2021 aralık ayı tüp bebek transfer olacaklar gelin birlikte bekleyelim🌺💮🌿

Canım ilk testi ven yaptırdım 6.gun 87 8.gun 316 çıktı bugun 9.gunum ama dun akşamdan beri lekelenme oluyor normal de dr artış mükemmel yine kana gerek yok cuma gunu ultrason demişti ama lekelenme yüzünden yarin yine kan istedi deger artıyor mu düşmüş mü diye bakacak inşallah düşmez artmaya devam eder şimdilik hamileyim inşallah herşey yolunda gider rabbim yarim bırakmasın inşallah bu defa🙏🙏dualarım hepinizle 🤗🤗🤗💖💖
Allah'ım güzel haberlerle gelmeyi nasip etsin inşallah
Benim de yaş 34 ilk tedavim yarın yumurta toplama işlemi 🥰 Allahım isteyen her annenin kucağını doldursun🙏🏻
Hoşgeldiniz 🌹
Hadi başlasın tedaviler geksin güzel haberler 🙏🙏🙏🙏🙏😍😍😍😘😘💖💖hayırlı olsun cmm
İnşallah en hayırlı şekilde başlamak nasip olsun Allah yüzümüzü güldürsün 🌹

Günaydın arkadaşlar aralık ayı transfer için iki ayrı grup varmış bu grubu yeni gördüm ☺️ Ben de 2 aralık 2 adet 5. Gün embriyo transferi oldum. Dünden beri karnım sürekli gurulduyor anlamadığım bir şekilde 🤷🏼‍♀️ Onun dışında sanki hiç transfer olmamış gibiyim 😔
Merhabalar bende geldim 1 aralık transferim gerçekleşti ve sadece ilk gün hafif agrım oldu suan hafif sol kasık agrı gelip gidiyor o kadar ve 2 embriyo transferim gerçekleşti ☺️

Amin inşallah geçmişe çok gidemedim hamiş olan transfer olan var mı aramızda yeni toparlanmaya başladım kendi sürecim de başlayacak sayfaya bakamadım çokta
Canım başın sağolsun rabbim sabrını versin inşallah tedavi sürecin çok güzel ilerler sağlıklı hayırlı bir evladın olur 🙏🤰

🧿🧿HAYDE HAYIRLISI OLSUN DİYELİM🧿🧿

Merhaba hanımlar gelin birlikte bu süreci takip edelim hakkımızda hayırlısı olsun 🤗🤗

YAŞ 25
DENEME 1.Cİ
EMBRİYO 2.Cİ GÜN
TRANSFER -
SONUÇ -
BÖYLE YAZIP BENİ ETİKETLERMİSİNİZ???

@efsunn210102 😇 @Selin n 😇 @Loya-Kiana 😇 biz Kasım topiğin'de tanıştık yolumuz Aralık ayında da birlikte ilerlemeye devam ediyor🌹🌹🌹🌹

