2021 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    285
Evet ya ne kadar titrersen üstüne gelir seni bulur derler. Rabbim korusun kollasın. Valla canım yatarken bir Ayetel kürsi okuyorum üflüyorum Allahım sana emanet diyorum yatıyorum. Emanetleri kaybolmayan Allah’a emanet ediyorum.

Kızlar bende sağa yatmayı seviyorum ama sol dediler diye sola yatmaya çalışıyorum uykuda dönüyorum bazen.Bu arada kan ilacına başlayacağım ne diyorsunuz sabah mı içeyim akşam mı bunu içip 1saat sonra mı kahvaltı ediyorsunuz ac icilecekmis ya da kahvaltıdan iki saat sonra nasıl yapıyorsunuz?

Aç karnına portakal limon yeşil biber yani c vitamini ile al cnm diğer türlü emilim olmaz faydasını görmezsin sabah kalkınca hemen bir bardak suya limon sık hapınla iç şifa olsun bebişine de sana da

Ben sabah erkene alarm kuruyorum. Yatagin yanina suyumu demir hapimi koyuyorum. Kalkip iciyorum sonra geri yatiyorum. En az 1 saat gecmedenuyansam da bisi yemiyorum. Gece yatmadan icmeyi de dusundum de ac karna icme kismini emin olmadim. Midem sabahki kadar bos olmuyo sonucta

Gebelikte kolestrole bakılmıyor diye kalmış aklımda. Yüksek olması normaldi sanki yine de yanlış bilgi vermek istemem ama ilk gebelikte benim de hep yüksekti

Gebelikte kolestrole bakılmıyor diye kalmış aklımda. Yüksek olması normaldi sanki yine de yanlış bilgi vermek istemem ama ilk gebelikte benim de hep yüksekti
Tam kan sayımında çıkmış canım. Kızlarda yüksek çıkar dedi, aile hekimine de sorayım dedim yine bakalım ne diyecek

Mai-sitarem dün soluma yatamadım kolumun ağrısından normalde bebek için çoğunlukla soluma yatıyordum sen ne durumdasın?

Bende aynı şeyi yazmak için girdim kızlar. Feci ağrıyor kolum valla. Gece Bi ara üstüne dönmüşüm acı içinde uyandım
Tetanos aşısından mı kızlar ağrılarınız, ben de dün oldum. Dünden beri geçmedi ağrım. Kolumu kaldırdığımda falan ağrıyo benim de. Yarın 3. Gün olacak geçer inşallah

Tetanos aşısından mı kızlar ağrılarınız, ben de dün oldum. Dünden beri geçmedi ağrım. Kolumu kaldırdığımda falan ağrıyo benim de. Yarın 3. Gün olacak geçer inşallah
Evet kuzum tetanoz. Bende dün oldum, akşama ağrı başladı hâlâ var. Çok ağrırsa buzla kompres yapabilirsin demişti hemşire.

Kızlar varis ağrısı çeken var mı? Ya da ilk gebeliklerinde varis sorunu yaşayanlar? Nasıl çözümler edindiniz acaba?

Kızlar çok gaz sancısı çekiyorum ne iyi gelir ya?
Ben de yiyeceklerle alakalı olduğunu farkettim .. bezelye felaket gaz yapıyor tecrübeyle öğrendim. dün yağlı bir yemek yemiştim o da öldürdü bütün gece, karnım 2 kat büyüdü ve geç yemek yemekte ben de gaz yapıyor. gazınız olduğu günler ne yediğinizi takip edin , tekrarlanmaması İçin çok işe yarıyor

Slm kızlar bende doktordan geldim şükür bebegimizin cinsiyeti değişmemiş oğluşum yine döktürüyodu eller kollar bacaklar havada oynuyordu birde doktorum çayı hahfeyi yasakladı içme dedi sanırım kansızlık vardı biraz ilaç da verdi onun yerine bol su ve meyve duyuları portakal suyu icmemi istedi kilosu boyu yerinde dedi bende 1.5 kg almışım 78 kg yum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…