2021 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    285
Kızlar bugün birden iltihapla karışık kanamam oldu, şimdi çok azaldı ama çok korktum. Doktorumu aradım ama hala 1,5 saattir cevap vermesini bekliyorum. Elli kere de asistanı aradım foto da attım, hala cevap yok. En son eşim gelince bir hastaneye gidicem artık, bu doktorlar konusunda benim yüzüm gülmeyecek herhalde anlaşılan, lafa gelince herkes “Beni geceyarısı bile arayabilirsin” diyor ama pratikte ulaşabilene aşk olsun.
Canım genelde mesai bitimi akşam eve gittiklerinde cevapliyolar

Kızlar bugün birden iltihapla karışık kanamam oldu, şimdi çok azaldı ama çok korktum. Doktorumu aradım ama hala 1,5 saattir cevap vermesini bekliyorum. Elli kere de asistanı aradım foto da attım, hala cevap yok. En son eşim gelince bir hastaneye gidicem artık, bu doktorlar konusunda benim yüzüm gülmeyecek herhalde anlaşılan, lafa gelince herkes “Beni geceyarısı bile arayabilirsin” diyor ama pratikte ulaşabilene aşk olsun.
Benim doktorum öyle bi durumda mesaj atma direk hastane gel demişti çünkü telde hiç bir şey yamamam u demişti

Geçmiş olsun inşallah önemli bir şey değildir. Ama leke kanama azıcık bende de olmuştu. Plesenta Rahime yaklaşmış demişti doktor ondan kanama olmuş. Bebek benim de oynuyordu. O yüzden merak etme canım bebek oynuyorsa. Plesentadan olabilir yani. Endişelenme diye söylüyorum

İnşallah canım, benim biraz farklı sanırım iltihap da geldi, ondan korktum bebeğe zarar verir mi diye.

Benim doktorum öyle bi durumda mesaj atma direk hastane gel demişti çünkü telde hiç bir şey yamamam u demişti

Ya benimki de fotoğraf at dedi, sonra da doğuma girmiş zaten. Akşam eşim eve gelince Şehir Hastanesi’ne gidicez bakalım, sızıntı şeklinde hala geliyor yatıyorum ben de.

İnşallah canım, benim biraz farklı sanırım iltihap da geldi, ondan korktum bebeğe zarar verir mi diye.

Ya benimki de fotoğraf at dedi, sonra da doğuma girmiş zaten. Akşam eşim eve gelince Şehir Hastanesi’ne gidicez bakalım, sızıntı şeklinde hala geliyor yatıyorum ben de.
Aynen hareket etme inş biisy deyildir sadece lekelenmedir

Gecmis olsun canim umarim onemli bir sey degildir.

İnşallah bir şey yoktur canım ama sen tedbir amaçlı ayağa kalkma dinlen bence. Gelince de eşin, direk acile git

Kızlar sabahtan beri kasık ağrım var üşüttüm dedim ama korkuyorum da sanki çocuk içerde kasıklarıma bastırıyor az önce biraz eğildim belim yerinden çıkacak gibi ağırdı yattım iş yeri arkadaşım çocuk kanala baskı yapıyor dur doktora git dedi korktum iyice.
Dün benim de öyleydi. Nedenini bilmiyorum korktum da açıkçası ama bence rahim büyüdüğü için oluyor. Dün İkindi vakti gibi başladı, yatana kadar devam etti, sabah uyandığımda geçmişti.

Ya bendede var o sorun artık ystsktan kalkınca zorlanıyorum biryeri tutup destek alıyorum yüzüm gözüm şiş bu aralar ayaklarım parmaklarımda sis oluyor sıcak basıyor Allah'tan 1 ay dil kursu tatil rahat yatıyorum erken kalkma derdi yok 😁

