2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Her şey yolundaymış canım çok şükür😍 1600 gram olmuş. 30. Haftadayım, haftayla uyumlu dedi. İlk defa yüzünü tam gösterdi koca burun koca ağız bir şey🤣

Allahım inşallah hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip eder.🌸
Maşallah maşallah amin cnm
Kizlar bende bugun kontrole gittim. Ama ne kilosu ne boyu net bisey demedi. 2kilo civari dedi.boyu da söylemedi.
Iyi dedi suyu falan. Böbreklerime baktırdım o da 11.5 olmuş sag bobrek ama suan sorun değil dedi. Bu sayılardan anlamiyorum zaten.
Idrar yolu enfeksiyonu icin de idrar verdim sukur bakteri falan bitmiş antibiyotik kullanınca ama bir tek yassı epitel hala düşmemiş o da sorun mu bilmiyorum.
Bir de 32. Haftadayim diyince nstye git dedi. Bence gerek yoktu daha erkendi nstye zaten bisey de çıkmadı.
Oyle iste benden bu kadar.🥰
Maşallah mert paşaya 😊
Kızlar herkese Hayırlı Ramazanlar 🌙
En güzel şekilde agirlamayi nasip etsin...Hayirlarimizi ibadetlerimizi artırsın.... 🌹Bu sene Ramazan biraz buruk geçiyor. Ben Ramazan ayını çok severim ailemle gece uyanmayı Fransada camdan bakardık kimler uyanmış kimler uyanamamış . Komşularımızı uyandırırdık ... bu sene tek geçirdiğim 6. Senem ve oruç ta tutamayacağım. Tabi bebeğim için ama yinede biraz içim buruk , değil desem yalan olur. Artık onlar doğduktan sonra inşallah allah oruçumuzu tutmayı nasip etsin 🙏🏻
Hep öyle cnm inşallah seneye tutarız

Hayırlı ramazanlar kızlar
Ruhu bambaşka Ramazan ayının
Özellikle yaz döneminde çok güzel geçiyordu iftarlar sahurlar her yer cıvıl cıvıl
Buruk geçiriyoruz 2 yıldır
Seneye inş hem oruç tutarız hemde covid bitmiş olur inş
Allah seneye görmeyide nasip etsin inş 🤲

Gizli şekeri olan kızçeler arada kaçamak yapıyor musunuz, kaçamak yaparsanız nasıl dengeliyorsunız,ne gibi kaçamaklar yapıyorsunuz banada yol gösterin😜 Canım bazen aşırı halka tatlısı ve çikolata falan çekiyor,şuanda o durumdayım ağlamak istiyorum ama şeker yasaak 😭😭😭

Yok 32den sonra nasıl onu merak ettim. 5-6 haftada bir normal öncesinde zaten. 32 sonrası 2 haftada 1 bana çok geldi sadece.
Cok olur mu canım 32den sonra erken doğum riskine karşı önlem alınması lazım veya acil doğuma alınmak gerekince vs. Tabi Allah korusun.
Ben kizimda 31.haftada gittigimde suyun yüzde 75azaldigini öğrendim tesadüfen sonra 2 hafta daha dayanabildi suyu. Ben farkında değildim tabi. Hemen doğuma almasalar sonucu kötüydü. Kimisi birden rahim ağzı kisaldigini öğreniyor mesela. Aklına gelmeyecek riskler olabiliyor. Allah hiçbirimize yaşatmasın.

Hayırlı ramazanlar kızlar
Ruhu bambaşka Ramazan ayının
Özellikle yaz döneminde çok güzel geçiyordu iftarlar sahurlar her yer cıvıl cıvıl
Buruk geçiriyoruz 2 yıldır
Seneye inş hem oruç tutarız hemde covid bitmiş olur inş
Allah seneye görmeyide nasip etsin inş 🤲
Evet inşallah Rabbimden bu sene son yalnız iftarlar olsun onu dilerim, seneye çoluk çocuk erebilmeyi oruçlarımızı tutabilmeyi bize nasip etsin inşallah 👐
Gizli şekeri olan kızçeler arada kaçamak yapıyor musunuz, kaçamak yaparsanız nasıl dengeliyorsunız,ne gibi kaçamaklar yapıyorsunuz banada yol gösterin😜 Canım bazen aşırı halka tatlısı ve çikolata falan çekiyor,şuanda o durumdayım ağlamak istiyorum ama şeker yasaak 😭😭😭
Canım ben tadımlık 1_2 çatal alıyorum onu da ara öğünde denk getirip meyve hakkıma sayıyorum yanında ayran yoğurt yada sütle..
Merhaba kizlar. Cümleten hayırlı ramazanlar.
Bu ayın yüzü suyu hürmetine insallah hepimiz yavrularımıza zamaninda kavuşuruz.
Yarin 11 de randevum var, kuzumu 1 aydir görmüyorum. Insallah hersey yolundadir.
Hayırlı ramazanlar güzel haberlerini bekliyoruz canım