Bismillahirrahmanirrahim 🤲🏻💖

İsimyaşdenemeembriyotransfersonuç💖

@Demiripek433.cü deneme5.ci gün
@istanbul88311.ci deneme6.cı gün
@nacwes332.ci deneme3.cü gün
@akyaa343.cü deneme9 aralık
@Loya-Kiana312.ci deneme5.ci gün
@altnekn322.ci deneme5.ci gün
@Ilaymilya307.ci deneme5.ci gün26 kasımsonuç bekliyor
@Gldmergn243.cü deneme5ve6.cı gün
@gulcehanim271.ci deneme5.ci gün
@hasretim0601332.ci deneme5.ci gün
@Saturnyildizi323.cü deneme2 yada 5.ci gün
@FlyingHummingbird312.ci deneme5.ci gün
Iron Butterfly Iron Butterfly 251.ci deneme2.ci Gün
@Mucizelereinanin55293.cü deneme
@Efolis313.cü deneme
@lightbrown301.ci deneme
Hayat su Hayat su 252.ci deneme
@Tesnim1989326.ci deneme
@hukukkusu321.ci deneme
@Maydonozhanim273.cü deneme
@Selin n261.ci deneme
@efsunn210102251.ci deneme3.cü gün
Aylis16 Aylis16 231.ci deneme5.ci gün
@Zeynepkur383.Cü deneme5.Cİ gün3 Aralık
@Gulen yuzum374.CÜ deneme5.ci gün25 kasımsonuç bekliyor
@Aslanb281. Cİ dENEME5.Cİ GÜN
H halleycik 301.Cİ DENEME
@kedicique
@karyelimmm241.Cİ DENEME5.Cİ GÜN
@leyladanvazgecme443.CÜ GÜN
@Verayinrengi242.Cİ DENEME5.Cİ GÜN
Merhaba beni de ekler mısınız yaş: 29 Ilk denemem 5. Gün embriyosu 9 unda transferim olacak inşallah 🍀

Allah razı olsun kuzum azaldı şükür iğne yaptırıyorum gunde 1di ikiye çıkardı yarın kan vercem

Canım sancı 3.gunden bugün e kadar sürüyor başka belirti olmadı bide iki gündür göğüs hassasiyeti var normal de heradrt yaklaştığında olduğu icin pek belirti olarak bakmadim

bugun 9.gunum normalde test günüm yarın ama ben sabırsız olduğum ucin 5.gun idrar 6.gun kanda gördüm
Çok şükür canım korkma herşey güzel olacak 🤲🏻🤲🏻🧿🥰

Gunaydin guzeller. Korku ve sevinci ayni anda yasiyorum, 7.gun bugun test yaptim cok silik ama pozitif gordum cok sukur Allahim devamini getirsinde, ben ilkimi kimyasal gebelikle gecirmistmim. Doktor sebeb olarak miyomum vardi onu ve ya ebriyonun genetigi bozuk ola bilir dedi. Sonra ameliyyat oldum miomum alindi, sizce bu seferde kimyasal olmaz dimi? 🥺 Allahim ne olur olmasin. Allahim hepimizi anne eylesin insallah🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Gunaydin guzeller. Korku ve sevinci ayni anda yasiyorum, 7.gun bugun test yaptim cok silik ama pozitif gordum cok sukur Allahim devamini getirsinde, ben ilkimi kimyasal gebelikle gecirmistmim. Doktor sebeb olarak miyomum vardi onu ve ya ebriyonun genetigi bozuk ola bilir dedi. Sonra ameliyyat oldum miomum alindi, sizce bu seferde kimyasal olmaz dimi? 🥺 Allahim ne olur olmasin. Allahim hepimizi anne eylesin insallah🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Amin cnm🙏🏻 Umarım devamı gelir Allah yardımcın olsun. Ne güzel erken görmüşsün pozitifi idrarda. O pozitife güven sen de pozitif düşün 👊🏻

Benim de bugün transfer gününü saymazsak 4. Günüm. Ama adet belirtilerim aynen devam. Ya diğer transfer olanlarda durum ne mersk ediyorum? Benim resmen adet öncesi olduğu gibi sindirim sistemim maşallah çok iyi çalışıyor benim hep öyle olur afedersiniz bir de sürekli gaz çıkarma 🤦🏽‍♀️ Başka da hiç bir şey yok 🤷🏼‍♀️ Bu son dememdi son 2 embriyom kalmıştı 🥺

🧿🧿HAYDE HAYIRLISI OLSUN DİYELİM🧿🧿

Merhaba hanımlar gelin birlikte bu süreci takip edelim hakkımızda hayırlısı olsun 🤗🤗

YAŞ 25
DENEME 1.Cİ
EMBRİYO 2.Cİ GÜN
TRANSFER -
SONUÇ -
BÖYLE YAZIP BENİ ETİKETLERMİSİNİZ???