Maşallah 🧿 çok sevindim csnim bebeğin icin maşallah kilosu iyi 😍🙏 bende tok karna yapmıştım şeker testini 300gr kafan şekerli su içtim bardak büyüktü yani. 1 saat bekledikten sonra kan aldılar o 1 saat içinde yemedim içmedim birşey bakalım sonuçları 9 temmuzda gidince değerimiz öğrencem ins iyidir sonuçlar 🤲😊
Benim 50gr 250 mlydi. Canım. Biraz asitli gibiydi, boğazımı yaktı hafif ama şükür kusma bulantı yapmadı. Aç karna hoşuma gitti aksine 😆
Çok sağol canım hepimizin bebişi sağlıklı olsun inşallahhh🙏♥️🧿
Canım çok geçmiş olsun. Tek gitme imkanın varsa acile görün, yoksa da eşin gelene kadar uzan, ayaklarını yüksekte tut.
Maşallah iri bebek sanırım tombik geliyor 🧿😻 Allah sağ salim kucagına almayı nasip etsin kardeşim
Çok teşekkür ederim kuzum, çok sağol ♥️😍aman sağlıklı olsunlar da ben aldığım kiloları geri veririm napayım 🤭 1 kg bebek, 1 suyu, 1plasenta, bir göğüsler vs diye diye 5 kilo kaldı bana, azcık mutlu oldum 🤭🤭
Kızlar sabahtan beri kasık ağrım var üşüttüm dedim ama korkuyorum da sanki çocuk içerde kasıklarıma bastırıyor az önce biraz eğildim belim yerinden çıkacak gibi ağırdı yattım iş yeri arkadaşım çocuk kanala baskı yapıyor dur doktora git dedi korktum iyice.
Canım dinlenince geçen bir ağrı mı? Öyleyse eğer rahim büyüdüğü içindir diyorlar. Eğer dinlendikçe geçmiyorsa, içinde raya etmezse bir doktora görün istersen. Öyle etraftan denilenlere de bakma ya. Doktorlar kaç sene okuyor da muayene etmeden kesin birşey demiyor, insanlar hemen kötüyü söyleyiveriyor. Sen kötü düşünme canım, birşey yoksa bile stresten bebeği de strese sokma. Haberdar et bizi de 🙏

Kızlar doktor bana döndü şimdi, kist varmış o patlamış endişe edilecek bir şey değilmiş. Allahım daha neler öğreneceğiz bakalım, hiç kist olduğunu bile anlamamıştım. 😱

Geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Bebiş de daha da hareketlendi zaten o da içimi ayrıca rahatlattı. Hepimiz kazasız belasız bu süreci atlatırız inşallah bundan sonrasında da...

Benim 50gr 250 mlydi. Canım. Biraz asitli gibiydi, boğazımı yaktı hafif ama şükür kusma bulantı yapmadı. Aç karna hoşuma gitti aksine 😆
Çok sağol canım hepimizin bebişi sağlıklı olsun inşallahhh🙏♥️🧿

Canım çok geçmiş olsun. Tek gitme imkanın varsa acile görün, yoksa da eşin gelene kadar uzan, ayaklarını yüksekte tut.

Çok teşekkür ederim kuzum, çok sağol ♥️😍aman sağlıklı olsunlar da ben aldığım kiloları geri veririm napayım 🤭 1 kg bebek, 1 suyu, 1plasenta, bir göğüsler vs diye diye 5 kilo kaldı bana, azcık mutlu oldum 🤭🤭

Canım dinlenince geçen bir ağrı mı? Öyleyse eğer rahim büyüdüğü içindir diyorlar. Eğer dinlendikçe geçmiyorsa, içinde raya etmezse bir doktora görün istersen. Öyle etraftan denilenlere de bakma ya. Doktorlar kaç sene okuyor da muayene etmeden kesin birşey demiyor, insanlar hemen kötüyü söyleyiveriyor. Sen kötü düşünme canım, birşey yoksa bile stresten bebeği de strese sokma. Haberdar et bizi de 🙏
Csnim benimki asitli değil idi şekerli şuydu gozumun önünde suyun içine toz birşey kattılar kaşıklar karıştırdılar iç dediler

Bebeği kiloları da nasıl hesapliyon 🤣😂🙈 her birine 1 er kilo yaptın rahme plasenta suya inşallah oyledir ya bende bilmiyorum ne ne kadar olcak 9 aya kadar şimdilik ben 76 dan 81 e geldim sanırım 90 i bulurum 😁🙈 geriye kaldı 3 ay bakalım o 9 kg nereye kime gidecek 😁 sağlıklı olsunlar da insallahi benim kilolarda bebeğe gider daha öğrenemedim kilosunu inşallah 10 gün sonra gidince öğrenirim o zaman 1 kg yu bulur birazcık da geçer inşallah 😍🙏🤲

