2021 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    285
Galiba ağırlaştığım için kızlar haklısınız. Sabaha karşı biraz geçer gibi olmuş, anca rahat uyuyabildim. O da bölük pörçük.

Ben heyecanla 15 günlük tayin iznini bekliyorum. Ne yemek ne temizlik elimi sürmeyeceğim, kv yapsın oh ne güzel :KK70: 15 gün kafa izni vereceğim kendime :KK70:
Canım naptin şeker yuklemesini

Kızlar selamlar. Ben 24 haftalık oldum. Sunu merak ediyorum sizler hareketleri duzenli hissediyor musunuz? Yani ben bu konuya biraz kafayi taktim bazen 1 saat bekliyorum bi hareket olsun diye. Bir de ikiz benimkiler. Sizde durumlar nasil?
Merhabalar bizde bugun 25+1 olduk ebeye aynı şeyi sordum bende hareketleri. Düzenlenli hissedip saymamamız. Gerekli mi dedim erken daha dedi.. Bende akşamları daha çok hissediyorum biz hareket halindeyken onlar uykuda oluyormuş sanırım biz dinlenirken onlar Aktif 😊

Oyy kuzuya bak sen 😍 simdi seker yukleme yaptirinca hepimiz seninki kac kg kac gram diye baslariz dertlenmeye 😂
Bana 50 gr yaptı canım bakalım ne çıkacak 🤭
Maşallah canım 🧿 🧿 benim hala bulantım var içsem o şeyi anında çıkardı sanrım 3 kilo aldım ebe az dedi yiyemiyorum doğru düzgün.. Açlık şekeri verdim bende yarında tokluğa bakalım dediler..
Benim açken çok bulanıyordu, su içtim biraz od aha bulandırdı. Keşke içmeseydin su içmemen lazım dedi sekreter. Kan alan hemşire de sıkıntı olmaz dedi. Ben öyle açtım ki şekerli su karnımı doyurdu resmen hiç bulanmadı.
MaşaAllah kuzucuğa, Benimde Temmuz’un 13’ünde yapılacak canım, bir aç karna, birde tok karna kan veriliyor değilmi?
Açken bir tüp kan aldı canım. Yemek su kesinlikle yok dedi. Biraz su içtim edim, sekreter su içince olmaz dedi. Kan alan hemşire sıkıntı olmaz dedi. İlk tüpü aç aldı, sonra şekerli suyu içtim. Tam bir saat sonra yine kan aldı. O bir saatlik arada yemek içmek yok. Sonuçlanır bekliyorum bakalım.
Maşallah canım artık iyice büyüyorlar 😍
Ben çok kilo aldım, bebek de almıştır inşallah diyordum iyiymiş kilosu şükür 🤭🧿♥️
Canım naptin şeker yuklemesini
Yaptırdım canım sonuç bekliyorum. Önce aç kan verdim, şekerli su içtim, bir saat sonra yine kan verdim.50 gr yaptı.

Bana 50 gr yaptı canım bakalım ne çıkacak 🤭

Benim açken çok bulanıyordu, su içtim biraz od aha bulandırdı. Keşke içmeseydin su içmemen lazım dedi sekreter. Kan alan hemşire de sıkıntı olmaz dedi. Ben öyle açtım ki şekerli su karnımı doyurdu resmen hiç bulanmadı.

Açken bir tüp kan aldı canım. Yemek su kesinlikle yok dedi. Biraz su içtim edim, sekreter su içince olmaz dedi. Kan alan hemşire sıkıntı olmaz dedi. İlk tüpü aç aldı, sonra şekerli suyu içtim. Tam bir saat sonra yine kan aldı. O bir saatlik arada yemek içmek yok. Sonuçlanır bekliyorum bakalım.

Ben çok kilo aldım, bebek de almıştır inşallah diyordum iyiymiş kilosu şükür 🤭🧿♥️

Yaptırdım canım sonuç bekliyorum. Önce aç kan verdim, şekerli su içtim, bir saat sonra yine kan verdim.50 gr yaptı.
Aç aç dayanabildinmi

Dora01 Dora01 canım ben de seni merak ediyorum, iyi misin?
Merhaba canım iyiyim şimdilik. Hala riskli devam ediyor en son hunileşme vardı.yarın kontrol var bakalım ne durumdayım. Daha çok diğer konuda takılıyorum riskli gidiyor diye. Bu konuda fazla aktif olamıyorum teşekkür ederim sorduğun için senin nasıl gidiyor??

• Beğen
Reactions: The
Evet gün geçtikçe sabah eşime kahvaltı hazırlamak işkenceye dönüşmeye başladı 😁
Ya bendede var o sorun artık ystsktan kalkınca zorlanıyorum biryeri tutup destek alıyorum yüzüm gözüm şiş bu aralar ayaklarım parmaklarımda sis oluyor sıcak basıyor Allah'tan 1 ay dil kursu tatil rahat yatıyorum erken kalkma derdi yok 😁
Kızlar ultrasondan çıktım. 1 kilo 35 santim olmuş, çok hareketliydi yine 😆🤭 50gr şeker yükleme yaptı, ikinci kanı vermek içim bekliyorum. Mide bulantısı yapabilir dedi ama o kadar açtım ki karnım doydu resmen 😆