@efsunn210102 😇 @Selin n 😇 @Loya-Kiana 😇 biz Kasım topiğin'de tanıştık yolumuz Aralık ayında da birlikte ilerlemeye devam ediyor🌹🌹🌹🌹

Bismillahirrahmanirrahim 🤲🏻💖

İsimyaşdenemeembriyotransfersonuç💖

@Demiripek433.cü deneme5.ci gün
@istanbul88311.ci deneme6.cı gün
@nacwes332.ci deneme3.cü gün
@akyaa343.cü deneme9 aralık
@Loya-Kiana312.ci deneme5.ci gün
@altnekn322.ci deneme5.ci gün
@Ilaymilya307.ci deneme5.ci gün26 kasımsonuç bekliyor
@Gldmergn243.cü deneme5ve6.cı gün
@gulcehanim271.ci deneme5.ci gün
@hasretim0601332.ci deneme5.ci gün
@Saturnyildizi323.cü deneme2 yada 5.ci gün
@FlyingHummingbird312.ci deneme5.ci gün
Iron Butterfly Iron Butterfly 251.ci deneme2.ci Gün
@Mucizelereinanin55293.cü deneme
@Efolis313.cü deneme
@lightbrown301.ci deneme
Hayat su Hayat su 252.ci deneme
@Tesnim1989326.ci deneme
@hukukkusu321.ci deneme
@Maydonozhanim273.cü deneme
@Selin n261.ci deneme
@efsunn210102251.ci deneme3.cü gün
Aylis16 Aylis16 231.ci deneme5.ci gün
@Zeynepkur383.Cü deneme5.Cİ gün3 Aralık
@Gulen yuzum374.CÜ deneme5.ci gün25 kasımsonuç bekliyor
@Aslanb281. Cİ dENEME5.Cİ GÜN
H halleycik 301.Cİ DENEME
@kedicique
@karyelimmm241.Cİ DENEME5.Cİ GÜN
@leyladanvazgecme443.CÜ GÜN
@Verayinrengi242.Cİ DENEME5.Cİ GÜN
Benide eklermisiniz yaşım:24
1 aralıkta transfer oldum
3.gün embriyosu
2 embriyo transferi
İlk denemem
Sonuc bekleniyor ☺️

Benim de bugün transfer gününü saymazsak 4. Günüm. Ama adet belirtilerim aynen devam. Ya diğer transfer olanlarda durum ne mersk ediyorum? Benim resmen adet öncesi olduğu gibi sindirim sistemim maşallah çok iyi çalışıyor benim hep öyle olur afedersiniz bir de sürekli gaz çıkarma 🤦🏽‍♀️ Başka da hiç bir şey yok 🤷🏼‍♀️ Bu son dememdi son 2 embriyom kalmıştı 🥺
Gaz progesteron yukselince cogalir, bendede var. Bire bir adet donemi nasilsa oyleyim, bu gece sancidan sabaha kadar kivrandim resmen. 3 ya 4cu gun bende adetdeki gibi tualete ciktim afedersin, dun 6ci gun karnim davul olmustu cikamadim dufalakla ciktim. Iyi dusun iyi olsun insallah Allah tamamini erdirsin hepimiz icin.

Gaz progesteron yukselince cogalir, bendede var. Bire bir adet donemi nasilsa oyleyim, bu gece sancidan sabaha kadar kivrandim resmen. 3 ya 4cu gun bende adetdeki gibi tualete ciktim afedersin, dun 6ci gun karnim davul olmustu cikamadim dufalakla ciktim. Iyi dusun iyi olsun insallah Allah tamamini erdirsin hepimiz icin.
Umarım progesteron yüksekliğindendir çok sağol 🙏🏻 Benzer şeyleri yaşıyoruz galiba. Aminn Allah isteyen herkese nasip etsin 🙏🏻

Ayy benimde bu manyak progestandan ozaman🤣 deli gibi ağrım oluyor iki üç saate bir vuruyo beş dk ben iptal🙄

X