2021 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    285
Pirilam devlet karşılıyor bende aldım 50 küsur fiyatı vardı ben 14.50 TL'ye aldım

Yok canım birşey olmaz merak etme ben ilk gebeliğim de 18 yaşındaydım bebeğim 3 aylık olana kadar saat 4e kadar ya birşey yemezdim yada bir kekle dururdum turp gibide oğlum oldu. Tabi yaptığım iyi birşey değildi şimdiki aklım olsa mutlaka birşeyler yerdim. Sende kafama takma birşey olmamıştır Allah'ın izniyle hem şöyle düşün kimisi bulantidan hiçbir şey yiyemiyor yese bile çıkartıyor olsa onların bebeklerine olur. Bundan sonra biraz dikkatli ol canın birşey istemese bile birşeyler atıştır az ye sık ye

Arkadaşlar merhaba ben 11 buçuk haftalık hamileyim. Folik asit kullanmayı ne zaman bıraktınız merak ettim? Bir de kilo aldiniz mi ne kadar aldiniz
Doktorum 12.haftada bıraktırıcam dedi.. Ben hiç kilo almadım kendimden verdim hatta midr bulantısından ilk 3 ay kilosuz geçti.. İnş bundan sonra da düzenli alırım oda sadece bebişe

Arkadaşlar merhaba ben 11 buçuk haftalık hamileyim. Folik asit kullanmayı ne zaman bıraktınız merak ettim? Bir de kilo aldiniz mi ne kadar aldiniz
Merhabalar 12 den sonra folik asiti bırakıp kan ilacı ve elevit vitamin ilacına başladım. 13 hafta ya gircem kilo almadım bulantılar yüzünden

merhaba kızlar 11+4 teyim ultrasonda bir hafta falann ileride gözüktü. cinsiyet tahmini yapabilecek olan var mı

Eklentiler

• IMG_20210402_204900.jpg
    77,4 KB · Görüntüleme: 47
Ben hamile oldugumu ogrendikten sonraki iki haftada 4 kilo aldim ☹ duzenli yemek yemiodum onceden duzenli yemege basladigim icin oldu diye dusunuyorum. Mide bulantim vardi ama cok kusmadim. Sonraki haftalarda almadim da vermedim de. 11. Haftayim simdi. Hamile pilatesine gidiyorum. Normalde gidiyodum zaten iki farkli doktora gittim ikisi de dewam et dusuge neden olur diye yanlis bi algi war aksine gelisim icin ii dediler. Dewam ediyorum bi sorun olmaz ins

Canım bende bugün 11+3 üm kontrolüm vardı .Doktor artık folik asidi bırakabilirsin dedi .Ben 2,5 kilo verdim midem bulanacak korkusundan .

Ben 12. haftada bırakıp başka bir vitamine geçtim doktor tavsiyesiyle. Şu an 14. haftadayım ve beş kilo aldım maalesef. Hiç kusmadım bu süreçte, öğünlü yedim, bir de halsizlikten dolayı az hareket edince şimdiden beş kiloyu aldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…