2021 Gelinleri

Hazırlıklar nasıl :))

• süper

OY: 17 40,5%
  • kötü

OY: 26 61,9%

• Ankete Katılan
    42
Arkadaşlar bende 2021 geliniyim.Temmuz öncesi düğün yapmayı planlayan var mı ? Nisan ve temmuz arası ? Hangi tarihte yapmam gerektiğine karar veremiyorum malum yasaklardan dolayı.Siz nasıl bir yol izlediniz ?

merhabalar bende 2021 geliniyim ama tarih henüz belli değil malum pandemi. ne olcağını kestrimek güç. çeyizimi tamamlamaya çalışıyorum.çok eksik var ama. hep mutfak için eşya aldım onda bile eksik çok. tekstil hiç yok.çok mu geç kaldım. :KK17:
Merak etme bende daha ev yok 😂😂😂 hiç birşey yapmadım daha karar veremiyorum

2021 gelini olucam inşallah ama vakit belli değil ayrıca düğünün( düğün dediğimde mekanda nikah aslında) nerede yapılacağı belli değil. Ben a şehrinde yaşıyorum ailem burada. Evelnince burada a şehrinde yaşıycaz. Nişanlımın ailesi akrabası b şehrinde. O düğünü orada yapalım akrabam var diyor. Bende akraba yok pek başka şehirde az az oda.a dan çık b de düğün yap a ya dön saçma bence ama a şehrinde a düğün yapsak da kimse yok burada.ayrıca kız alma evden çıköa filan nasıl olacak ki başka şehire gidince hiç bir fikrim yok

Kızlar neler yaptınız bu süreç çok zorlu banada bir fikir verseniz. Benim aralıkta olucaktı ocağa ertelendi şimdi de şubata ertelendi 🤦🏻‍♀️
Ev hazır eşyalar hazır Şubatta düşünüyoruz ama kişi sayısı çok az 30 kişi geçen gün baktım şimdi isim vermeyeyim önemli bir insanın işte kızının nikahı olmuş 100 kişi vardı resmen salonda bir halktan insanlara mı yasak var 🤦🏻‍♀️ Benim hayalim güzel bir kına gecesi yapmak arkadaşlarımla eğlenmekti ama nasıl olacak bilemiyorum maalesef nikah desen 30 kişi ne olacak böyle siz neler yapıyorsunuz :KK43: Zaten ertelendiği ve ev hazır olduğu içinde çok erteleyemeyiz yüksek ihtimal kira ödüyoruz her ay oturmadığımız eve :KK43:

ahh çok zor canım benim biz yaza planladığımız için daha hiçbir şey yapmadık. Ama madem her şeyin hazır evde aile arası bir kına bir de nikah olacak mecburen. Sevdiğinle yan yana ol el ele ol da her şey aşılır inşallah. Evet belki bazı şeyler içimizde kalacak ama eşinle aynı yastığa baş koyduğunda hepsini unutacaksın inaşallah.

Kızlar neler yaptınız bu süreç çok zorlu banada bir fikir verseniz. Benim aralıkta olucaktı ocağa ertelendi şimdi de şubata ertelendi 🤦🏻‍♀️
Ev hazır eşyalar hazır Şubatta düşünüyoruz ama kişi sayısı çok az 30 kişi geçen gün baktım şimdi isim vermeyeyim önemli bir insanın işte kızının nikahı olmuş 100 kişi vardı resmen salonda bir halktan insanlara mı yasak var 🤦🏻‍♀️ Benim hayalim güzel bir kına gecesi yapmak arkadaşlarımla eğlenmekti ama nasıl olacak bilemiyorum maalesef nikah desen 30 kişi ne olacak böyle siz neler yapıyorsunuz :KK43: Zaten ertelendiği ve ev hazır olduğu içinde çok erteleyemeyiz yüksek ihtimal kira ödüyoruz her ay oturmadığımız eve :KK43:
ahh çok zor canım benim biz yaza planladığımız için daha hiçbir şey yapmadık. Ama madem her şeyin hazır evde aile arası bir kına bir de nikah olacak mecburen. Sevdiğinle yan yana ol el ele ol da her şey aşılır inşallah. Evet belki bazı şeyler içimizde kalacak ama eşinle aynı yastığa baş koyduğunda hepsini unutacaksın inaşallah.

Evet daha önce olucaktı ama süreçten dolayı erteleyelim dedik eve inşaallah 🤲🏻

2021 gelinleri salonlarınızı fotografcilarinizi tuttunuz mu ben nişanlımin yanına gidince 3 hafta içinde ailelerle tarih belirleyeceğiz ve bu tarz şeyleri halledeceğiz çok aşırı gerginim sizler ne durumdasiniz

ya tarih belirleyemiyoruz biz ya napcaz bilmiyorum. karşı taraf düğün istiyor. böyle giderse zor gibi.inş bir an önce düzelir her şey.

• Beğen
Reactions: 000
evet arkadaşlar 2021 geliniyim hazırlıklarıız nasıl merak ettim :)))
Selam bende inşallah 2021 geliniyim. Haziran gibi düşünüyoruz.
Hazırlıklar gitmiyor daha mobilya alamadık.
Yarın bakacağız 9a kadar.
Sizde durum nasıl?

ya tarih belirleyemiyoruz biz ya napcaz bilmiyorum. karşı taraf düğün istiyor. böyle giderse zor gibi.inş bir an önce düzelir her şey.
Ben sadece nikah düşünüyorum. Düğün için beklemeyeceğim.
Bir de düğünler iptal değil mi?

Ben de haziran geliniyim ama hic bir şey hazır değil ve maddi manevi her şey belirsiz o kadar yoruldum ki
Selam bende inşallah 2021 geliniyim. Haziran gibi düşünüyoruz.
Hazırlıklar gitmiyor daha mobilya alamadık.
Yarın bakacağız 9a kadar.
Sizde durum nasıl?

• Beğen
Ben de haziran geliniyim ama hic bir şey hazır değil ve maddi manevi her şey belirsiz o kadar yoruldum ki
Aynen bizimde öyle.
Bende Haziran geliniyim. Bakalım nasıl olacak
Siz mobilyaları aldınız mi

Aynen bizimde öyle.
Bende Haziran geliniyim. Bakalım nasıl olacak
Siz mobilyaları aldınız mi
Tayinci olduğumuz için mobilya almadık belki bir süre aynı şehirde hile olamayacağız ama benim evim ve eşyalarım var su anda memlekete dönene kadar bunları kullanacağız. O yüzden eşya derdim yok şükür

• Beğen
Ben sadece nikah düşünüyorum. Düğün için beklemeyeceğim.
Bir de düğünler iptal değil mi?
Merhaba canım düğünler iptal olmadı.
Şuanda 30 kişi ile nikahlar devam ediyor.
Düğünleride restaurantları açtıklarından 1 ay sonra muhtemelen açacaklar.yani en geç mayıs gibi açmış olurlar.bence 1 Nisan’da açacaklar.

• Beğen
X