Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Dün 2870 kg çıktı haftaya randevu var bende deniyim bakalım kilo aldıracak mı ☺️
IMG_3958.jpeg

Bende şöyle oldu annem veya eşim kucağıma verdi bebeği aslında kucağıma vermedi ben bi sola bi sağ kolumun altına yastık koyup öyle emzirdim oraya koydular ve rahat ettim tutmalarına gerek kalmadan emzirdim.. refakatçi tepemizde durmasına gerek yok ama aynı odada olsun çünkü bi anda ağlıyo dikislerden dolayı bir şey yapamıyorsun.. Ben yapamadım.. karin dikisleri benim şöyle oldu bebek emdikce oram böyle kasildi ve acıdı acımadı derken zaten agri kesicilerle rahatliyorsun.. Ben şey demiştim dayanamıyorum ağrı kesici versinler bana nolur annemle eşim çok ağrı kesici verdiler vermezler dedi olsun söyleyin dedim aradan 5 dk geçti veya geçmedi hemşire 2 farklı ağrı kesiciyle odaya geldi 🤣🤣 o kadar çok ağrı kesici yapılıyor ki rahatliyorsun..
Bebeğin altını refakatçi veya sen temizlersin
Spinal olmana rağmen ağrıyor mu öyle:KK43: ben genel oldum diye ağrıdı sandım ama. Bana ağrı kesici yapmadılar ama saati var veremeyiz dediler ertesi gün sabah bir parol tek verdiler zaten dua etsem paroldan daha çok etki eder🤣🤣

Ben bastan beri uyansın diye seviyorum 😅 arkadaş sese karşı çok duyarsız
Uyurken yüksek sese tepkisi pek yok benimkinin oralı bile değil. Uyanıkken sesle ilgileniyor ama yüksek ses kullanmadım daha hiç. İleriki zamanlara saklıyorum kendimi şımarıp ortalığı talan edince filan oldukça yüksek ses kullancam gibi 🤣🤣

Uyurken yüksek sese tepkisi pek yok benimkinin oralı bile değil. Uyanıkken sesle ilgileniyor ama yüksek ses kullanmadım daha hiç. İleriki zamanlara saklıyorum kendimi şımarıp ortalığı talan edince filan oldukça yüksek ses kullancam gibi 🤣🤣
O zaman benı hiç umursamayacak bu kız annesı hep yuksek sesli 😅

Insallah canım gaz sancısından cok nadir ağlıyor ama ıkınma gerilme hareketlerını sık sık yapıyor
O hareketler normalmiş
Ben bastan berı bagırarak sevıyorum kendısı erken doğdugu ıcın uykudan uyanamıyor sanırım hatta ıh ıh dıye tepkı gosterıp gerı uyuyor😂
Ayağının altını gidikla vs düşünsene biri başında bagiriyo sen uyurkrn😳🤣
Niye bağırarak seviyorlar el kadar bebeyi ev tipi işitme testi mi yapıyolar 😂 heralde hani böyle içine sokmak istersin ya severken öyle bi hisse kapılıp yapıyolar ama bebek rahatsız oluyorsa uyar sıçrıyor sonra filan gibisinden
Tamam sağol canim🤭

X