2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Arkadaşlar günaydın mamas papas marka bebek arabası alan kullanan var mı? Kararsız kaldım
Merhaba ben almayı düşünüyorum bir arkadaşımda ocarro modeli var o çok memnun ben muhtemelen strada modelini alcam en son çıkan modeli daha hafif ve sürüşü daha kolay epey inceledim ayrıca maxi cossi pusetle de uyumlu bilginiz olsunBir de stokke beat kullanışlı dedi arkadaşım onada bakcam yakından incelemedim ona da bakabilirsiniz, beşik sizinle mi konuşmuştuk acaba

Son düzenleme:
Öylw bir şey olsa doktorun söylerdi canım. Benimde aynı bu şekilde ama doktorum herhangi stres yaratacağım bir şey söylemedi ki sana da söylememiş. Bence stres yapma bebişinde girmesin strese :) senin doktorun demese benim doktorum söylerdi bir şey ikimizin de aynı hemen hemen değerleri

Benim de ac bir hafta geride çıktı, şimdiye kadar hiç geride çıkmamıştı. Doktoruma neden böyle olmuş olabilir, acaba yetersiz mi besleniyorum diye sordum. Çünkü et ve yumurta çok yiyemiyorum, içim çekmiyor. O da gelişim geriliği olsaydı, yetersiz beslenseydin suyun az olurdu dedi. Normal gördü bu durumu. İnce, narin yapılı bir bebek dedi sadece. Değişebiliyor bu ölçüler aydan aya demek ki. Ben son haftalarda hamur işi, tatlı vs biraz fazla yemiştim, kendime çeki düzen vermeye karar verdim.

Canım benim de FL bir hafta geri çıktı. Doktor 1 haftalık ileri geri farklar önemli değil dedi. 2 hafta ve üzeri şüpheli durum oluyor demek ki. Ayrıca bildiğin işaret koyup çizgi çekip en yakın değeri buluyorlar yani. Bebegin duruşuna cihaza göre değişir üzmeyin kendinizi

Cnm bizimde AC geri çıktı. ve Dr onun dışında herşey normal dedi. en son bu çarşamba gittiğimde tam bir hafta geri çıktı yine herşeye normal dedi. Suyu, kilosu, boyu, bebeğe giden kan ve oksijen akısı hersey ii dedi. Bu son 2 kontrolde geri çıktı ve her ikisi dede aynı poziyondaydı başı sol kaburgamın altındayfı ayakları da sag kaburgamın altında belki pozisyonda etkiliyordur. senin bebişi. hangi poziyondaydı

Hemen by modelin videolarını izleyip araştırıyorum canım çok teşekkür ederim

Stokkeye de baktım ben fiyat olarak mamas papasın 2 katıydı vazgeçtiö

Benim eşimden başka kimsem yok benim ve eşimin ailesi türkiye de tedbir için erken başladım
Ben de 30+0 ım bugün, normalde eve gündelik tenizliğe gelen ablayla birlikte yapacaktık konuşmuştuk ama ben bekleyemedim 1 hazirandan sonra uzaktan çalışma kalkar da yorulurum yapamam diye tüm çamaşırları yıkadım bir posta ütüleyip yerleştirdim bile organizerlerin tek gözüne 4 tane alt sığıyor ya inanılmaz minik her şeyi İyi ki kendim yapmışım ablaya bırakmamışım tek tek dokunmak yıkamak müthiş bir his erken mi bilmiyorum ama bence zaten sıcaklar gelirse zorlaşacak bide uzaktan çalışma kalkarsa benim için, zaten çekmeceleri de açılıp kapanıp durmaz toz da olmaz diye yapıverdim yarın son ütülerimi yapıp kıyafet işini kapatıyorum

Ohh çok iyi yapmışsın kuzum ütü yapmak hiç bu kadar zevkli olmamıştı dimiiiiSağlıklı günlerde giysin oğluşunValizimizi bile hazırlasak yeridir ne olur ne olmazMalum benim valiz işim uzun sürer sjdhdjajjd

Evet banada mesela suyun çok iyi dedi.Bebegin haftasıyla uyumlu ne önde nede geride dedi.Gerci son 3ay bu ölçümler de yanılma çok oluyormuş ölçümler de oynama hatalı ölçüm vs.
Birde fl ölçümü gerçek bilgiler vermiyormuş tahmini hesap yapıyormuş gibi birşeyler okudum biraz fazla araştırdım

Bizim de geçen odamız geldi temizliğini yaptım ama sonra dayanamayıp poşetin içindeki kıyafetlerini askılarına asıp yerleştirdim organizerlere zıbınlarını koydum idari iznimin biteceği son hafta eşyalarını yıkayıp ütülerini yapıp yerleştireceğim bu haliyle yerleştirmek bile o kadar keyifliydi ki sabırsızlanıyorum şimdiden hatta o hafta hastane çantasını bile hazırlamayı düşünüyorum

Kızlar merak etmeyin kızımda 2 hafta geri çıkıyordu hep.beni 34. Haftada sezeryana alacaklardı hatta.2500 bile doğmaz dediler hatta ultrasonda.ama son gittiğim doktorum merak etme keyfi gayet yerinde o ne zaman isterse o zaman doğar dedi.41. Haftada doğdu ve tam 3 kilo ddoğmuştu.ultrasonlar her zaman doğru sonuç vermeyebilir.

Eşim diyor ki inanamıyorum çamaşır yıkayıp ütü yapıyorsun inanamıyorum amin bebeğim hepimizin bebesi güle güle giysin bence de yavaş yavaş ona da girişicem önümüzdeki hafta itibariyle senin hastaneye girişin en az iki valiz ben diyim ğkğkğkğkğk

Güle güle kullansın annesi güzel günler geçirsin inşallah odasında çok doğru düşünüyorsun ben idari izinli olmadığım için 1 haziranla yasakların kalkacağını düşündüğümden yaptım yoksa 32 hafta da çok uygun

Annelik işte, ben de öyle hemen araştırıyorum acaba bir şeyi yanlış mı yapıyorum diye

Haklısın canım, ilk gebelik olunca insan panik yapıyor bir değer geride, bir değer ileride olunca

Benimkinin de başı sol kaburgamın altında, aynı pozisyonmuş Tüm ağırlığı şu an solda dedi, sol bacakta ödem, kramp, ağrı yapabilir dedi. Gerçekten de sol bacağıma kramp giriyor ara ara. Bel fıtığım da sola bası yapıyordu, o da ara ara yokluyor ama idare ediyorum çok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…