2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Randevu alıp gittim ben. Sabah Saat 11 e kadar kan alımı var. Sabahın ilk saatinde gittim çok beklememek için. Zaten 9 buçuktan sonra kimseyi almadılar ordaki kalabalık anca 11 de biter diye. Bu nedenle erkenden randevu alıp git. Önce aile hekimi görecek ve kan alımına yönlendirecek
Benim bağlı olduğum aile hekimliği randevu ile çalışıyor. Sabah en erken saate randevu alıyorum, tahlil vereceğim için. Her aile hekimliğinde randevuya gerek olmayabilir tabi.
Teşekkür ederim. Ben de randevu alayım o zaman. Sadece aile hekiminden çok hoşlanmadım ama nasıl değiştireceğimi bulamadım. Bu hafta değiştireyim bi şekilde
😏

Teşekkür ederim. Ben de randevu alayım o zaman. Sadece aile hekiminden çok hoşlanmadım ama nasıl değiştireceğimi bulamadım. Bu hafta değiştireyim bi şekilde
😏
Aile hekiminizi ya da farklı aile hekimliğine geçmek istiyorsanız size bir kağıt veriyorlar onu dolduruyorsunuz ve değiştiriyorsunuz. Doktor değişimini e-nabız üzerinden de yapabilirsiniz.

hayirli olsun sanada :) tmm tsk ederim herkesde ayninolmuyo ya o yuzden beklemek daha iyi aanirim
Teşekkür ederim sizinki de hayırlı olsun sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin Allah☺️ Bir hafta beklemenizde yarar var herkesin döllenme zamanı farklı hastaneden dolayı bile farklılık olabiliyor

Kızlar size bir şey soracağım. Anladığım kadarıyla sağlık ocağına gidip kan tahlili yaptırıyorsunuz sık sık ☺️ Tsh için gitmem lazım iki hafta sonra. Randevu alıp mı gidiyorsunuz yoksa direkt gidince tahlil yapıyorlar mı?
Direk gidip tahlil verdim ama sabah 10a kadar mesela bixim saglik ocaginda

Kızlar maşallah hızınıza yetişemiyorum okuyamadım artık sayfaları :)) Benim normalde bugün gitmem lazımdı doktora ama doktor cumartesi günleri çalışmıyormuş bende pazartesi gideceğim 6+5 olacak inşallah sata göre dua edin kalp atışını duyayım 🙏
Insallah duyarsin canim. Beklenen dogum tarihlerimiz ayni seninle. Ama ben sezeryan olacağımdan erken olur buyuk ihtimalle

Benimkinin de ovulasyon 31 Aralık ve 1 ocakti 😊 bat 15 ocakti ve hcg 202 ydi. Nasıl oluyo anlamiyorum valla 18inde 748di
Halamlar ikizdi. Bana denk gelmis olabilir mi ikiz sirasi yoksa. Deli sorular :)
Merhaba Öncelikle hayırlı olsun hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım inşallah :dua: benim de ovulasyon 1 ocak erken doğmazsa eğer doğum tarihimiz de aynı olur inşallah :) Keseyi görebildiniz mi:emir_bebek: :KK68: Bende 14 ocakta öğlen tahlil yaptm Beta 200 çıktı 16 ocakta sabah 600 değerim yüksek geldi bana inşallah ikiz olur tabi önce sağlıklı olsun da
Insallah amin. :) Keseye bakmadim, pazartesi ilk defa kadin dogum doktoruna gorunucem, o bakar mi acaba, peki ultrason gosterir mi bize?
Canım yumurtlama günlerimiz aynı :) muhtemel doğum tarihi de rabbim sağlıcakla ilerleyip kucağına almayı nasip etsin inşallah 🌺
Insallah canlar, amin.
Benim de ovulasyon yılbaşıydı, bat 15 ocaktı, 14 ocakta kan vermiştim 1040 değerini görmüştüm belki ikizdir dedim 😇 18 ocakta da keseyi gördüm 🙏 Kese tek bir taneydi, ama belki içinde 2 bebiş vardır kim bilirr
Allah hepimize bakabilecegimiz yavrular nasip eder insallah.

merhabalar bende 5 haftalik hamile oldugumu bikac gun once ogrendim nasipse eylulde dogucak:) kalp atisini kacinci haftada dinlediniz ben hemen doktora gitmeyip biraz bekleyip gideyim diyorum ins haftaya yada sonrali hafta
Canım herhangi bi sorun risk falan yoksa 7.haftada gidebilirsin.Gittiginde hem bebeği hem kalp atışı duyarsın inşallah.Ben 5+5 gittim keseyi gorebildik sadece.

bende ilk gebeliğimde preeaklampsi geçirdim 7 sene önce şükür sağlıkla dünyaya geldi oğlum☺️ Şimdi zor da olsa tekrar cesaret ettim umarım hepimiz sağlıkla kavuşuruz evlatlarımıza☺️
Canım sağlıkla kucağına alırsın inşallah.🤲Bende ilk gebeliğimde preeklampsi geçirdim.Sukur sağlıkla doğdu oğlum.Simdi tekrar hamileyim.Tedirginlik kaygı var.Yine aynısını yaşarım diye😔senin kaçıncı haftada olmuştu?

Kızkar gunaydın 9+6 yım ilk tup bebek denemem sukur tuttu 2 gun öncesıne kadar tek lekem dahı olmadı cuma öğlenden sonra peceteyr pembe lekeler gördum sildim yıne geldı. Doktoragıttım hemen ultrasonda göredü uterusun sağ ust köşesinde küçük bi kanama alanı var dedi kesenın dışında. Benı servıse yatırdı bundan sonra tuvaşet dışında ayağa kalkmak yasak dedi. Hala servıste yatıyorum o pembe lekeden hemen somra kahve leke geldi 2 gündür başka hıç bırsey gelmedi dün ultrasonda baktığında alan buyumemış aynı dedi.. Bebeğe birşey olurmu siz yaşadınızmı deneyımı oşan varsa bana bılgı versın lutfen

Altıncı hafta dolana kadar benimde sık sık batmalarım vardı canım gittikçe azaldı şimdi yok denecek kadar az hiç gibi bir şey.. azalacaktır 🙂 onlar bitince de mide bulantım ve baş ağrım başladı gerçi 🙄🙈 bakalım her uyandığım gün farklı bir şey hissediyorum resmen 😄🥰
Çok sağol canım normal olması içimi rahatlattı her an kan gelecekmiş gibi korkuyorum çünkü... İnşallah senin de mide bulantın ve baş ağrın da aniden kesilir canım 🌺

Kızkar gunaydın 9+6 yım ilk tup bebek denemem sukur tuttu 2 gun öncesıne kadar tek lekem dahı olmadı cuma öğlenden sonra peceteyr pembe lekeler gördum sildim yıne geldı. Doktoragıttım hemen ultrasonda göredü uterusun sağ ust köşesinde küçük bi kanama alanı var dedi kesenın dışında. Benı servıse yatırdı bundan sonra tuvaşet dışında ayağa kalkmak yasak dedi. Hala servıste yatıyorum o pembe lekeden hemen somra kahve leke geldi 2 gündür başka hıç bırsey gelmedi dün ultrasonda baktığında alan buyumemış aynı dedi.. Bebeğe birşey olurmu siz yaşadınızmı deneyımı oşan varsa bana bılgı versın lutfen
Canım çok duydum kanama alanı oluşan ama hiçbirinin bebeğine bir şey olmamıştı.. Allah bağışlasın inşallah sen de sağlıcakla atlatacaksın..doktorun bu konu da bir şey dedi mi?

X