2021 Aralık Anneleri

Kizlar aksamlari bacagim ve kollarim cok kaşınıyor uyuyamiyorum kasinmaktan.. nette normal yaziyor ama ben gibi olan varmi
Biraz daha takip edip kanda ALT ve AST baktırmanda fayda var canım.
Kız kardeşimin 2 hamileliğinde de oldu. Karaciğer enzimleri yükseldiğinden oluyormuş o kaşıntı. Çok şükür ama sağlıkla dünyaya geldi kızları.
İnşallah onunki gibi değildir. Dayanılmaz bir kaşıntı olur ve böyle artarak devam ederse ben olsam bi baktırırdım.

Kızlar selam nasılsınız.. Umarım herşey yolundadır🙏 bir sorum olacak, progesteron fitil kullanan arkadaşlar kaçıncı haftadan sonra bıraktınız? Doktorum net birşey söylemedi 😆

Kızlar selam nasılsınız.. Umarım herşey yolundadır🙏 bir sorum olacak, progesteron fitil kullanan arkadaşlar kaçıncı haftadan sonra bıraktınız? Doktorum net birşey söylemedi 😆
Bende hala iğne kullanıyorum bana da bişey demedi ama kullanmayınca ağrım oluyo

Hani size çok bi şey almayacağım demiştim ya
Şu an nerdeyse ilk ayı rahat çıkaracak miktarda giysi doldu ev 😂😂😂😂
Almaya baslayinca insanin eli alisiyor bence🥰 ben de her sey guzel olsun ozel olsun gerekli olanlar olsun diye diye kararsizliktan iki parca esyayla doguma giricem sanirim🤖🤖🤖

Almaya baslayinca insanin eli alisiyor bence🥰 ben de her sey guzel olsun ozel olsun gerekli olanlar olsun diye diye kararsizliktan iki parca esyayla doguma giricem sanirim🤖🤖🤖
Peki henüz bir çöp bile almamış olanlar ne tarafa doğru utansın? 😂😂
Bana yalnız büyük bi kısmı hediye geldi ben sadece 5 zıbın 2 ya da 3 tane de tulum aldım sanırım 😂
Yazınca yine çok geldi gerçi gözüme 🙈

X