Kızlar doktor bana döndü şimdi, kist varmış o patlamış endişe edilecek bir şey değilmiş. Allahım daha neler öğreneceğiz bakalım, hiç kist olduğunu bile anlamamıştım. 😱

Geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Bebiş de daha da hareketlendi zaten o da içimi ayrıca rahatlattı. Hepimiz kazasız belasız bu süreci atlatırız inşallah bundan sonrasında da...
Ay kız geçmiş olsun bu hamile halimle kist mi olmuş birde 🤦😳ay birde patlamış inşallah bebeğe zarar vermez inşallah tekrar çıkmaz kist geçmiş olsun canım 😐🙏

Ne yaptın canım doktora gittin mi son durum ne

Kızlar yazdım şimdi doktora haber bekliyorum hareketlerini hissediyorum bu arada
İnşallah kötü birşey yoktur csnim bu esnada iş yapma dinlen Uzan ayaklarını yüksek tut inşallah doktor çağırır da muaneye git bir baktır

Fotoğraftan mi anladı yani bunu 🤔

Sağol canım, doğuma girmiş şimdi de ya söyleceği iki cümle alt tarafı, gerçekten mahvoldum sinirlerim bozuldu. Keşke hastaneye gitseydim bunu bekleyeceğime, şimdi de hiçbir yerde acilde nöbetçi kadın doğumcu yok çok moralim bozuk.

Hissediyorum kızlar çok şükür. En kötü bir acile gidicez artık bakalım, eşimi bekliyorum.
Bizi de haberdar et diyecektim

Aman sıkıntı olmasın da geçmiş olsun canım

Fotoğraftan mi anladı yani bunu 🤔

Evet canım zaten böyle içeride yara gibi bir şey de gözüküyordu, Bartholin kistiymiş, rahimin içinde olan bir şey değilmiş. Nete baktım millet hep ağrılı, ateşli, şişkinlikle filan geçirmiş ama ben hiçbir şey hissetmemiştim ondan çok şaşırdım. Çok şükür erken doğuma neden olabilecek ya da bebeğe zarar verecek bir şey değilmiş, kanı görünce insanın aklı çıkıyor gerçekten Allah kimseye yaşatmasın.

Tekrarlarsa da doktor lokal anesteziyle müdahale ederek kisti boşaltırız dedi. İnşallah öyle bir şey yaşamam da böyle atlatmış oluruz

Evet canım zaten böyle içeride yara gibi bir şey de gözüküyordu, Bartholin kistiymiş, rahimin içinde olan bir şey değilmiş. Nete baktım millet hep ağrılı, ateşli, şişkinlikle filan geçirmiş ama ben hiçbir şey hissetmemiştim ondan çok şaşırdım. Çok şükür erken doğuma neden olabilecek ya da bebeğe zarar verecek bir şey değilmiş, kanı görünce insanın aklı çıkıyor gerçekten Allah kimseye yaşatmasın.

Tekrarlarsa da doktor lokal anesteziyle müdahale ederek kisti boşaltırız dedi. İnşallah öyle bir şey yaşamam da böyle atlatmış oluruz
Anladım canım, ben yine de giderdim galiba doktora. Asla seni evhamlandirmak için söylemiyorum ama bir fotoğraftan onun kist olduğuna nasıl yüzde yüz emin olunabilir ki? Neyse elbette sen bilirsin canım :)

Geçmiş olsun canım 🏵

Anladım canım, ben yine de giderdim galiba doktora. Asla seni evhamlandirmak için söylemiyorum ama bir fotoğraftan onun kist olduğuna nasıl yüzde yüz emin olunabilir ki? Neyse elbette sen bilirsin canım :)
Aynen haklısın bende olsam dayanamazdım anında ucardim hastaneye neyse ki eşiyle gider hastaneye aksama

• Beğen
Reactions: The
X