Açlık tokluk şükür temiz çıktı kızlar, hiçbir sorun yok. Vücudun çok güzel kaldırıyor şekeri değerin çok iyi dedi şükürler olsun 🙏 idrarda enfeksiyon çıktı yine, ona da şase verdi diye. Belki de su içmeden idrar verdiğin için çıkmıştır, bol suya devam dedi doktor.
Maşallah 🧿 çok sevindim csnim bebeğin icin maşallah kilosu iyi 😍🙏 bende tok karna yapmıştım şeker testini 300gr kafan şekerli su içtim bardak büyüktü yani. 1 saat bekledikten sonra kan aldılar o 1 saat içinde yemedim içmedim birşey bakalım sonuçları 9 temmuzda gidince değerimiz öğrencem ins iyidir sonuçlar 🤲😊

Kızlar bugün birden iltihapla karışık kanamam oldu, şimdi çok azaldı ama çok korktum. Doktorumu aradım ama hala 1,5 saattir cevap vermesini bekliyorum. Elli kere de asistanı aradım foto da attım, hala cevap yok. En son eşim gelince bir hastaneye gidicem artık, bu doktorlar konusunda benim yüzüm gülmeyecek herhalde anlaşılan, lafa gelince herkes “Beni geceyarısı bile arayabilirsin” diyor ama pratikte ulaşabilene aşk olsun.

Kızlar bugün birden iltihapla karışık kanamam oldu, şimdi çok azaldı ama çok korktum. Doktorumu aradım ama hala 1,5 saattir cevap vermesini bekliyorum. Elli kere de asistanı aradım foto da attım, hala cevap yok. En son eşim gelince bir hastaneye gidicem artık, bu doktorlar konusunda benim yüzüm gülmeyecek herhalde anlaşılan, lafa gelince herkes “Beni geceyarısı bile arayabilirsin” diyor ama pratikte ulaşabilene aşk olsun.
ah canım, haklısın endişelenmekte, ama inşallah hiç bir sorun yoktur. Doktor dediğin zaten bu zamanlarda gerekli, insan acayip sinir oluyor geri dönüş alamayınca...
Çok geçmiş olsun, hayırlı haberlerini bekliyoruz.

Kızlar ultrasondan çıktım. 1 kilo 35 santim olmuş, çok hareketliydi yine 😆🤭 50gr şeker yükleme yaptı, ikinci kanı vermek içim bekliyorum. Mide bulantısı yapabilir dedi ama o kadar açtım ki karnım doydu resmen 😆
Maşallah iri bebek sanırım tombik geliyor 🧿😻 Allah sağ salim kucagına almayı nasip etsin kardeşim

Bebeğin oynuyornmu peki hareketleri var mı

Hareketlerini hissediyorsun değil mi canım acile bi git ne olur ne olmaz

Kızlar selamlar. Ben 24 haftalık oldum. Sunu merak ediyorum sizler hareketleri duzenli hissediyor musunuz? Yani ben bu konuya biraz kafayi taktim bazen 1 saat bekliyorum bi hareket olsun diye. Bir de ikiz benimkiler. Sizde durumlar nasil?
Allah bağışlasın sağ salim kucagınıza almayı nasip etsin hareketleri genelde hissediyorum bazen çok net bazen saatler sonra felan

Kızlar sabahtan beri kasık ağrım var üşüttüm dedim ama korkuyorum da sanki çocuk içerde kasıklarıma bastırıyor az önce biraz eğildim belim yerinden çıkacak gibi ağırdı yattım iş yeri arkadaşım çocuk kanala baskı yapıyor dur doktora git dedi korktum iyice.

ah canım, haklısın endişelenmekte, ama inşallah hiç bir sorun yoktur. Doktor dediğin zaten bu zamanlarda gerekli, insan acayip sinir oluyor geri dönüş alamayınca...
Çok geçmiş olsun, hayırlı haberlerini bekliyoruz.

Sağol canım, doğuma girmiş şimdi de ya söyleceği iki cümle alt tarafı, gerçekten mahvoldum sinirlerim bozuldu. Keşke hastaneye gitseydim bunu bekleyeceğime, şimdi de hiçbir yerde acilde nöbetçi kadın doğumcu yok çok moralim bozuk.

Bebeğin oynuyornmu peki hareketleri var mı
Hareketlerini hissediyorsun değil mi canım acile bi git ne olur ne olmaz

Hissediyorum kızlar çok şükür. En kötü bir acile gidicez artık bakalım, eşimi bekliyorum.

Sağol canım, doğuma girmiş şimdi de ya söyleceği iki cümle alt tarafı, gerçekten mahvoldum sinirlerim bozuldu. Keşke hastaneye gitseydim bunu bekleyeceğime, şimdi de hiçbir yerde acilde nöbetçi kadın doğumcu yok çok moralim bozuk.

Hissediyorum kızlar çok şükür. En kötü bir acile gidicez artık bakalım, eşimi bekliyorum.
Geçmiş olsun inşallah önemli bir şey değildir. Ama leke kanama azıcık bende de olmuştu. Plesenta Rahime yaklaşmış demişti doktor ondan kanama olmuş. Bebek benim de oynuyordu. O yüzden merak etme canım bebek oynuyorsa. Plesentadan olabilir yani. Endişelenme diye söylüyorum

X