Cok olur mu canım 32den sonra erken doğum riskine karşı önlem alınması lazım veya acil doğuma alınmak gerekince vs. Tabi Allah korusun.
Ben kizimda 31.haftada gittigimde suyun yüzde 75azaldigini öğrendim tesadüfen sonra 2 hafta daha dayanabildi suyu. Ben farkında değildim tabi. Hemen doğuma almasalar sonucu kötüydü. Kimisi birden rahim ağzı kisaldigini öğreniyor mesela. Aklına gelmeyecek riskler olabiliyor. Allah hiçbirimize yaşatmasın.

32. Den sonra 2-3 haftada cagiriyolar artik cnm

Annem o kadar ultrasona girme. doğal şekilde ne zaman geliyorsa gelsin bundan sonra bebek bilir ne zaman gelmek istediğini diyip diyip canımı sıkıyor da 🤣 yani takmasam da ilk etapta sonra düşünüyorum o kadar ultrasona gerek var mı cidden diye ondan merak ettim belçikada da nasıl diye.
Benim doktorumda tuhaflık yok yani. 🤣

Annem o kadar ultrasona girme. doğal şekilde ne zaman geliyorsa gelsin bundan sonra bebek bilir ne zaman gelmek istediğini diyip diyip canımı sıkıyor da 🤣 yani takmasam da ilk etapta sonra düşünüyorum o kadar ultrasona gerek var mı cidden diye ondan merak ettim belçikada da nasıl diye.
Yok yok heryerde aynidir bu durum 😁😁😁

Senin annen beni öldürüyor ya :KK70:
Gerci benimki de idrar enfeksiyonu çıkınca sakin antibiyotik kullanma dedi. E kullanmazsam nasil geçecek daha cok zarari var diyince tamam dedi sagolsun 🤣🤣

Senin annen beni öldürüyor ya :KK70:
Gerci benimki de idrar enfeksiyonu çıkınca sakin antibiyotik kullanma dedi. E kullanmazsam nasil geçecek daha cok zarari var diyince tamam dedi sagolsun 🤣🤣

Sürekli yanlış bir şey yapıyorum gibi davranıyor 🤣
Bizim zamanımızda o mu vardı bu mu vardı. Neden sürekli tahlil veriyorsun biraz akışına bırak. Pandemi zamanı kaç kere ultrasona girdin. Hem hijyenik değil hem zararlı. Biz ultrasona mı girdik.
Ayy anne doğru çok bilinçliymişsin sen diyorum. memesi acıdı diye emzirmemiş beni şimdi bol keseden sallıyor. Onun annesi de onu emzirmemiş memesi acıdı diye. Aynı tavsiyeyi kızına vermiş ayy acıdı mı emzirme boşver uğraşma demiş anneannem hahahhah. Bizimki de dinlemiş. 🤣🤣🤣
Bizimkiler biraz fazla inatçı ve baskın karakter. Ben de tam aksi evin söz dinleyen kızı 🤣

Sürekli yanlış bir şey yapıyorum gibi davranıyor 🤣
Bizim zamanımızda o mu vardı bu mu vardı. Neden sürekli tahlil veriyorsun biraz akışına bırak. Pandemi zamanı kaç kere ultrasona girdin. Hem hijyenik değil hem zararlı. Biz ultrasona mı girdik.
Ayy anne doğru çok bilinçliymişsin sen diyorum. memesi acıdı diye emzirmemiş beni şimdi bol keseden sallıyor. Onun annesi de onu emzirmemiş memesi acıdı diye. Aynı tavsiyeyi kızına vermiş ayy acıdı mı emzirme boşver uğraşma demiş anneannem hahahhah. Bizimki de dinlemiş. 🤣🤣🤣
Bizimkiler biraz fazla inatçı ve baskın karakter. Ben de tam aksi evin söz dinleyen kızı 🤣
Sende acırsa emzirmeyecekmisin bak dilinden kurtulamazsın memitolara iyi bak acımasın :KK70:

X