2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Mrb kızlar nasılsınız epeydir yazmıyorum sessiz sessiz okuyordum.
Dün dış çekimi yaptık çok yorucu geçti. Yapmayı düşünenler varsa havalar daha ısınmadan ve karnınız iyice büyümeden Bi an önce yapın derim çünkü çok yorucu ve sıcak geçti.
Ögleden sonra Dr gittik şimdilik Bi sıkıntı yok fakat BPd Ölçüsü 23+2 hafta uyumlu çıktı ama ben 24+4 haftalığım böyle bişey le karsılasan oldu mu?
Benim ölçülerim hep farklı çıkıyo günümden. Kafa ölçüsü ilerde. Bacak ondan bi hafta geride falan

Evet ya kız olsa daha çok seçenek var
bizim de erkek uraz koyacagız . 💙allah nasip ederse . önceden efe istiyorduk efe yi herkes koyuyor . uraz öyle hoşuma gitti . azıcıkta uraz kaygılaroglundan da koyuyorum adamın tarzına bitiyorum :) oglum olacagını duyunca uraz koyabiliriz dedim anlamı da güzelmiş. sans nasip kısmet demek . ben birazcık sansızımdır . şansım olsun inş 🙏

neden diyemeyesiniz ki? ben sziin yerinizde olsam orda memnunsam saglık hizmetlerinden orda dogururum . ne demek amcası halası falan öpelim dicek. asla türkiye de ayıp olmasın yok cok sıkıldık yok o kadar da olmaz diye diye vakalar coştu. 5,5 aylık hamile kadın öldü bebgiyle .
alınacak kişi kendi annem babam olsa bile gözüm görmez. alınan alınsın küsen küssün. eşim işe başlayıca dogumdan sonra ona bile maskw ile sevdirmeyi düşünüyorum ben .
asla kendim ve eşim haricinde de dogunca kimseye öptürmem . böyle bişey olamaz . hastalık bu ya . 14 günlük bebeklerin covid yogun bakımı videosuna bakın haberlerde içiniz acır . kimi annesinden babasından kimi onu görmeye gelenlerden kapmış covid . kimse gelmesin bana hediye de getirmesin takı da . görmeye de gelmesin hiç umrumda degil .
Canım çok haklısın ama nerde ben de o cesaret bu huyumdan nefret ediyorum ama napayım cesaretimi toplayacağım öpmeyin diyeceğim artık umarım gerek kalmaz😒 burada doğum yapabilirim ama 8yaşında kızım var hiç akrabamız yok onu kime bırakayım eşim hangimize bakacak
Evet ya kız olsa daha çok seçenek var
Ben de tam tersi düşünüyorum 😂 kızımıza hala isim bulamadık ben Asel istiyorum eşim klasik bir şeyler ver diyor. arkadaşımın oğlunun ismi doruk Efe şimdi 2.geliyor ona da Atlas Ege ismini verecekler size fikir olur belki☺️

bizim de erkek uraz koyacagız . 💙allah nasip ederse . önceden efe istiyorduk efe yi herkes koyuyor . uraz öyle hoşuma gitti . azıcıkta uraz kaygılaroglundan da koyuyorum adamın tarzına bitiyorum :) oglum olacagını duyunca uraz koyabiliriz dedim anlamı da güzelmiş. sans nasip kısmet demek . ben birazcık sansızımdır . şansım olsun inş 🙏
İsim de güzel Uraz kaygılaroğlu da😄 benim de hoşuma giden isimlerden çevremde olmasa düşünecektim. Bol şanş getirsin inşallah🌸
Bende hala karar vermedim en zoru isim konusu bence,,, bence kiz ismi daha zor erkek ismi okadar secenek cokki insan karar vermekde zorlaniyor
Benim de aklımda çok kız ismi vardı hoşuma giden ama erkek hiç gelmiyo aksilik🙂 İnsan kendisine gelince seçenek azalıyo beğenemiyo demek ki :)

Ben 3 tane bulmuştum. Ailemle ikiz doğuran çok öyle olursa diye ama ilkine Balamir ikinci olursa Barbaros üçüncü olursa Mirkelam demiştim ama şansıma kız olacak tek 🤣🤣🤣 çalışmadığım yerden geldi 😂
Güzel isimlermiş, kız ismi seçmesi daha zor gelir şimdi size o kadar erkek isminden sonra 🙂

Güzel isimlermiş, kız ismi seçmesi daha zor gelir şimdi size o kadar erkek isminden sonra 🙂
Aynen öyle bi de rüyamda hep kız gördüm hiç erkek görmemiştim neyime erkek beğendiysem😂 erkek olsun diye bi özenmem de yoktu.
Erkek isimlerini eşime söylediğimde direk tamam demişti ama kızda çakışıyoruz şimdi. İş daha ciddiye bindiği için heralde. Ben Azra diyorum o Zeynep 😂😂

Biz de öykü düşünüyoruz ismine kızımın abi ismiyle pek uyumlu olmadı ama çok hoşuma gitti😂 abisi de ali asaf🥰 bu kez iki isim olsun istemedim tek isim olarak da Öykü çok hoşuma gitti. Ama isim koymak gerçekten cooook zor ya etkiliyor bence karakteri de o yüzden o isimdeki kişilere bakıyorum anlamına bakıyorum ayyyy🤦😂

Aynen öyle bi de rüyamda hep kız gördüm hiç erkek görmemiştim neyime erkek beğendiysem😂 erkek olsun diye bi özenmem de yoktu.
Erkek isimlerini eşime söylediğimde direk tamam demişti ama kızda çakışıyoruz şimdi. İş daha ciddiye bindiği için heralde. Ben Azra diyorum o Zeynep 😂😂
Benim bir arkadaşımın kızının ismi Azra Zeynep 😊

Teşekkürler canım🥰 ben de bir bakayım hareket etmeyince içtiğim su bile kilo yapıyor şu hamilelikte

Benim eşim kalacak ama hayatta oturup eğitime katılmaz benimle😅
BEnimde eşim aynı 😅 o yüzden ablamla katılmayı düşünüyorum ama daha cesaret edemedim sürekli girebilirmiyim bilmiyorum 😃

kızlar bügün ile beraber 3 gün oldu wc gidemiyorum ağizdan çikolata şeklinde ilaç verdiler işe yaramadı fitil verdiler o da işe yaramadı fitil karın ağrısı yapti wc gittim fitili çıkartım sadece :KK43: lavman yapmayı duşünüyorum ama bebeğe zararı olur mu bilmiyorum karnım taş gibi oldu ağrım oluyor yemek yemek istemiyorum tüm gündür sivi tukettim sicak su bile içtim sabah aç karnına çayıma yağa katım içtim akşam erik yedim yatmadan yapacak birşeyim kalmadı çaresizlikten ağlayacağim artık o dereceye geldim 😕😕
Geçmiş olsun bende 3 günde bir tuvalete gidebiliyordum doktorum magnezyum başladı. Kahvaltıdan 1-2 saat sonra onu içiyorum birde aç karna suda beklettiğim kuru incir bende bu işi çözdü. Kesinlikle tavsiye ederim.

Amin inşallah 😀

X