallah ozamanda guzel haberler alırım
Ikili testte cinsiyet tahminen cikabilir hcg degeri kiz bebek bekleyenlerde yuksek cikiyor genelde😍😍 tabi sonucta cinsiyet yazmiyor tahmini :)

1B766CE9-0333-43C6-816F-265302CC41A4.jpeg
Bugün kontrolümüz vardı doktorum herşey yolunda dedi. Cinsiyet tahmini yapan arkadaşlar eğlencesine bakın bakalım

Merhaba hanımlar bugün 5 gün adet gecikmesiyle evde test yapayım dedim ve cift cizgiyi gördüm şok oldum tabi benim arada bir gecikmelerim yaşanıyordu ve korunuyorduk da 1 oglum var 6 yasında çok şülür 2. Kez bu duyguyu yaşayacağim Rabbim nasip ederse kac haftalık diye bilmiyorum hemen hamilelik takvimi indirdim 5 haftalik gosteriyor carsamba gunu randevu aldim bakalim belli olacak cok degsiik duygular icindeyim sizonle paylasmak istedim 😍

aynı seyi bende dedim .
bugün kontrol ettirmiye gidince kalbinin attıgını görünce yeter dinlememize gerek yok dedim ama bişey olmaz dedi kısacık dinletti . uzun tutmadı kaşp atışını dinlemek marifet degil dediginiz gibi zarar verebilir. bir kere ses kaydı yaptık biz . içimiz bunaldıkca acıp dinliyoruz
Marifet olduğundan değil de 3 gündür içim içimi yedi. Uyku uyuyamadım. Çünkü tüm belirtilerim birden kesildi.
doktorumuz 10 sn bile dinletmedi sesini. kalbi bile göstermedi. İnsan içi rahatlasın istiyor doğal olarak. Hızlı hızlı bakıp gönderdi bizi.
Cihazın zararı olduğunu da hiç duymamıştım. Öğrenmiş oldum. Sonraki kontrollerde aklımda olacak tabi ki. İlk gebeliğimde doktorum çok ilgiliydi. Bugünkü biraz aceleciydi. Eşimle ne olduğunu anlamadık bile.

Bugun doktor kontrolum vardi, ustten kese gorunmedi vajinal ultrasonla bakildi. Minik bir kese gorduk😊 2 hafta sonra tekrar cagirdi. Kesenin konumundan da cinsiyet tahmini yapiliyor muydu yanlis mi hatirliyorum varsa almak isterim tahminleri😍
783D89F8-48C9-4ECF-A1C0-A39B42A3C2A1.jpeg

Marifet olduğundan değil de 3 gündür içim içimi yedi. Uyku uyuyamadım. Çünkü tüm belirtilerim birden kesildi.
doktorumuz 10 sn bile dinletmedi sesini. kalbi bile göstermedi. İnsan içi rahatlasın istiyor doğal olarak. Hızlı hızlı bakıp gönderdi bizi.
Cihazın zararı olduğunu da hiç duymamıştım. Öğrenmiş oldum. Sonraki kontrollerde aklımda olacak tabi ki. İlk gebeliğimde doktorum çok ilgiliydi. Bugünkü biraz aceleciydi. Eşimle ne olduğunu anlamadık bile.
doktor konusunda kesinlikle haklısınız az bile gösterse oldu bitti yapan doktorlar hiç hoş degil

Benim 5.haftada basladi 9.haftada azaldı bulantilar. Daha dogrusu yine bulantim var ama arka planda. bende gecen haftaya kadar çubuk kraker galeta simit meyveyle gecirdim. Süt et vs hiç tüketemedim
3 gündür daha iyiyim. Yiyebilecegim şeyleri belirledim artik

Sabah 1 parça süzme peynir (başka peynir yiyemiyorum)2 dilim kızarmış ekmek 1 acik çay 2 3 dilim domates 2 3dilim salatalik 1 kasık bal

Ara 1/2 elma 1 mandalina (muz midemi bulandiriyor)

Ögle 1 bardak yogurt(bir daha asla yemem midemi mafetti)

Ara 5 6 ceviz 8 10 tane kuru üzüm

Aksam 1 parca et yedim ilk defa 2 kücük haslama patates 1 dilim ekmek 1 limonlu soda

Yatarken 1 çay bardağı süt ve 1 kasık kecibiynuzu özü muhakkak tüketiyorum

Su gecen haftalarda hic icemedim 3 gündür 1.5 2 litreye tamamliyorum.
Çok fazla değil ama hiç yiyememekten iyidir yediklerin canım o zaman sen inşallah 12.haftada rahata kavuşursun ilk oğlumda 12de bitmişti benimde bulantim

X