2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kizlar sabah kanamam oldu hstaneye geldim bebek düşmüş.😭😭😭😭 kurtaj olacağım suan yatis yaptilar😭😭😭😭
Geçmiş olsun canım. Hiç korkma çok kolay bi işlem hiç bişey anlamayacaksın. Sağlıklı değilmiş demekki öyle düşün. Rabbim bekletmeden sağlıklı bi bebek nasip etsin sana inşallah 🙏

Caniim cok teşekkür ederim 😊 hastanede isler uzayinca anca yazma firsati bulabildim. Ogluslarimi da kontrole getirmistik de.

Muayene oldum bugun. Ben daha kucuktur diyordum ama haftasiyla uyumlu cikti. Kalp atisini da gorduk cok sukur. Hersey yolunda☺️ emzirdigim icin multivitamin verdi. Kan ve idrar tahlili verdim sonuclari icin bir hafta sonra kontrole gel dedi. Benden haberler böyle. Simdi geriye dönüp sizden ne haberler varmis okuyayim🤗
geçmiş olsun canım çok güzel haber haftanı da tam öğrenmiş oldun harikaaa :) ben de cuma gideceğim aynı şekilde oğlanın aşısını da yaptıracağım. Sanki ilk hamileliğimde yeni aşı yaptırmış bebeklerle aynı ortamda çok bulunma demişti doktorum hiç bu konuda bilgin var mı? kızamık kabakulak aşısı olucak :/

Ben ülkemizde yapılmıyor diye biliyorum. Görüştüğüm birkaç gen tanı merkezi aynı şeyi söyledi. Kan alımını biz yapıyoruz ama tahliller için kanı yurtdısına gönderiyoruz dediler. Bu işlemlere aracılık ettikleri için sanki onlar yapıyormuş gibi bir ilk izlenim oluyor sanırım.
Kromozom bozukluklarında tedavi var mı herhangi birinde ya da aileyi bu duruma hazırlamak mı?... .Merak ettiğim erken öğrenirsek Allah korusun tedavisi mümkün mü oluyor. Ya da gerileme imkanı oluyor mu?

Ben hiçbir test yaptırmayı düşünmüyordum sadece ayrıntılı ultrason.. Çünkü ne testi yaptırsam aşağı yukarı riskli çıkacak. Tabi ki Fetal DNA biraz daha net bir tahlil..ama bir risk ihtimali bulursa çözüm sunuluyor mu?

Kizlar sabah kanamam oldu hstaneye geldim bebek düşmüş.😭😭😭😭 kurtaj olacağım suan yatis yaptilar😭😭😭😭
canımm bunu görmeden başka mesajlar yazdım bir de :KK43: çok geçmiş olsun, ilk 3 ay bebeklerin canı Allah'ındır derler, daha bizim olmazlarmış. kendini çok üzme, isyan etme. Allah tekrar daha sağlıksını versin inşallah...

Caniim cok teşekkür ederim 😊 hastanede isler uzayinca anca yazma firsati bulabildim. Ogluslarimi da kontrole getirmistik de.

Muayene oldum bugun. Ben daha kucuktur diyordum ama haftasiyla uyumlu cikti. Kalp atisini da gorduk cok sukur. Hersey yolunda☺️ emzirdigim icin multivitamin verdi. Kan ve idrar tahlili verdim sonuclari icin bir hafta sonra kontrole gel dedi. Benden haberler böyle. Simdi geriye dönüp sizden ne haberler varmis okuyayim🤗
Canım hayırlı olsun rabbim sağlıklı şekilde kucağına almayı da nasip etsin inşallah 🌺

Yaaaaa çok üzüldüm canim.😔 Benim de bir kaybim vardi boyle ama hemen iki ay sonra ogluma hamile kaldim. İnsan neyin hayirli neyin hayirsiz oldugunu bilemiyor. Belki de sagliksiz bir bebek olacakti. İnsallah bir an önce toparlarsin. Allah sabir versin. Seni cok iyi anliyorum. Ama inan hepsi geçiyor. Kocaman sariliyorum sana♥️

geçmiş olsun canım çok güzel haber haftanı da tam öğrenmiş oldun harikaaa :) ben de cuma gideceğim aynı şekilde oğlanın aşısını da yaptıracağım. Sanki ilk hamileliğimde yeni aşı yaptırmış bebeklerle aynı ortamda çok bulunma demişti doktorum hiç bu konuda bilgin var mı? kızamık kabakulak aşısı olucak :/
Evet cok şükür 🤗Yok canim hic duymadim boyle birsey🤔

ay benim de çevremde herkes kız diyor. hatta duydukları gibi senin kızın olcak diyolar ama ben erkek hissediyorum. gönlümden geçen de kız tabiki ama sağlıklı olsun da :nazar::KK54:
Aynen canım sağlıklı olsunlarda gerisi önemli değil. Hakkında hayırlısı olsun inşallah :KK200: Bakalım sürpriz yumurtadan ne çıkacak:anne:

Allah kolaylik versin canım korkma inşallah sağlıklı bir şekilde atlatırsın, dualarimizdasin ♥️

Canım kaç haftalıktı kalp atışını duymuşmuydun..ben çok halsizim ve herşeyden tiksindim korkutuyor bu mide bulantısı..geçmiş olsun
7+5 di bugin canim gecen usfta belli belirsiz demisti dr.sagol
çok geçmiş olsun canım çok üzüldüm :KK43:

Korkma canım inşallah sağlıklı bir şekilde atlatıp yeniden sağlıklı bir şekilde hamile kalacaksın Allah'ın izniyle

Canım benim üzülme demek kolay biliyorum şu an hissettiklerini, ben 4 ay önce yaşadım bu durumu. O zaman çok zordu ama çok şükür ki şimdi yine güzel heyecanlar yaşıyorum(ki yine düşük tehlikem olmasına rağmen). Allah sana en kısa sürede sağlıklı gebelik nasip etsin, sağlıkla kucağına almayı. Kalben yanındayım, kendini yıpratma olur mu.
Cok cok sagolun kizlar guzel dilekleriniz için. Insallah sizlerin gebeligi guzel ve saglikli gecer ve sagsalim kucaginiza alirsiniz🙏🙏🙏

X