2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Sahibi doktor kendi dr unuzdan yapılabilir diye onay alırsanız yaparız dedi. Yaptıran arkadaşlarım var.

Bende lazere gidiyordum çokta iyi gidiyordu ama simdi mecburi ara verdim. Hamilelikte hormonlar çok dengesiz o yüzden faydasi olmaz dendi

Evet en zoru hareket baslayınca baslıyor bırgun hareket etmese bırgun az hissetsek hemen telas sarıyor😕 saglıkla alalım ınsallah gercekden cok zor bir sürec

Evet canim çok zor çok kıymetli bir süreç. Rabbim iyi günler yaşatsin hepimize 😍

Cok tehlıklo bırsey canım organ kafa kopmasına kadar gıdıyormus bızım kı kısaymıs sımdılık oyle durum yaratmzmıs ınsalalh saglıcakla dogr kuzm

Allah im korusun bebeğini canim. Bol bol dinlen . Bu günlerde geçecek inşallah.

Bende lazere gidiyordum çokta iyi gidiyordu ama simdi mecburi ara verdim. Hamilelikte hormonlar çok dengesiz o yüzden faydasi olmaz dendi
Ya evet bana da öyle dedi tüy yapısı değişiyor dedi ama bayadır lazere gidiyorum özellikle genitale artık 6 ayda felan gidiyordum şimdi başka bi yönteme dönmek istemedim kısmet olursa doğuma az kala yine giderim yine faydası olur iyi kötü 🙂 Canım bu arada sen oksapara hala devam ediyor musun ? Benım karnım çok kötü oldu artık bacağa geçtim

K kirpikuclarii cnm biraz sıkıntıların vardı ne durumdasın inş herşey yolundadır.🙏🌸
Canim şimdi gördüm kusuruma bakma, yine cenazemiz vardi. Esimle sorunlar ise devam ediyor. Ailemin yanındayım hala. Ustelik ailesinin çıkardığı sorunlar sebebiyle ailemde olumlu bakmiyor artik hakli olarak. Eşim annemi arayıp beni soruyor sormasına da öyle kırgınım ki inancım kalmamış. Hayirlisi diyorum canim, yarattıkları sorunlar sebebiyle bebeğimin daha fazla etkilenmesini istiyorum. Rabbim insallah yardımcımız olur🤲Cok tesekkur ederim ilgilendiğin için canim 💙

Canim şimdi gördüm kusuruma bakma, yine cenazemiz vardi. Esimle sorunlar ise devam ediyor. Ailemin yanındayım hala. Ustelik ailesinin çıkardığı sorunlar sebebiyle ailemde olumlu bakmiyor artik hakli olarak. Eşim annemi arayıp beni soruyor sormasına da öyle kırgınım ki inancım kalmamış. Hayirlisi diyorum canim, yarattıkları sorunlar sebebiyle bebeğimin daha fazla etkilenmesini istiyorum. Rabbim insallah yardımcımız olur🤲Cok tesekkur ederim ilgilendiğin için canim 💙
İnş düzelir cnm eşinle durumun ne alemde bilmiyorum ama ailesi için bitirmeye değer mi bilmiyorum eminim yazmadığın bir sürü şey vardır ama ne bileyim birde doğacak bir bebiş var etraflıca düşünmekte fayda var. seninde bebeğinin de hakkında hayırlısı olsun inş herşey düzelir

Ya evet bana da öyle dedi tüy yapısı değişiyor dedi ama bayadır lazere gidiyorum özellikle genitale artık 6 ayda felan gidiyordum şimdi başka bi yönteme dönmek istemedim kısmet olursa doğuma az kala yine giderim yine faydası olur iyi kötü 🙂 Canım bu arada sen oksapara hala devam ediyor musun ? Benım karnım çok kötü oldu artık bacağa geçtim

Canim benimde ara ara morarmalar oluyor ama hibor iğne kullanirken ciğer gibi olmustu karnim. Hastanede baska bir marka vurdular hala vurulan kolum ağriyor . Yani en iyisi oksapar yine. Ben hala karindan devam ediyorum koluma yapmayi becerebilirmiyim diye korkuyorum. Eşime sen yap diyorum igneye bakamiyor 😂

İnş düzelir cnm eşinle durumun ne alemde bilmiyorum ama ailesi için bitirmeye değer mi bilmiyorum eminim yazmadığın bir sürü şey vardır ama ne bileyim birde doğacak bir bebiş var etraflıca düşünmekte fayda var. seninde bebeğinin de hakkında hayırlısı olsun inş herşey düzelir
Canim bebeğime iyi bir baba, bana es olabileceğine inanırsam belki bebegim icin devam edebilirim. Onun dışında sabir diliyorum Rabbimden. Bebegime huzur, saglik🤲. Sizler nasılsınız? Umarim cok cok iyisinizdir🤗

Tesekkur ederim canimmm sen nasilsin?ben sukur iyiyim hatta iyi oldigum icin gun icinde ara ara takarim 🤣ben progestan yerine duphaston ve proluton aliyirum .gebeligim basindan beri haftada 1 prolutona devam dedi doktorum sukur kanamam 6. Haftada 1 kere olmustu o da 3 gun surmus ve durmustu devam da olmadi sukur🤲...duphaston da sabah 1 aksam 1...3 dusukten sonra doktorum temkinli davraniyor anladigim kadariyla....simdilik devam haftaya nasipse randevumuz var yine bakalim yeter diyecekmi yoksa 17.haftaya kadar devammi diyecek....sen nasilsin bebisin nasil?
İyi olduğunuza sevindim maşallah🧿😍 ben de şükür iyiyim ağrılarım var bu ara kasık ve bel ağrım rahim büyüdüğü için mi bilmem ama yarın randevu aldım gitcem şiddetli ağrılar çünkü korktum ama genel olarak iyiyim🥰 Doğru düşüklerden dolayı temkinli hareket etmesi iyi cinsiyet hakkında yok mu hala bir tüyo🙊

kızlar proletux u göbekten yapıyor musunuz ? ben biraz göbekten korkuyorum bebek var diye .diger en iyisi neresi kol bacak ? nereye vuruyorsunuz ya da vurdunuz belkş cogunuz bırakmıştır

kızlar, benim iki haftadır baş ağrım var. bazen azalıyor, bazen artıyor. doktorum nörolog görsün dedi, ben de telefonda bir nörologla görüştüm. büyük ihtimal migrendir ama anevrizma olma ihtimalini elemek için mr çektirin dedi. ağrım geçse de çektirmeme gerek kalmasa diyorum ama, geçmiyor. genelde tek taraflı ağrı, gözümün ve gözümün arkasında oluyor, bir iki gündür de dolaşan bir ağrı.. bu kadar uzun süre başı ağrıyan var mı?

Canim benimde ara ara morarmalar oluyor ama hibor iğne kullanirken ciğer gibi olmustu karnim. Hastanede baska bir marka vurdular hala vurulan kolum ağriyor . Yani en iyisi oksapar yine. Ben hala karindan devam ediyorum koluma yapmayi becerebilirmiyim diye korkuyorum. Eşime sen yap diyorum igneye bakamiyor 😂
Benim en rahat vurduğun oksapar.Genelde morartmiyorum fakat bazen kan çıkıyor vururken acıyor o an anlıyorum moraracagini.
Vuracağım yeri elimle iki parmakla sıkıp vurunca acımıyor.
Böyle giderse kola geçmem hep göbekten.

X