2021 Aralık Anneleri

Benim sağ kasıkta sabit bi ağrı var bir süredir rahatsız edici değil ama normal mi? Bugün ağrıyor.
Bnm de kaşık değilde sağ taraf kalçamda oturup kalkarken eğilirken ağrı oluyor yürürken yok durunca oluyor anlamadım pztesi dr Arıcam bakalım

Onemli olan saglikli beslenmek zaten, ona ragmen kilo aliniyorsa da tamamen hamilelikte yavaslayan metabolizma 🤦🏼‍♀️Ben ne yuruyus ne pilates yapiyorum, ama yapmayi da cok istiyorum. Pilates icin bi yere mi gidiyorsunuz yoksa internetten mi?
Kendim yapıyorum, öncesinde de yapıyordum şimdi o zaman yaptığım zararsız olacağını düşündüğüm hareketleri uyguluyorum :)

Karnim buyumuyor hic diyorum iki gun sonra bi bakmisim aniden buyuyor😂sizin de boyle mi? Ben hamilelikten once hep yavas yavas buyuyecegini dusunuyordum o yuzden smdi cok sasiriyorum. Bol bol yaglanmak kremlenmek lazim bu kdar hizli buyuyen karin catir catir da catlar🙆🏼‍♀️
Akşama doğru kocaman oluyor bmm karnım bazen daha küçük bazen büyük çok degısıyor

Anam 20 sayfa konuşmuşsunuz benden sonra ay okuyamadım tabi ki. Hello herkes iyidir inşallah. 😘😘😘😘
Oo mekanın sahibi hoşgeldin 😬
İyidir iyi müzik dinlet geçen uygulamada bana müzik duyar yazıyordu 🤣
Masal okuyordum, konuşuyordum hep evdeyken
Şimdi evde değilim
O işler biraz aksadı o yüzden
Dün ama sanki iki tık tık duydum gibi 😬

Hanımlar şimdi bn devlete acile kalçam ağrıyor diye gitsem komik olmaz demi en azından bana göre ilaç verir diye düşündüm hemde bebemi görürüm 🤣

Karnim buyumuyor hic diyorum iki gun sonra bi bakmisim aniden buyuyor😂sizin de boyle mi? Ben hamilelikten once hep yavas yavas buyuyecegini dusunuyordum o yuzden smdi cok sasiriyorum. Bol bol yaglanmak kremlenmek lazim bu kdar hizli buyuyen karin catir catir da catlar🙆🏼‍♀️
Benimde öyle oluyor çünkü kafamı eğip göbegime baktıgımda büyümemiş gibi geliyor😂 evde oldugum için çok sık aynaya bakmıyorum sonra dışarı cıkcagım zaman bi bakıyorum kocaman olmuş diye şaşırıyorum🥰

Oo mekanın sahibi hoşgeldin 😬

Masal okuyordum, konuşuyordum hep evdeyken
Şimdi evde değilim
O işler biraz aksadı o yüzden
Dün ama sanki iki tık tık duydum gibi 😬
Alıştırdın çocuğu masala ninniye 🤣🤣
Ya bn kendimi hiç hamile gibi hissetmiyorum bi tek karnım büyüyor neden acep evdeki bebeyle. (9 yaşında bebe dediysem )uğraşmaktan mı acep 🙈🤣🤣

Alıştırdın çocuğu masala ninniye 🤣🤣
Ya bn kendimi hiç hamile gibi hissetmiyorum bi tek karnım büyüyor neden acep evdeki bebeyle. (9 yaşında bebe dediysem )uğraşmaktan mı acep 🙈🤣🤣
Vaktin yok bence hissetmeye 😂
Ben tartıya çıkınca çılgın gibi hissediyorum hamile olduğumu en çok 😂😂

Hayirli haberler cnm devlete mi ozele mi gtcen :)
Devlete gittim şehir hastanesi daha doğrusu gitmez olaydım
Kadın doğum acile danışmada ki telefonla aradı hasta var kalçası ağrıyor muş biz bakamayız erişkine gitmen gerekiyor dediler
Dedim neye bakıyorlar çok kanama ve 5 dakika da bi sancın olursa bakıyorlar
Erişkine gittim 200 kişi vardır sırada dedim eve gidelim bn iyileştim 🤣döndük yarın kendi dr arıcam 🤣

Kadın doğum acile danışmada ki telefonla aradı hasta var kalçası ağrıyor muş biz bakamayız erişkine gitmen gerekiyor dediler
Erişkine gittim 200 kişi vardır sırada dedim eve gidelim bn iyileştim 🤣döndük yarın kendi dr arıcam 🤣
Heryerde aynısını yapıyorlar demek ki ben de sırt agrısıyla gottım kıpırdayamıyordumm normal acıle gıt dedıler doktoru gormedım bile girişte gönderiyorlar

Aman bi gezdin geldin işte. 🤪

Allahim ya :))))neyse kendi doktorun ne dicek bakalim randevun ne zmndi?benim çarş

X